Skocz do zawartości

Hałas przy skrecaniu


Fei87

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam wszystkich to mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość. dzisiaj wymieniłem opony zimowe na alufelgi i coś przy maksymalnym skręcie w prawo zaczęło hałasować zupełnie jak by opona tarła o alufelgę czy to normalne( to mój pierwszy samochód)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie moze trzec, pewnie mają inny rozmiar niz staluwy, czytaj nieprawidlowy :P

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary to gdzies ty zimówki 260 wyrwał?? :modlitwa:

moim zdaniem za szerokie i obciera o nadkole albo tak jak koledzy wyzej napisali o inne czesci!

a zawieszenie masz seryjne czy sportowe? bardzo beta zglebowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

260 to duża przesada, nie wiem kto wpadł na taki pomysł by je do E36 wsadzić :lol: No ale wracając do tematu, proponuję przy zdejmowaniu przednich kół sprawdzić czy to wewnętrzne plastikowe nadkole jest wszędzie dokładnie przymocowane, bo podczas jazdy na takich lakach prawdopodobne jest że przy skręcaniu i przycieraniu mogłeś je zruszyć. nie wiem jak obe były oryginalnie montowane - na nity :?: ja u siebie skręcałem jeden który oberwałem właśnie za szerokim testowanym kołem podczas cofania przy maksymalnym skręcie i zrobiłem to śrubką z k****ską podkładką :P
POLSKA TO JEDYNY KRAJ W KTÓRYM PREZYDENT MA SWOJĄ KOPIĘ ZAPASOWĄ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleg wrzuć zdjęcie tych opon na forum bo aż mi gały wyszły jak zobaczyłem ten rozmiar....jak to tam weszlo?? Nie masz problemów ze skrętem ?

Z racji tego, że spadł śnieg, przypominam, że piłowanie GOLFA na ręcznym, to nie DRIFT!!!!

***

Nie dyskutuj z idiotą , na początku sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

***

http://picasaweb.google.co.uk/kieltj/BMW - moje BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.