Skocz do zawartości

Odwrotnie podlaczony akumulator ...


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

To w sumie trudno zgadnac ktory moge miec, raczej ten pierwszy?

 

W kazdej Focie i szanującym sie sklepie...

 

Zawsze mnie bawily tego typu teksty w reklamach, "znajdziesz tylko w dobrych sklepach..." itp no ale to prawda :D

U mnie takich brak... a do najblizszej foty okolo 40km :]

Jak cos zamowiam to przewaznie przez net albo znajomych mechanikow, ktorzy z kolei tez zamawiaja ...

Dzieki raz jeszcze, jutro sie rozejrze.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ojojoj widzę nie jestem sam :( STałło się, na szczescie nie wlaczylem zaplonu... Potem podlaczylem akumulator poprawnie i auto odpalilo slicznie jak zawsze. Niestety była czerwona kontrolka acu, z rzeczy ktore nie dzialaja to: szyby, swiatla, prawy kierunek, jechalem do znajomego 15km i jak wracalem zaczelo wywalac wszystkie kontrolki po kolei, auto trafilo moc i ledwo co pod dom sie doczolgalem.

 

Rozumiem ze prawdopodobnie ten pasek napięcia alternatora poszedł? Zaraz ide zagladac w bezpieczniki. Jakies porady poza tym zeby zawsze podpisac dobrze akumulator? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peszek... Mechanior wymienil bezpierczniki i wszystko juz dobrze smiga poza tym alternatorem, mu cos sie tam wiecej stalo wiec chyba do wymiany. I wez tu teraz cos znajdz... Czy kazdy alternator z E46 bedzie mi pasowal?? Ktos by mogl mi podpowiedzic czy ktorys z tych ttutaj bylby dobry?? :

 

http://www.marktplaats.nl/z.html?query=e46+dynamo&=0&postcode=&=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.