Skocz do zawartości

kupno / nowy model


Midgardsorm

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tyle co na mokrym, ale na śliskim (po opadzie śniegu) są znaczne problemy, przynajmniej ja je odczuwam. Do autora tematu---> zastanów się nad tym bluetoothem, myślę, że przy tej kwocie, jaką przeznaczasz na auto moduł wart 2,5 tysiąca nie jest ogromnym kosztem, a gdy będziesz się pozbywał auta za jakiś czas, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że potencjalny klient zwróci uwagę na to, że auto tego nie posiada. Moim zdaniem to istotny dodatek, tym bardziej w aucie, które ludzie raczej kupują by jeździc i pokonywac jakieś tam trasy, a nie żeby stało. Ja np. wolałbym zrezygnowac z żaluzji (choc to swietna sprawa) i kupic ten bluetooth, a zamiast żaluzji przyciemnane tylne szyby (nie wiem ile to kosztuje, ale podejrzewam że mniej od żaluzji). Ktoś poruszał sprawę kierownicy - polecam kierownicę M, bo sportowa jest powleczona dziwną skórą, która jest dośc śliska, no i zdaje się, że M jednak ma nieco grubszy wieniec i wyprofilowanie na palce. Zamawiasz auto z pakietem dla palących? Jeżeli nie, to zorientuj się czy są gniazda w samochodzie, bo ich brak jest raczej denerwujący gdy chcesz podładowac sobie np. nawigację...
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.