Skocz do zawartości

klimatyzacja - brak jednej strefy


mihmih

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dziś zdemontwałem panel od klimy i okazało się że brakuje podłączenia sterowania nawiewu pasażera. Mianowicie 3-przewodowa kostka ma tylko 2 wyprowadzenia (lewa+śodek). Wydaje mi się że ten kabelek powinien być chociaż by ze względu żeby pasażer mógł ustawić zimne lub ciepłe powietrze (nawet bez włączonej klim). W jaki sposób mógłbym poprowadzić brakujący przewód i gdzie go podłączyć ?

Głupia sprawa ale zauważyłem to dopiero jak się zrobiło cieplej.

Dodam że nie znalazłem nigdzie odłączonego luźnego przewodu, jednak obok wisi kostka 2 pinowa ale z 3przewodami i nie znalazłem gniazda do jej podłączenia.

Za podpowiedzi z góry dziękuję.

Podro

Było E-34 1988

Diamant Schwarz Metallisch


Zapraszam: http://www.aerograf.kalisz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko podepnę pod temat bo odpowiedzi nie znam niestety również ;)

A mam podobny problem , z tym że mnie grzeje non stop gorącym na nogi tak i moje jak i pasażera :evil: Żeby jeszcze tylko na pasażera to jakoś bym przeżył a i żonce bym się odpłacił ( :lol: ) przy okazji , a tak lipa ... Girki się pocą i nijak sobie rady z tym dać nie mogę a i smrodek ze skarpetek też miły nie jest :twisted2: Jakieś podpowiedzi ?

Nadal dobrze mnie się jeździ :)


Kasa dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko podepnę pod temat bo odpowiedzi nie znam niestety również ;)

A mam podobny problem , z tym że mnie grzeje non stop gorącym na nogi tak i moje jak i pasażera :evil: Żeby jeszcze tylko na pasażera to jakoś bym przeżył a i żonce bym się odpłacił ( :lol: ) przy okazji , a tak lipa ... Girki się pocą i nijak sobie rady z tym dać nie mogę a i smrodek ze skarpetek też miły nie jest :twisted2: Jakieś podpowiedzi ?

 

Napisz jak uda ci się rozwiązać ten problem.

Było E-34 1988

Diamant Schwarz Metallisch


Zapraszam: http://www.aerograf.kalisz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.