Skocz do zawartości

Szpachlowanie dachu:-( jak i czym


kubasta16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam następne pytanko ponieważ mam troche "pogięty" dach od tańcu w szpilkach :mad2: jak moge to naprawić, sam sobie wszystko naprawiam, ale za dach to nie mam zielonego pojęcia jak się wziąć... Wymieniać cały??? Wygląda jak po gradobiciu i jest pogięty w kilku miejscach... Jaki użyć szpachel??? I czy nie popęka po lakierowaniu???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła impreza musiała być :lol: :8)

 

Współczuje :?

 

Znajomy robił Vectre B Kombi po gradobiciu i użył szpachli, bo o wymianie dachu nie chciał słyszeć.

Tyle, że auto na handel.

Ale nie jestem w stanie Ci powiedzieć jakiej szpachli użył.

RWD Rulez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli szpachlowales juz cos w zyciu wiesz mniej wiecej o co chodzi, tylko ze dach jest dosc trudniejsza sprawa, dostep dokladny jest dosc trudny, jak za duzo szpachli nakladziesz to bedzie Ci sie uginal przy dalszym szpachlowaniu, wydaje mi sie ze sa dosc glebokie wgniecenia po takiej imprezie :twisted:

 

Moze najpierw zapytaj dobrego lakiernika czy mozesz pchac sie w to sam,ale jakiegos znajomego bo inny ci powie ze lepiej dac do blacharza i poda ci wizytowke :roll2:

 

takze pierw ocen czy naprawde dasz sobie rade, malowac tez bedziesz musial a lakiernik powinien miec to w cenie malowania

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz zamiaru sam malować tego dachu to oddaj to do lakiernika, bo tak czy tak jak dasz lakiernikowi źle poszpachlowany element będzie to robił od początku. A jeżeli koniecznie chcesz się za to zabrać sam to przede wszystkim zdejmij podsufitkę i spróbuj jak najmocniej wyklepać wgniecenia żeby nałożyć jak najcieńszą warstwę szpachlu. Najlepszy będzie chyba szpachtel żywiczny.

Ale tak szczerze to źle zrobiony dach psuje widok całego auta, więc lepiej zostawić to specjalistom. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak jak koledzy mówią. Dobry blacharz zdejmie podsufitkę i wyklepie Ci go tak, ze prawie się bez szpachli obejdzie. Jeśli jest do tego dobrym lakiernikiem, to będzie jak nóweczka...

Pozdrowienia dla właścicielki szpilek.

Poprawcie mnie, jeśli się mylę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.