Skocz do zawartości

Dzwiny dzwięk przy lewej wycieraczce!!! help zwariuje


JasonBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Koledzy mam dziwny problem zawsze jak ruszam słysze dzieny dzwiękwręcz kwiczenie w okolicy wycieraczki kierowcy. ten sam dzwięk jest jak wyłączam zapłon. z tego co wiem jest tam system regulacji docisku wycieraczki podczas jazdy. nie wiem jak to kwiczenie zlikwidować jest one dość uporczywe. Miał ktoś może podobny problem???? Pomóżcie bo mnie szlak trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym Ty sie przejmujesz...ten dzwiek wlasnie normalnie tak brzmi,mam to teraz w swojej i mialem w poprzedniej.Taki wlasnie dzwiej jak sie rusz i jak wylacza sie zaplon.Luzik i smigaj spokojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czym Ty sie przejmujesz...ten dzwiek wlasnie normalnie tak brzmi,mam to teraz w swojej i mialem w poprzedniej.Taki wlasnie dzwiej jak sie rusz i jak wylacza sie zaplon.Luzik i smigaj spokojnie.

 

Ty no troche sie przejmuje bo to kwik jak by stado świń zarzynali jeden wielki kwik i tak być nie może bo mój brat też ma e32 i co najwyżej słychać cichutki dziwęk silniczka lelktrycznego ledwo zauważalny a u mnie jest jeden wielki kwik. Nie może tak być bo to żenujące mam piękne bmw które wstydze sie wyłączyć bo ludzie uciekają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sluchaj mialem tez to samo w mojej buni troche dobrego penetratora z dluga rureczka napsikalem na silnik i prowadnice odpowiedzialna za docisk wycieraczki i zniklo ale sam takie bzyczenie silniczka jest i to raczej normalne przy wylaczaniu zaplonu i czasmi przy wlaczaniu wycieraczek tam sie dostaje woda brud kurz syf i to glowna przyczyna ciesz sie ze jeszcze dziala u kolegi stanol tak nie fortunnie ze dzialal caly czas wlacznie z tym ze rozladowalo aku przez noc a doste do tego i wymontowanie .Ja pierdziu :duh:

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Poszedłem tropem jaki mi dał MarekM-535i i znalazłem na angielskiej stronie opis jak naprawić to ustojstwo. Niestety okazało sie że naprawić sie nie da b miałem wyłamany kawałek zębatki w silniczku. Szilniczek został ustawiony ręcznie wkręcony spowrotem ale nie podłączony, a docisk wycieraczki ustawiony ręcznie. Troche po polskiemu zrobione ale jest cisza i spokój.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.