Skocz do zawartości

Ciężki wypadek z udziałem 7mki


a1410

Rekomendowane odpowiedzi

Obydwaj jadący 7mka zginęli zabici przez własne poduszki powietrzne, bo nie mieli pozapinanych pasów. Jeden ze strażaków, wypowiadający się w lokalnej TV powiedział, że gdyby mieli pasy to pewnie wyszli by z auta o własnych siłach...

 

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Wypadek-limuzyny-rzadowej--Pracownik-BOR-u-nie-zyje,42492

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakret, linia ciagla... No ale oni moga. Jak chamsko jezdzi BOR przekonalem sie juz pare razy. W artykule nic nie ma co jest przyczyna wypadku, bo trzeba zatuszowac sprawe, jeszcze zobaczycie ze wina bedzie furgonetki :evil:

Kilka lat temu w moja ciezarowke uderzyła Lancia z Olszewskim i jakims tam jego skarbnikiem na pokladzie. Wtedy ten pajac byl kandydatem na prezydenta. Na miejscu zdarzenia policja ustalila ze od kierowcy czuc alkohol (relacja naszego kierowcy, on sam zreszta twierdzi ze czul won alkoholu) i jechali zadecydowanie za szybko (niby mieli 200 na liczniku). Gosciu sie troszke porzucal, sanitariusz z karetki dal mu boksa zeby sie uspokoil, a do szpitala dojechal juz sztywny. No ale juz we wszystkich wiadomosciach, gdzie byla to wiadomosc dnia przekrecili ze wina jest ewidentnie samochodu ciezarowego. Gdy sprawa ucichla uznano wine 50/50 i dostalismy 50% odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam mieszane uczucia w związku z tym wypadkiem,bo w końcu to ludzie ucierpieli, ale jak jeździ BOR, nikomu mówić nie trzeba :mad2: Sam kiedyś uciekłem na pobocze, bo jakiś poje@# jechał rządową 7 i walił na czołówkę ze mną.. I co? nic a widać efekty takiej jazdy... Czują się jak święte krowy, a jak zabiją kogoś przez wrodzony debilizm, to co w tedy? Tuszuje się sprawę,albo że to wina tego którego zabili, bo on się już nie obroni.. Żenada ten BOR... :evil: :mad2:
I'm in love, but don't tell my real Love :D Alpina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.