Skocz do zawartości

Przełącznik komputera proszę o rade


pafik2000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zablokował mi sie przęłącznik komputera jest zima wiec wyswietla teraz tylko i wyłącznie temperature nie przeącza na inne opcje po wcisnieciu guzika czy da sie to jakos moze zresetowac zy sie zawiesił czy moze wymienic cała wajche od kierunków...

 

Bardzo prpsze o rade

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio zablokował mi sie przęłącznik komputera jest zima wiec wyswietla teraz tylko i wyłącznie temperature nie przeącza na inne opcje po wcisnieciu guzika czy da sie to jakos moze zresetowac zy sie zawiesił czy moze wymienic cała wajche od kierunków...

No właśnie mam ten sam problem i samochody te same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To resetowanie nie ma jakichs ubocznych skutków typu ze trzeba jechac do serwisu i potem eliminowac błedy na kompie i 200zł im odpalac:)? czy smiało moge to zrobic bez utraty wszystkich ustawien bo ostatniobyłem na usunieciu błedow auto chodzi poprawnie tylko ten przycisk a moze byc to wina uszkodzenia mechanicznego przycisku bo on od poczatku tak przerywał raz łapał raz nie łapał ale przełanczał a teraz lipa....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wypowiadalem sie w podobnym watku i tam tez pisalem ze jak potrzeba to mam taki przelacznik dzialajacy /nie robie tu allegro sam sie nie oglaszam jakby cos :) / info na PW

 

wystarczy wymienic sam przelacznik

 

co do samej wymiany to:

* musisz odlaczyc akumulator /sam -/ na okolo 15min chodzi tu o poduszke. wczesniej pisalem ze nie trzeba odlaczac ale chodzilo o same kasowanie bledow a nie o wymiane. my do sprawdzenia nie musielismy wyjmowac calosci.

 

* odkrecasz poduszke + kierownice

* zdejmujesz oslone pod kolumna kierownicy ta bezposrednio nad nogami

* zdejmujesz oslone na kolumnie kierownicy plastiki dolne /wciskasz dwa bolce - napewno zobaczysz/ i odkrecasz srobke na gornej oslonie

 

reszte zobaczysz bo to odkrecenie 4 srobek.

ogolnie zrobilbym to w 25min z czego 15 to aku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.