Skocz do zawartości

Opony 235/45/18 do E39???


KlaQsoN

Rekomendowane odpowiedzi

nie będą, ja mam obniżoną, stoi nisko nawet, z przodu mam 235/40 18cali, a tył 265/35 :) tak więc przy standardzie 45 profil powinien byc ok, 40 beda na 100% ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze żeby te 5 milimetrów było dużą różnicą.

 

A dokładniej ponad 11 mm różnicy w promieniu (ponad 2 cm różnicy w wysokości koła)

Trochę za wysokie te opony ale przy dobrym ET nie powinny obcierać.

 

Zgadzam sie z przedmowca 235/45/18 jak dla mnie sa za wysokie

 

mam aktualnie na wsyzstkich felgach ( szerokosc 8,5") zalozone 235/40/18 i jak dla mni enadal jest za wysoko :roll2: ale nie chce tez przesadzac

 

jezeli nie masz obnizonej fury to bedzie ok jezeli masz to moze obcierac

540i '98 6-speed manual individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 235/40/18 i nic nie obciera. Nie sądze żeby te 5 milimetrów było dużą różnicą. Ale może ktoś ma akurat takie o jakie pytasz i się wypowie

 

235 owszem jest to szerokosc opony w milimetrach ale / 40 lub 45 jest to stosunek procentowy szerokosci opony do jej wysokosci :P

 

235/40 = 94 mm wysokosc opony

235/45 = 105,75 mm wysokosc opony

 

wiec roznicy jest juz 1 cm :)

brokat_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...

Więc zamknij morde... Proszę patrz jak tocze felgi... Z Beemki Ewa wygląda jak Berlin:)...

Chłopaki mam pytanie. Chciałbym zamontować do siebie do E39 530d felgi od E65 (wzór 93 doppel sprieche ) felgi mają szerokość 8" wszystkie 4 czy mógłby ktoś poradzić jakie oponki wrzucić żeby wyglądało to schludnie a i właściwości jezdne nie były kiepskie. Rozglądam się za roz przod: 225/45/18 lub 235/40/18 tył 245/40/18 255/35 lub 265/35/18. Czy felgi wejdą bez problemu? Czy trzeba kombinować jakieś dystanse? Czy odpowiednim jest zakładać różne szerokości opon do tych samych szerokości felg? Jeżeli miałby ktoś zdjęcia takich zestawień felg czy też opon to prosiłbym o zamieszczenie ich w temacie. Chciałbym porównać co najlepiej wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zamknij morde... Proszę patrz jak tocze felgi... Z Beemki Wwa wygląda jak Berlin:)...

Chłopaki mam pytanie. Chciałbym zamontować do siebie do E39 530d felgi od E65 (wzór 93 doppel sprieche ) felgi mają szerokość 8" wszystkie 4 czy mógłby ktoś poradzić jakie oponki wrzucić żeby wyglądało to schludnie a i właściwości jezdne nie były kiepskie. Rozglądam się za roz przod: 225/45/18 lub 235/40/18 tył 245/40/18 255/35 lub 265/35/18. Czy felgi wejdą bez problemu? Czy trzeba kombinować jakieś dystanse? Czy odpowiednim jest zakładać różne szerokości opon do tych samych szerokości felg? Jeżeli miałby ktoś zdjęcia takich zestawień felg czy też opon to prosiłbym o zamieszczenie ich w temacie. Chciałbym porównać co najlepiej wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel kolega najzwyczajniej "zarapował" :mrgreen: do wpisu poprzedzającego jego post,a to że odkopał taki temat?? Nie mamy na to wpływu
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.