Skocz do zawartości

jak zamatowac Ringi e36


SpoXsteR

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem nieraz ringi monrowane za kloszem głównym ale na okragym kloszu, a gdzies czytałem że ringi ktoś montował za kloszem okrągłym. Tak jest na zdjęciu. Czy jest to ten sam efekt? Mówili tylko o tym ze mniej je widać w dzień. Tzn że na postoju przy wyłaczonych światłech nie widać ringa tylko dopiero po zapaleniu go widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo o tym duzo sam montowalem wlasnie na lustrach a nie jak na zdjeciach wyzej .

A jakie ringi masz ? bo jak za 60-70zl to sobie odpusc roboty chyba ze czesto stoisz na postojowkach to efekt mozna zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jeszcze nie mam. Jak znasz się na tym to daj jakiś namiar i jakie mozna kupic. Ja myślałem nad niebieskimi i do tego niebieskie żerówki, ale jek sądziesz że to wiocha to nepisz. Nie chce ładować kay a będzie lipa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem nad niebieskimi i do tego niebieskie żerówki, ale jek sądzisz że to wiocha to nepisz.

Pisze

 

http://moto.allegro.pl/item359901204_ringi_ccfl_angel_eyes_bmw_e36.html

 

Czy mowa jest o tym kąplecie? Bo już sie napaliłem ne niego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem nad niebieskimi i do tego niebieskie żerówki, ale jek sądzisz że to wiocha to nepisz.

Pisze

 

http://moto.allegro.pl/item359901204_ringi_ccfl_angel_eyes_bmw_e36.html

 

Takie ringi wykonane w technologii zimnej katody (CCFL) jak dla mnie super sprawa. Tylko, że albo białe, albo żółte (namiastka tego co w nowych bawarach w serii) - a nie niebieskie :wink:

No chyba że masz autko odwalone ma maxa i wozisz go po zlotach na lawecie - to wtedy dla większego "funu" jeden niebieski, jeden zółty, jeden zielony i jeden różowy :mrgreen:

 

Czy mowa jest o tym kąplecie? Bo już sie napaliłem ne niego?

 

Nie napalaj się tak szybko. Tu masz w lepszej cenie i nawet o ile się niemyle sprawdzone przez kolegów z forum.

http://www.allegro.pl/item347555106_ringi_angel_eyes_bmw_e36_e46_e38_e39_10xjasniejsze.html

RWD Rulez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jutro zrobie nowego posta na temat które wybrać. A wiesz moze czy zegary od 318 pasowały by do 316? Co prawda są do 240 i to mnie gryzie ale obrotek chyba ie będzie przekłamywal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to są takie same ringi to czemu jest taka różnica cenowa ?? I czy przy ewentualnej sprzedaży auta można je zdjąc w i w sposób nienaruszony powrócić do orginału ??

 

Różnica cen - normalne na wolnym rynku.

Można je zamontować w miarę "bezinwazyjnie" więc jak je zdejmiesz to myślę, że trzeba by się bardzo przyglądać, żeby podejrzewać, że ringi tam siedziały.

RWD Rulez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, na wstepie chce zaznaczyc ze posiadam Compact`a - kupilem niedawno ringi CCFL w kolorze xenonowym i nie wiem jak mam je zainstalowac - bo klosz od reflektora nie zdejmuje sie tu razem z wewnetrznymi szklami - tu zdejmuje sie klosz i dalej pojawia sie zonk bo ringi mam do E36 czyli powinny bez problemu pasowac ale klejac do tych szkiel wewnetrznych - srednica ringow jest taka ze one nie pasuja tak do konca na te szkla - w innych modelach bmw jak coupe to ringi zaklada sie wlasnie na te szkla wewnetrzne. Wiec mam zapytanie czy w Compactach da sie zdjac ta obudowe czarna wraz z tymi szklami? Czy to jest raczej niemozliwe? W ogole przydaloby sie jakby ktos wlasnie wrzucil instrukcje montazu do Compactow - bo inaczej jest niz w pozostalych modelach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
cześć, ja mam ringi z nowej "5" ale jeszcze ich nie przymierzałem. Zmartwiłeś mnie trochę pisząc, że nie da się ich tak rozebrać... to pewne? Ja planuję próbę montażu dopiero za 2 tyg na weekend. Zdaj relację jak Ci poszło, razem może coś wykombinujemy - ja na pewno nie chcę rozklejać reflektorów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie w Compactach jest inaczej niz w innych beemkach i tu tkwi problem - bo co mi z tego ze klosz zdejme bez problemu jak potem sa szkla wewnetrzne ktorych nie da sie zdjac (albo sie da tylko nei wiem jak-boje sie ze cos pekni bo sa bardzo przytwierdzono i chyba niezdejmowalne) - wiec jezeli juz to ringi chyba trzeba bedzie zainstalowac na te szkla wewnetrzne od strony klosza - tylko ze potem z kolei nie wiem co z okablowaniem zrobic - czy przepuszcza sie je przez otwor od zarwoki postojowej (jezeli tak to przeciez bedzie widac kable...) czy jakos inaczej? Do tego dochodzi cos takiego ze w zestawie ringow - sa spinki i ringi powinny sie w zasadzie trzymac bez klejenia - w Compactie nie wiadomo gdzie te spinki wsadzic wiec tylko wchodzi klejenie....Jak ktos ma jakies sugestie to bedzie to mile widziane- bo ringi leza u mnie i sie kurza a w aucie wygladalyby przepieknie, w koncu to CCFL w kolorze Xenonu.Aha i gdzie lokujecie przetwornice w ktorym miejscu dokladnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to troche rozjasnia sytuacje - ja po zdjeciu klosza nie moglem zdjac tych szkiel wewnetrznych i dostac sie do odblysnikow - balem sie ze cos uszkodze bo twardo te szkla wewn w tym czarnym plastiku trzymaly sie reflektora - w takim poprobuje troszke z wieksza sila - powinno wtedy wyjsc. Czyli ringi po zdjeciu tej wewnetrznej czarnej obudowy wraz ze szklami wewnetrznymi - przykleja sie bezposrednio na odblysniki? czy na te szkla wewnetrzne wlasnie?Co z okablowaniem - gdzie przepuscic kable, tak aby nie rzucaly sie w oczy i gdzie umiejscowic przetwornice?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.