Skocz do zawartości

Tarcze Hamulcowe Kraft


meho

Rekomendowane odpowiedzi

przymierzam sie do zakupu tarcz Krafta a klocki Maff-a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tych tarcz, klocki to wiem włoszczyzna ale na jakis czas będą. Znajomy ze sklepu motoryzacyjnego poleca mi te tarcze mówi ze co prawda produkt azjatycki ale nie jest zły taka jest jego opinia a jaka wasza ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat firmy kraft moge wypowiedziec sie tylko na przykladzie amorkow przednich do e39 ktore w zaprzyjaznionym warsztacie usilowali zamontowac do auta kolegi....

ten kraft to chyba e39 na oczy nie widzial!!!!

amortyzatory nie do zalozenia z wielu powodow na pierwszy rzut oka....

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena za tego krafta to 80 zł za szt przód a 60 na tył na razie chce poznac zdanie a dopiero potem decydowac o zakupie w kazdym razie niekoniecznie chyba to co kosztuje ponad 100 zł jest naj naj naj ,no ale to tylko moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co przeraziła cena ATE??

Pamietaj że to ma wychamować prawie 2t pojazd.

Ja jestem dopiero co po zmianie, trochę bolało, ale przynalmniej wiem ze jak nacisne na hamulec to stane.

 

zalozyles ate? masz samochod po lifcie czy przed? mi po 3k km przod zaczal bic - zadnego awaryjnego hamowania, wiechania w kaluze itp., tak firma juz dla mnie nie istnieje

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co przeraziła cena ATE??

Pamietaj że to ma wychamować prawie 2t pojazd.

Ja jestem dopiero co po zmianie, trochę bolało, ale przynalmniej wiem ze jak nacisne na hamulec to stane.

 

zalozyles ate? masz samochod po lifcie czy przed? mi po 3k km przod zaczal bic - zadnego awaryjnego hamowania, wiechania w kaluze itp., tak firma juz dla mnie nie istnieje

 

Bono, może rzeczywiście tarcze ATE to nie jest górna półka i może rzeczywiście szybko się wypaczają. Może poprostu miałes pecha i kupiłeś podróbki... mozna gdybać. Ale skoro za ponad 100 za sztuke po 3 tysiącach tarcza się wykrzywia to tymbardziej tarcza za 80 zł firmy krzak.

 

Osobiście dałbym sobie spokój z tymi tarczami. Jakby nie patrzeć to jest prawie 2 tony rozpędzonej masy i lepiej nie eksperymentować. Wymiana też kosztuje (chyba że dasz rade sam) i może się zdażyc że taniej wyjdzie kupić tarcze za 150 za sztuke i założyć je raz, niż kupić za 80 i po chwili znów zmieniać.

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.