Skocz do zawartości

Hirsch Pleszewski premiummotors


isys

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjaciele, czy ma ktoś może jakieś doświadczenia z salonem Hirsz&Pleszewski Premiummotors. Zamierzam kupić u nich auto i nie wiem jak z wiarygodnością - po wyborze trzeba wpłacić 10% i czekać około trzech tygodni.

Pomóżcie pliiiis. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Jak szukałem E60 to mieli ciekawe oferty. Ale większość z fakturą VAT-marża. Niekorzystna finansowo do leasingu. Spróbuj poszukać coś u polskich dealerów - może mają coś ciekawego.

A jakiego auta szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W zeszłym roku jak szukałem autka dla siebie również interesowałem się ich ofertą-duży wybór,dobre wyposażenia i niskie ceny .Telefonicznie dowiedziałem się od sprzedawcy,że mają autoryzację BMW,że auta stoją u nich na placu i są w perfekcyjnym stanie-nie wymagają oględzin.Poprosiłem więc znajomego z Gdańska aby wszystko sprawdził na miejscu no i się okazało,że sprzedawca :liar: .Także przedstawiciele BMW Fota nie mieli o nich najlepszego zdania więc temat odpuściłem.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki. Teraz mówią wyraźnie że auta fizycznie nie ma na placu. A dealer BMW nie będzie miał nigdy o nich dobrego zdania bo sprzedają taniej. Moje pytanie dotyczy bardziej ich uczciwości - np czy po wpłacie zaliczki dostajesz auto które wybrałeś za cenę którą ustaliłeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja szukałem to z nimi gadałem i nowych to raczej nie sprzedają są chyba komisem :( co im wstawią to maja :( mieli jeden model który mnie interesował ale bez skór :( to sprzedawca powiedział że obszyją :( więc uważaj mogą doposażyć auto.

Polecam poszukać u autoryzowanych sprzedawców BMW mają auta używane - przeważnie 6 miesięcy z gwarancją i na pełną FVAT ! naprawdę mniej stresów i pewny zakup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Możesz tu sprawdzić ofertę.

http://www.auto-kulesza.com.pl/bmw_oferta.html#

 

Może będzie coś ciekawego

 

Jak szukałem swojej E91 320d to generalnie miałem mały wybór. Większość były to E90. A znalezienie wersji ze skórą jest jeszcze bardziej problematyczne. Chyba że bierz mocniejszy silnik 330d, 330i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odebrałem auto (E60) po długim oczekiwaniu i muszę przyznać, że wszystko jest w porządku. Zgodnie z opisem, brak wad, stan jak dokumentach. Może to wszystko trwało bardzo długo ale zadaniu sprostali. Tak jak pisałem wczesniej, chcę bardzo ale nie bardzo wychodzi co jest winą braku doświadczenia. Mam nadzieję, że idzie ku lepszemu. W każdym razie ja samochód mam i jestem zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sprostuję parę rzeczy które Państwo tutaj piszecie. Nie jesteśmy oczywiście autoryzowanym salonem BMW czego trudno nie zauważy brak logo BMW na pylonach. Napewno nie zgodzę się z opinią że jesteśmy komisem - z tego co się orientuje to komisy działają na zasadzch takich, że to klienci wstawiają tam swoje samochody do sprzedaży i stąd oferta później oferta firmy ( a przynajmniej większośc oferty ). Samochody, które znajdują się w sprzedaży do samochodu po służbowe z sieci BMW. Roczniki 2006/2007/2008r. Samochody sprzedajemy również na fakturę VAT, a w zasadzie w większości. Oczywiście jest grupa klientów których faktura VAT wogóle nie interesuje bo "są np. na ryczałcie" i nie są "vatowcami" więc dużo korzystniej jest kupic im samochód sprzedawany na fakturę VAT Marża.

 

Zapraszamy zatem do współpracy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ewidentne i bardzo " na siłę " chwytanie za słówka. Każdy autoryzowany czy nieautoryzowany salon samochodowy posiada swój "komis" z samochodami, bo tak się chyba na to potocznie mówi. Więc przytaczanie takich cytatów jest raczej czepianiem się na siłę niż podaniem dobrego argumentu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
autoryzowany czy nieautoryzowany salon samochodowy posiada swój "komis" z samochodami

 

smieszne rzeczy kolego wypisujesz :D :D :D

*****************


Sprzedam e90 320d 163km , wiecej info na PW


http://files.tinypic.pl/i/00648/l0zon5mzpefi_t.jpg


*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.