Skocz do zawartości

[e39] Co myślicie o tych felgach?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, według mnie, jest to jakieś "rękodzieło". Ja bym tego nie kupił. A i jeszcze jedno - ta szóstka na zdjęciu ma PODOBNE felgi do tych oferowanych, przy wnikliwszym oglądzie wyraźnie widać, że tam podwójne ramiona są prawie równoległe, a na tych z Allegro zaokrąglone. Przy takiej lekkości konstrukcji jeśli okaże się że materiał jest delikatnie mówiąc "cieniutki", a cena to właśnie sugeruje, może się okazać iż będzie to "jednorazówka". Na koniec jeszcze jedna kwestia - ATEST !!! KTO TO ROBI I GDZIE !!! Reasumując - ja bym zdecydowanie odradzał. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tutaj sprawa jest prosta - żeby się upewnić odnośnie oryginału wystarczy poprosić o kilka fotek ze zbliżeniem oznaczeń i opisów ( na oryginale będzie wszystko, począwszy od kraju produkcji na dacie wraz z godziną wykonania kończąc). Mam taki komplet z piątki E 34, na których mam "zimówki" - i tu jeszcze jedno: oryginał BMW zimy się nie boi - gdzie pięć kolejnych ma oprócz daty produkcji, podany czas różniący się co minutę ! To już nie pozostawia żadnych złudzeń. Na koniec - w przypadku oryginałów, zakładając - nie skatowanych - pozostaje tylko sfera indywidualnego gustu - o resztę możemy być spokojni. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam te felgi od m6 sa bardzo ladne ale musza byc minimum 18calowe tym bardziej w e39. Widzialem e39 na 16 m6 i wygladala bardzo smiesznie. Jak by co to mam takie nowe na sprzedaz za dobra cene

 

Z pewnością 18 calowe byłyby najładniejsze ale z tego co słyszałem 16" to optymalny rozmiar do e39 (biorąc pod uwagę stan naszych dróg, szczególnie na lubelszczyźnie).

 

Moim zdaniem chińszczyzna wydasz kase i pokrzywisz felgi bo są zbyt miękkie do BMW

 

Które alufelgi masz na myśli? Podałem dwa linki, mam nadzieję że te z drugiego linku to oryginały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 cali w E39 znikną :D E39 to piekny samochód i potrzebuje pieknych felg. Ja u siebie w E36 mam 17 calowe z E39 i wyglądają 1) ładnie 2) są komfortowe na seryjnym zawieszeniu. Wsadź do E39 też 17stki myślę, że to będzie dobry wybór, bo do 18stek trudno dostać opony w dobrej cenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 cali w E39 znikną :D E39 to piekny samochód i potrzebuje pieknych felg. Ja u siebie w E36 mam 17 calowe z E39 i wyglądają 1) ładnie 2) są komfortowe na seryjnym zawieszeniu. Wsadź do E39 też 17stki myślę, że to będzie dobry wybór, bo do 18stek trudno dostać opony w dobrej cenie.

 

Ale czy na 17 calowych felgach długo wytrzyma zawieszenie? Też jestem zdania że 16 są troszkę za małe, no ale tutaj nie chodzi o sam wygląd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Te ///M6 16'' to chłam najgorsze podróby na rynku

Jak chcesz koniecznie ten wzór najlepsze org. 19''.

Nie dostępne w PL, jedynie w ASO cena ok. 3k szt.

Bardzo dobry zamiennik to firmy ALLESIO do wyboru rozmiaryi

parametry długa gwarancja to ważne i markowy produkt

italy sam takie mam 17'' w E36 super sprawa polecam

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod tmat. Kazdy pisze chłam, kicha, nie wytrzymają cięzaru samchodu itp? A moje pytanie jest czy ktos je miał, ineteresuje mnie opinia uzytkowika ktory jezdzil na podobnych replikach i jakie są jego wrazenia itp?? bo pisanie o produkcie jak ktos ze zdjecia patrzy to dla mnie pachnie wróżką, bez urazy dla nikogo. Pozdrawiam
B-bardzo M-mądry W-wybór
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytałeś wcześniej że Ja posiadam repliki

i pisze o moich doświadczeniach z jazdy

na tych felgach tyle że made in Italy

jak chcesz zaoszczędzić pare stówek

na nowych felgach to lepiej kup jakieś

tanie orginały BMW przynajmniej nie

będzie szkoda w razie zniszczenia alusa

na naszych "autostradach''

Jak coś konkretnego chcesz jeszcze

pytaj jak coś doradze choć o gustach sie nie mówi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.