Skocz do zawartości

demontaż podłokietnika E60


luk1685047081

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako nowy.

 

Potrzebuje pomocy może drobnej ale nie chciałbym czegoś połamać, a mianowicie jak na zdjęciu widać http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee583274b5f45a98.html w pkt.1 jest zamek podłokietnika i niestety ale moje dziecko bawiło się i niechcący wtrąciła tam starą karte sim i z powodu tego nie domyka sie podłokietnik , jak mam rozebrać , zdjąć element pkt.2 aby czegoś nie uszkodzić??

A może jest inny sposób na to ?

Dodam iż karty nie widać i nie ma z nią "żadnego kontaktu" mam na mysli wzrokowy czy coś w tym stylu.

THX za rady !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b06a0ed60a16b80.html

 

czy te miejsca zaznaczone na niebiesko do których mocowana jest taka listwa z materiału jak kokpit to miejsca na kołki z tą listwą czy na wkręty???

 

U mnie jest właśnie mocowana listwa której tu na obrazku nie ma pokazanej , chodzi o tą listwę ze zdjęcia w pierwszym poście pkt.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3b06a0ed60a16b80.html

 

czy te miejsca zaznaczone na niebiesko do których mocowana jest taka listwa z materiału jak kokpit to miejsca na kołki z tą listwą czy na wkręty???

 

U mnie jest właśnie mocowana listwa której tu na obrazku nie ma pokazanej , chodzi o tą listwę ze zdjęcia w pierwszym poście pkt.2

 

Cześć,

 

luk, listwa (część nr 2 na twoim zdjęciu) jest przykręcana za pomocą wkrętów od dołu. Więc jeśli nie możesz się dostać do karty po zdjęciu osłony lewarka zmiany biegów to muszisz zdemontować cały podłokietnik, żeby się tam dostać. Z tego co pamiętam zaczynasz od tylnej części podłokietnika, demontujesz tę część, która zawiera gniazda na zapalniczki, potem odkręcasz od dołu najmniejszą tylną część kompletu góry podłokietnika (przez komplet góry podłokietnika rozumiem 4 części, 1- otwierana, 2 - przymocowana na stałe (nr 2 na twoim zdjęciu), 3- przesuwana (ta najbliżej siedzenia kierowcy), 4 najmniejsza przymocowana na stałe) z tyłu), potem nr 3, potem nr 1. Następnie osłona lewarka zmiany biegów, pokrętło Idrive, odłączenie wszystkich przewodów. Dalej demontaż 2 listew z wykładziny podłogówej po bokach podłokietnika, odkręcenie 2 śrub z porzdu podłokietnika. Na koniec demontaż całości poprzez uniesienie tylnej części podłokietnika najpierw. Ale myślę, że na którymś z wcześniejszych etapów dorwiesz tę kartę.

 

Pozdrawiam,

 

Witek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Czy możecie mi podpowiedzieć:

jak wyciągnąć ten panel z zapalniczką i wejściem AUX IN pod nawiewem z tyłu konsoli podłokietnika, pls?

 

Znalazłem filmik na

gdzie w minucie 3,20s Hiszpan pokazuje chyba czym to wyciągnął, ale nie wiem z czego taki przyrząd zrobić.

A jeszcze tutaj gościu jakimś chyba twardym plastikiem załatwił temat - ja po 15 minutach walki z kartą debetową odpuściłem.

Clear for take off!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.