Skocz do zawartości

NIe pali na ciepłym silniku lpg m50 b20


cino9

Rekomendowane odpowiedzi

KOledzy czy moze ktos wie dlaczego moje bmw nie odpala na cieplym silniku na LPG? Moja pompa paliwowa dokonczyla zywota i czekam teraz asz mi ojciec z niemiec orginala przywiezie wiec jeżdze tylko na LPG.

jak silnik jest zimny to pali normalnie a jak sie rozgzreje to nie pali z kluczyka wystarczy go lekko popchnąć i pali na dyg.Rozrusznik kreci chyba normalnie bo sybko.W CZYM TKWI PROBLEM????? :modlitwa: POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do głowy przychodzi mi tylko jakaś wada w stacyjce. Ale temperatura nie powinna mieć na to wpływu.

A czy zapala awaryjnie na gazie?

Zmierz napięcie akumulatora.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lpg w instalacjach generacji wyższych niż pierwsza, odpalanie na lpg jest możliwe po przełączeniu w tak zwany tryb awaryjny (normalny tryb pracy - odpala zawsze na benzynie). Coś mi się zdaje, ze masz LPG I generacji.

Jeśli tak to nie ma innej przyczyny jak zła regulacja LPG, skoro na pych pali(i zimny również jeśli dobrze zrozumiałem) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milas jest dokladnie tak jak napisałeś myslisz ze to napewno zla regulacja lpg nie dawno był regulowany i naprawde bardzo ładnie jeżdzi po regulacji przyspiesza ok i ma niewielka róznice mocy miedzy benzyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No jak nie masz teraz pompy paliwowej, tak zrozumialem.

To robisz pare razy, szybko przyciskiem w obie strony, ja u siebie mam np diody, i widze jak mi sie zapali 'awaryjne' uruchomienie na lpg, a no i zostawiasz w pozycji na lpg oczywiscie.

 

Raz, mialem taka sytuacje, ze awaryjne wlaczenie na lpg, nawet przy wlaczaniu w ten sposob, jak sie okazalo, wymaga sporadycznej ilosci benzyny i przy calkowitym jej braku raczej to sie nie uda.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.