Skocz do zawartości

Kupiłem E32 z sekwencja Stag 300 co wymieniać


Marcin łuczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moze i to głupie pytanie ale prosze was o pomoc kupiłem E32 730 automatyczna skrzynia biegów z sekwencją Stag 300. olej w skrzyni wraz z filtrem był wymieniany 4tysiace temu mam faktury,świece olej w silniku mobil 5w50 również wymieniony 4 tysiace temu,auto chodzi ladnie skrzynia pracuje płynnie nie szarpie ,jednak cchiałbym sie was zapytać co warto jeszcze wymienic ewntualnie dopieśćić zeby niespotkać śie potem z jakimis niespodziankami w postaći awarji zgóry dzienx za odpowiedzi

Moje BMW- E30 318I,

- E34 525TDS

-E32 730IA-kochana babcia

-E34 520I M50

E46 Touring 320CI M54

E36 M43 Touring

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcinie uważam, że na razie nie trzeba w tym aucie nic robić i niech pan nie słucha tych którzy podpowiadają regulację zaworów, jeśli chodzi dobrze to nie trzeba tego ruszać bo można popsuć. Przewody wysokiego napięcia były wymieniane jakieś 3 lata temu. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcinie uważam, że na razie nie trzeba w tym aucie nic robić i niech pan nie słucha tych którzy podpowiadają regulację zaworów, jeśli chodzi dobrze to nie trzeba tego ruszać bo można popsuć. Przewody wysokiego napięcia były wymieniane jakieś 3 lata temu. Pozdrawiam

:duh: człowieku ty jesteś chory ! co ty chcesz popsuć regulacja zaworów!

pewnie niech je wypali a co tam ,jak ma serie 7 to go stać na nowe!

regulacje powinno sie przeprowadzać co 25 tyś

a przewody tez olej! przecież były wymieniane, tylko nie pisz za tydzień ze ci przepływomierz rozwaliło!

 

ale co ja tam za bzdury pisze przecież to jest kolejne cudowne nie zużywające sie auto :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.