Skocz do zawartości

Lakierwanie nerek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przyszlo mi do glowy pomalowanie nerek na czarno.Czy ktoś może to już przerabiał?Jeśli tak to jak się do tego zabrać i jaki jest efekt?Z góry dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy pasuje, czy nie, to kwestia gustu - jak chcesz zrobić sobie auto w stylu bandyta, to ... czemu nie

wygląda to mniej więcej tak:

 

http://www.dtmpower.net/forum/attachments/e36-3-series/657d1005003663-looking-pic-black-e36-zeemax-front-view-3-.jpg

 

.. oczywiście tu jest sporo innych przeróbek

 

Można kupić sobie gotowe np. na allegro, albo polakierować we własnym zakresie

 

kiedyś jak kupowałem zamienniki do E30 to były też czarne za ok. 40 zł, a za ile będą do E36 ? .. kwestia poszukania

beemki to choroba - nieuleczalna, ale za to bardzo przyjemna

miłośnik E30 ... użytkownik E46 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam biale auto z szerokim grilem, czarna nerka wyglada rewelacyjnie ale ...

w komplecie z czarnymi lampami.

 

He he... A to już co innego. :mrgreen: Hmm, w sumie to jest nawet fajny pomysł - ciemne nerki i lampy. :think:

 

EDIT:

Tak sobie jeszcze domyśliłem. Ale zależy czy mówimy o 3, 5 czy 7-ce. W trójce mi podoba się chrom, w 5-ce wszystko :norty: a w 7-ce także wszystko. :dance: Dlaczego tak, sam nie wiem. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna osoba dochodzi do wniosku ze 3 to prawie bmw ;-) :twisted2:

miałem auta zarówno z serii 3 , z serii 5 i z serii 7

i mogę powiedzieć że każde z nich to BMW

BMW dla mnie nie zaczyna się od którejś tam serii tylko od 6 cylindrów w górę

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przyszlo mi do glowy pomalowanie nerek na czarno.Czy ktoś może to już przerabiał?Jeśli tak to jak się do tego zabrać i jaki jest efekt?Z góry dzięki.

ja już to kilkakrotnie przerabiałem,wystarczy,że dobrze zmatujesz chrom porządnie odtłuścisz i możesz malować.Polecam kolor czarny mat.Jest jeszcze jedna opcja,możesz kupić folie taką jak się klei blendy na przedniej lub tylnej szybie,występuje w różnych kolorach i tu też polecam czarny mat.Obkleiłem nerkę w swojej e32 2 lata temu i nic się nie dzieję(lakier może zchodzić przy złym przygotowaniu).Tak jak kolega wcześniej napisał,że jest to sprawa gustu,ale myślę,że na czarnej beemce w wersji shadow line z przyciemnianymi szybami, z Black Hellami z przodu i z tyłu,z dymionymi kierunkami i z czarnymi środkami alufelg to podstawa :wink: wtedy to jest dopiero "gangster optik" :wink:

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.