Skocz do zawartości

Ubezpieczenie AC i OC nie za tanio??


djkarol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ogladajac sobie reklamy w tv usłyszałem ze w CU Direct znizki z OC przechodza na AC wiec dzwonie iiii :jawdrop:

 

 

Pani wyliczyła mi za pakiet OC AC 1000 zł za 328ci :cool2: do tej pory płaciłem 3k w TUW-ie nie mowiac o Warcie i PZU

 

Wartosc ubezpieczenia nieco nizsza bo 30 000 zł, bez wkładu własnego i czesci tylko oryginalne. Ale ta cena powala. nareszcie cos normalnego.

Macie jakies doswiadczenia z ta firma??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwal sobie auto to zobaczysz czy się opłaca.AC to tylko w PZU.

 

Moze napiszesz cos wiecej, bo tak to kazdy powie kto płaci 5 razy wiecej, moze ktos z Twoich znajomych miał problem z wypłata odszkodowania np. za kradzierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie duzo ostatnio nowych firm ubezpieczeniowych z atrakcyjnymi stawkami, niestety nikt nie ma z nimi doswiadczenia i niewiadomo co bedzie jak cos sie stanie, sam mam jeszcze tydz na decyzje i nie wiem kogo wybrac... mbank jest tez bardzo tani ale trzeba u nich zalozyc konto..
tylko 1.8 ale daje rade;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dzien dzisiejszy te malo znane firmy placa lepiej niz te pzu i warta....

firma FILAR wyplacila znajomemu za prawe drzwi w hondzie civic 1989 rok-szkoda z polisy sprawcy-2900 zl

policzyli wymiane i lakierowanie i koniec

ujeli w tym 30 procent amortyzacji

wszyscy byli w szoku lacznie z wlascicielem klamota/ :shock:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze co tanie to niezbyt "lux" bo sam beemke kupiłem drogo, ale wiedziałem za co płace, dlatego wole zapytac zanim sie zdecyduje.

Jednak mysle ze kwota ok 7k pln rocznie za auto ktore w cennikach "stoi" ok 35 tys to lekka pzresada.

Po 5 latach spłacam całe auto :duh: POLSKA LUDOWA

 

Tak sie zastanawiam, moze w koncu cos normalnego do nas przyszło (konkurencja itd..) monopol PZU z roku na rok maleje, a te towarzystwa ubezpieczeniowe z "zachodu" maja wiekszy staz niz nasze superdrogie ubezpieczalnie. Czy nie najwyzszy czas to olac, i nie przepłacac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze co tanie to niezbyt "lux" bo sam beemke kupiłem drogo, ale wiedziałem za co płace, dlatego wole zapytac zanim sie zdecyduje.

Jednak mysle ze kwota ok 7k pln rocznie za auto ktore w cennikach "stoi" ok 35 tys to lekka pzresada.

Po 5 latach spłacam całe auto :duh: POLSKA LUDOWA

 

Tak sie zastanawiam, moze w koncu cos normalnego do nas przyszło (konkurencja itd..) monopol PZU z roku na rok maleje, a te towarzystwa ubezpieczeniowe z "zachodu" maja wiekszy staz niz nasze superdrogie ubezpieczalnie. Czy nie najwyzszy czas to olac, i nie przepłacac??

 

kolego, wez pod uwage tez spadek wartosci pojazdu..itd... to w sumie za trzy lata odkladajac po 7 tys rocznie bedziesz mogl kupic takie bmw

a skladka bedzie rosla a nie malala-bo mimo spadku wartosci auto sie starzeje i dochodza nastepne zwyzki za wiek itd....bzdura

ja mam ac i oc w Filarze-tam znizki z oc przechodza na ac

i zaplacilem 2400 na rok-ac plus oc

i na naszym terenie ta firma jest wyplacalna zawsze.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma FILAR wyplacila znajomemu za prawe drzwi w hondzie civic 1989 rok-szkoda z polisy sprawcy-2900 zl

Czy to było bezpośrednio z OC sprawcy czy z własnego AC, a potem regres do ubezpieczalni sprawcy?

W tym drugim przypadku zakłady się 'nie pieszczą' - ładują ile wlezie i fakturują konkurencję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Czyli trzeba być zamożnym, żeby jeździć starszym BMW. Te ceny ubezpiecznia są kosmiczne.

Samochód ubezpieczony na 91000 składka 4400zł. Zniesiony udział własny, utzymana wartość samochodu przez okres ubepieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 zl wiecej zaplacilem bo prawko mam krocej niz 3 lata. Prawko mialem miesiac i przejechalem wiecej km niz moja siostra przez 5 lat , ona zaplacila o 700zl mniej bo dluzej prawko ma ... glupi system. Wiem ze wieksze prawdopodobienstwo jest ze ona zrobila przez 5 lat wiecej km niz ja ... taki juz system.

Pozatym babka ktora mi wyliczala ubezpieczenie powiedziala ze do marki BMW dodatkowo sie doplaca w prawie kazdym TU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli trzeba być zamożnym, żeby jeździć starszym BMW. Te ceny ubezpiecznia są kosmiczne.

Samochód ubezpieczony na 91000 składka 4400zł. Zniesiony udział własny, utzymana wartość samochodu przez okres ubepieczenia

 

Dlaczego ładuja takie ceny na starsze auta????

Cena 7k pln to kosmos za auto warte ok 40 tys

 

Zobaczycie ze PZU z czasem zjedzie z cen, za duza konkurencja sie robi.

Przypomnijcie sobie jak było z cenami smsow, były od 20-40gr az nagle rewolucja bo w Heyah mozna było smsowac za 3 gr. Dało sie?? to tylko głupi przykład.

TPSA obniza ceny za internet bo konkurencja coraz wieksza, limitow juz nie ma. Tez sie dało, sam ma radiowke Tel Kolejowa, płace mniej, a smiga jeszce lepiej niz neo.

 

Gdy dzwoniłem do CU Direct to w tle było słychac mase konsultantow, widocznie duzo osob u nich ubezpiecza auta i z tad te ceny, oby tak było...

 

 

Pozatym babka ktora mi wyliczala ubezpieczenie powiedziala ze do marki BMW dodatkowo sie doplaca w prawie kazdym TU.

 

Pewnie dlatego ze postanowili sobie wyciagnac troche kasy od ludzi.

BMW nie jest az tak popularne wsrod złodzieji, WV bije wszystko.

Moze duza czesc kierowcow to sprawcy kolizji, w co tez watpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ta cena troche podejrzana :roll:

rozumiem ze wchodzą na rynek ale zeby az tak promocyjne ceny? :roll:

mi kiedys zaproponowali ac chyba za 340zl(pelan opcja bez udzialu wlasnego przy kradziezy i szkodzie) :shock: i wyszlo ze by bylo tańsze niz oc :shock: nie zdycedowalem sie :roll:

nie zebym negowal CU tak sie tylko zastanawiam :roll:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.