Skocz do zawartości

Jakie były dostepne moce dla aut przed liftem?..ale


mikolajpoznan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przed sobą katalog jedynki przed liftingiem. Moc wersji 130i (135i nie było) - 265 KM. Czyli taka jak obecnie. Wzrosła tylko moc wersji 116i ze 115 KM do 122 KM. W innych wersjach nic się nie zmieniło. Dodano też obecnie wersję 123d. Przynajmniej tak wynika z katalogu i moich porównań :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 120d wzrosla z 163 na 177 i w 118d z 122 na 143

 

Racja... :( Ale w takim razie w dieslu chyba wcześniej podniesiono moc. Bo w moim katalogu 120d ma już 177 KM, a 118d ma 143 KM, natomiast 116i jeszcze 115 KM...

 

...swoją drogą ciekawe czy w nowej 116i te pare koni wynika tylko ze zmienionego softa czy może są jakieś modyfikacje podnoszące moc :?:

 

..nie mówie o ED czy jakis innych bajerach ekologicznych bo tym to wiadomo że się różni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 120d wzrosla z 163 na 177 i w 118d z 122 na 143

 

Racja... :( Ale w takim razie w dieslu chyba wcześniej podniesiono moc. Bo w moim katalogu 120d ma już 177 KM, a 118d ma 143 KM, natomiast 116i jeszcze 115 KM...

 

...swoją drogą ciekawe czy w nowej 116i te pare koni wynika tylko ze zmienionego softa czy może są jakieś modyfikacje podnoszące moc :?:

 

..nie mówie o ED czy jakis innych bajerach ekologicznych bo tym to wiadomo że się różni..

 

Też bym chciał to wiedzieć :) W trójce którą ostatecznie nabyłem (318i) mam 129 KM, a teraz ma ona 143 KM. Przypuszczam, że podniesienie mocy odbyło się na takiej samej zasadzie jak w 116i. Jeżeli była to tylko modyfikacja softu, to pewnie byłoby możliwe wgranie go do starszej wersji. Zawsze to kilka (kilkanaście) koni więcej :twisted: Niestety na forum serii 3 nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na to pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.