Skocz do zawartości

Co sądzicie o mojej bawarce???


miraskoks

Rekomendowane odpowiedzi

Gril do bani. Masz czarne auto ja też mam takie to do takiego koloru ciemne kierunki. No ale to kwestja gustu. Ale tez zarówy zmień na białe albo niebieskie. No felgi ładne. 16tki? Zaciski na czerwono. I tak tylko zapytam. Czy znaczek ma wgłebienie standardowe na masce? Bo jakoś tak wystaje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gril do bani. Masz czarne auto ja też mam takie to do takiego koloru ciemne kierunki. No ale to kwestja gustu. Ale tez zarówy zmień na białe albo niebieskie. No felgi ładne. 16tki? Zaciski na czerwono. I tak tylko zapytam. Czy znaczek ma wgłebienie standardowe na masce? Bo jakoś tak wystaje.

tak 16tki.zaciski niedługo pomaluje na czerwono.Bębny już mam czerwone z tyłu;p.A znaczek normalne wgłębienie standardowe ma;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ten grill wyczesałeś? :duh:

 

na siedzeniach masz pokrowce?

kupiłem betke i ten gril już taki był

tak mam pokrowce;p

 

Jak masz ładne siedzenie to zdejmij pokrowce bo z czasem zaczną ci sie sciągac i gniesć. A jak masz nieładne fotele,przpalone czy coś to zostaw pokrowce ale zmien je na szare lub szaro czarne. A gril to znień bo ten jest nieładny. A co do znaczka to ok. Tak jakos mi się wydał dziwny. A poza tym wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że czerwone zaciski wyglądają jak kupa po buraczkach...

Irytują mnie gadki pod tytułem grill do dupy, maluj zaciski.

Moim zdaniem tego typu ingerencje pasują do odpustowej kalibry, na szczęście to tylko moje zdania, a Ty i tak będziesz jeździł tak, jak Ci się podoba.

 

powodzenia

Poprawcie mnie, jeśli się mylę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że czerwone zaciski wyglądają jak kupa po buraczkach...

Irytują mnie gadki pod tytułem grill do dupy, maluj zaciski.

Moim zdaniem tego typu ingerencje pasują do odpustowej kalibry, na szczęście to tylko moje zdania, a Ty i tak będziesz jeździł tak, jak Ci się podoba.

 

powodzenia

 

No tak, Brembo i wszystkie sportowe samochody odgapiły zaciski od "odpustowej Calibry". Tu nawet nie chodzi o kolor, możesz mieć żółte, niebieskie, czerwone, zielone, etc. Moim zdaniem zaciski powinny być zadbane, od wyjazdu z farbyki minęło kilka lat, więc są brudne, skorodowane, taka kuracja odmładzająca dobrze im zrobi, a kolor jest bez znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.