Skocz do zawartości

Poszukuje instrukcji po polsku


Sango

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki ;)

Umieściłem jeszcze instrukcję do E39, ale do wersji USA i silniki tylko 528 i 540 (tylko takie były sprzedawane w USA ...), ale w 90% opis będzie się zgadzał do "naszych" wersji ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
A do E32 po polsku cos da radę wrzucić?

Nie ma takiej instrukcji ...

 

A co do niedziałających linków, to zgłaszłem sprawę osobie która się tym zajmowała, ale nie mam odzewu ... Podobnie jak chciałem zrobić poprawki w historii BMW jaką stworzyłem, ale też admin się nie odzywa ...

 

Postaram się gdzieś to wystawić ... A może ktoś może udostępnić na "moje" potrzeby jakiś serwer FTP/HTTP ? - wrzucę tam różne przydatne rzeczy ... ale przydałoby się minimum ze 100MB na takim serwerze

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 mb mam moge usostępnić. A tak wogóle może ktoś mi przesłać te instrukcje do E34 te cholerne linki nie działają! umieszcze je raz a porządnie na serwerze od mojego DSLA i spokuj! :) klonas@poczta.onet.pl do 20 mb jeden list Edytowane przez klonas
kupie silnik 2,5 L bądz 2.0 litra albo zestaw do swapa na 3l ,3,5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.