Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze auta M5 czy Alpina


adriano666

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, miałem zamiar robić swoje e34, ale szkoda mi kasy, za dużo musiałbym w nią wsadzic.

W związku z tym, w grudniu lub styczniu, bede miał 20 tys lub więcej jeśli bedzie trzeba, i teraz co wybrać,

- M5 w gre wchodzi wersja tylko 3.8, chyba ze znajde wypasioną 3.6

- Alpina B10 Biturbo, a z tym to już bedzie ciężej, bo znaleźć takową jest strasznie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utrzymanie i spalanie, jest nieważne, auto ma jeździć i to dobrze :8) , 8 miesięcy to nie tak dużo, a znaleźć np. Alpine B10 Biturbo to nie lada wyzwanie :?

 

Znaleźć można ale trochę one kosztują !! Ja osobiście jeśli bym miał kupować to wziąłbym alpine B10

 

Alpina B10

 

Alpina B10

 

Alpina B10

 

Ta jest jeszcze fajna

 

Alpina B10

Pozdrawiam,


Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko za te pieniądze będzie ci kupić alpinę b10 biturbo czy m5 3.8,ale spokojnie w Niemczech kupisz wolnossącą(bez biturbo) alpinę b10(254km) lub m5 3.6(315km).Napewno silnik alpiny jest,żywotniejszy ,oczywiście wersja bez doładowania w końcu to m30 :wink:
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

głównie poprzez mniej wysilony silnik,osobiście nie wiem czy alpinę czy m5 bym wybrał,pewnie zaważył by nad wyborem stan techniczny,koledzy sugerują żebyś wybrał alpinę,ale decyzja należy do ciebie,zaznaczam,że m5 jest składane ręcznie i czas wyprodukowania jednej m5 trwał 3 tygodnie to też o czymś świadczy,także m5 bym nie przekreślał.
Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak oceniasz to bumke z ogłoszenia ?

Wiec tak. Autko poprostu super zadbane,orginalny lakier na calym "cialku" ,oprucz zdezakow i progow,bo byly pomalowane w tym samym kolorze na nowo. Podobno mialy otarcia itp.... . Gostek bardzo sympatyczny,wiek okolo 55-58lat,jedyny wlasciciel, na spodkanie przyjechal e39 kombi ,z motorkiem 4.4 i pelnym M pakietem :modlitwa: , .

W Mce w srodku SALOON :jawdrop: ,pachnialo fabryka, wszystko sprawne,zadnych rudzielcow, zadnych otarc,gosciu jezdzil tym autkiem tylko w niedziele w slonczne dni. Jedyne co nie jest orginalne w tym samochodzie to kola od M5(e39) ,ale w dalszym ciagu ma orginalne fele od tego modelu i daje je do samochodu. Przejazdzka byla niezla,ruszenie bardzo spokojne,potem but w podloge i odlot,MASAKRA :cool2: . Az niesamowite,jak moze byc utrzymane 22letnie auto..........

PS. Ta Alpine z linku wyzej bym odpuscil na basnk,popaczcie na jej cene :duh: :mad2: ,a Mka calkiem calkiem ,ale zaloze sie ,ze przez te prawie 300tysiecy dostawala po dupie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciarnio droga, skąd takie porady jak żaden z Was nie mial auta które mialoby w oklicach 300KM.

 

M5 340KM za 4700 Euro to możesz sobie kolego na śmietnik postawić.

 

Co do Alpiny, to mam różne glupie pomysly czasem, i ostatnio troche szreszej sie rozejrzalem za B10 BiT.

Alpina sporo namieszala w swoich autach, jest sporo części oryginalnych Alpiny.

A ceny oryginalow Alpiny są koszmarne...

Sprzeglo 750 funtów

Tarcze przód + klocki 1300 Euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może E34 z V12? :twisted2: http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vbtkn3sydmny - co ja bym dał za te auto... :modlitwa:

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciarnio droga, skąd takie porady jak żaden z Was nie mial auta które mialoby w oklicach 300KM.

 

M5 340KM za 4700 Euro to możesz sobie kolego na śmietnik postawić.

 

Co do Alpiny, to mam różne glupie pomysly czasem, i ostatnio troche szreszej sie rozejrzalem za B10 BiT.

Alpina sporo namieszala w swoich autach, jest sporo części oryginalnych Alpiny.

A ceny oryginalow Alpiny są koszmarne...

Sprzeglo 750 funtów

Tarcze przód + klocki 1300 Euro.

widzę kolego,że jesteś bardzo pewny siebie,uwierz ,że wielu z nas jeżdziło autami,które tobie się tylko śniły.A TO M5 oglądałeś na żywo,że twierdzisz,że to szrot?

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alpiny za 20 tys zł nie kupisz a m5 to i owszem ale pytanie brzmi po co 90 procent posiadaczy m5 poprostu nie umie jej wykorzystać albo niema gdzie ją miałem m3 i tak szczerze to się marnował głównie dlatego ze mieszkam w warszawie i rzadko było gdzie docisnac takie przemyślenie małe które nie zmienia faktu ze chyba znów kupię jakiegoś M -powera taki nałóg

W związku ze złym stanem zdrowia nie prowadze już napraw BMW !!!!

A i od forum zacząłem leczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę kolego,że jesteś bardzo pewny siebie,uwierz ,że wielu z nas jeżdziło autami,które tobie się tylko śniły.A TO M5 oglądałeś na żywo,że twierdzisz,że to szrot?

 

Spoko, każdy może grać Xboxem .

Najpierw trzeba coś, kupić, poużywać, a potem się coś wiec. Nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.