Skocz do zawartości

Bezsens-pewnie post bedzie usuniety albo zamkniety Pilne


Lego

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będe cytował Admina bo za dużo tego, powiem tylko że sie z nim zgadzam w 99%, ale Adminie myśle że stwożenie działu OT z ograniczeniami ułatwiło by Tobie pracę ponieważ:

- tematy OT znajdujące sie poza działem OT były by odrazu kasowane bez dyskusji i bez zagłębiania sie w ich treść

- był by większy porządek

- zasady działu OT takie jak na pozostałej części forum bez wulgaryzmów

- ograniczenie działu np do 500 postów

 

Adminie nie unikniesz ani nie zwalczysz zjawiska pojawiania się tematów bez sensu, to jest jak walka z wiatrakami zawsze ktoś sie wyrwie - nie chce tu dyskryminowac nowych ale głównie to oni robą duże zamieszanie z przygłópawymi wątkami. Tematy takie jak "wiejski tuning" czy "co sądzicie o tym samochodzie" będą sie pojawiać dość często ponieważ forumowicze odczówają taką potrzebę i nie powstrzymasz tego zjawiska uwierz mi znam się trochę( nawet bardziej :wink: ) na prawach rynku które można porównac do forum, zreszta to juz robiłem i nie będe się powtażał.

 

Podsumowując:

-Od problemu nie uciekniemy jeśli go nie rozwiązemy (powróci za kilka miesięcy ze wzmożoną siłą)

Proponuje założyć dział OT na okres próbny choć by jako przyklejony, wszystko będzie wrzucane do jednego wora, a jeśli ktos założy OT temat poza działem to może miec pretensje tylko do siebie, tak jak to miało miejsce kilka dni temu z 3 postami pana "X" nt. gazu. Jeśli próba wypadnie pomyślnie to wtedy będziemy sie zastanawiać jak dalej temat rozwinąć, nie ma sensu w tej chwili twożyć nowego forum i zamieszczać link do niego, bo nie wiemy jak to się będzie sprawować, a na takie eksperymenty szkoda Twojego czasu Adminie.

Następnie jeśli doszło by do powstania działu OT a Adminowi wiadomo przysporzyło by to więcej pracy to nie widzę problemu aby przydzielić do tego działu dodatkowego moderatora, napewno znajdzie sie chętna osoba do moderowania tego działu, a jest na tym forum kilka osób które by sie do tego doskonale nadawały, jeśli to w czymś pomoże to mogę jako pierwszy zgłośić swoją kandydaturę :mrgreen:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 125
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
[...] nie ma sensu w tej chwili twożyć nowego forum i zamieszczać link do niego, bo nie wiemy jak to się będzie sprawować, a na takie eksperymenty szkoda Twojego czasu Adminie.[...]
Dziekuję że martwisz się o mój czas :)

Ale w związku z tym właśnie brakiem czasu najlepszym dla mnie rozwiązaniem jest założenie osobnego forum na OT, bo:

- nie ja będę zakładał to forum, więc nie tracę na to czasu

- nie ja będę adminem tego forum więc nie tracę czasu na administrowanie

 

Dla Was to też najlepsze (moim zdaniem) wyjście, bo nie ja jestem adminem więc robicie na tym forum co chcecie.

 

Zresztą saintman zadeklarował wstępnie swoją pomoc w tym zakresie, więc proponuję poczekać na jego wypowiedź.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie na CHAT, jest to moim zdaniem dosyć dobre rozwiązanie w obecnej sytuacji.

- dosyć szybko można coś takiego stworzyć,

- nie zajmuje miejsca w bazie (najwyżej kilkaset kB na dysku)

- można na bieżąco wymieniać się uwagami/zadawać pytania

- nie pozostaje śmietnik

 

a co do kasowania postów wydaje mi się, że nasiliło się to w ciągu kilku ostatnich dni, wcześniej tego nie zauważałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie zastanawiam się nad każdym dopisywaniem i zaczyna mi się coraz mnie chcieć pisać bo nie wiem czy admin zaraz tego nie skasuje.
Żartujesz, prawda? Kiedy skasowałem jakiś Twój wątek? Akurat Ty należysz do tej grupy osób które piszą z sensem, więc nie wiem skąd wysnułeś taki wniosek...

 

Chyba nie zrozumieliśmy się. Nie pisałem, że skasowałeś mój wątek a założony przez kogoś innego. Po prostu chwile pogrzebałem, żeby coś wrzucić a tu bach... nie ma :cry: . Bije się w pierś, że wątek nie był zbyt mądry ale... zostawmy to.

Popieram praktycznie w pełni Twoje stanowisko i zdaje sobie sprawe jak mozolną pracą jest przeglądanie co chwila forum, kasowanie, odpowiadanie czy edytowanie. Osobiście chyba mam za małą cierpliwość, żeby walczyć z taką masą ludzi i chyle w tym miejscu czoła przed adminem. Sam prowadzę strone klubową i forum które na moje szczęście jest mnie nawiedzane przez osoby "sprawne inaczej" :mad2:

Jestem w sumie od niedawna na tym forum (wcześniej byłem zarejestrowany na poprzednim BMW) ale domyślam się, że walki toczą się nie od dziś ze smietnikiem i brakiem trzymania się zasad ogólnie przyjętych na forach. Ludzie mam wrażenie nie stają się coraz madrzejsi. Nie wiem gdzie szukać przyczyny :idea: . Może jest to wina tego, że internet staje się coraz bardziej dostępny? Może dlatego, ze przy klawiaturach siadają osoby, które dopiero co stykają się z samym kompem a zasady ogólnie przyjetej netykiety są im tak samo obce jak i zasady ortorgafii czy gramatyki ??

Myślę, że ciężko będzie coś zrobić bez jakiś rygorystycznych zmian. Nie uważam, żeby dołożenie do największego w PL forum BMW działu OT było mądrym wyjściem. Zrobi się tam taki fajans, że nikt tego nieokiełzna :duh:

Może mądrzejszym wyjściem była by większa ilość moderatorów? Chodzi tu o szybszą reakcje na bezsensownie głupie posty.

Jeśli potrzebna będzie kasa na powiększenie przestrzeni serwerowej to oczywiście możecie na mnie liczyć.

To chyba tyle co mi na teraz przyszło do głowy.

> Pozdrawiam <

*MariuszBurgi*


(OO=[][]=OO)

"""""""""""""""

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz bezpośrednie odpowiedzi na Wasze pytania i zarzuty.

 

 

Admin, bez obrazy ... ale mając podejście w stylu powyższym, (pogrubione słowo) rzeczywiście niektórzy mogą mieć wrażenie, że panuje tu małe auschwitz ....

 

Jak sam zauważyłeś , ma być tu skarbnica wiedzy ... a na jakieś rozsądne/mniej rozsądne. a nawet wesołkowate propozycje odpowiadasz w stylu "WASZE ZARZUTY" ... hmmm ... cóż, dobrze, że miłuję się w KK :> to mnie to nie razi ... ale można głupio się poczuć, jeśli jakieś propozycje poparte innymi (mądrymi czy nie) argumentami traktowane są jak "zarzuty" ... heh ... Twoja propozycja w stylu - jakieś forum na innym serwerze, jest jak najbardziej ok ... kto będzie chciał, będzie tam się pojawiał ... tu byłoby tylko to podlinkowane ;)

 

 

:duh: :norty:

 

Pozdrawiam.

 

 

 

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=43390 :

2. wulg. «pleść, gadać od rzeczy»

 

DO kolegi czepialskiego - znaczenie powyższego słowa ... To tak gwoli wyjaśnienia ... Acz jeśli się uiparłeś by moje wszystkie wypowiedzi interpretować negatywnie - pewnie to zrobisz ... - Twój wybór...

 

Pozdrawiam

Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/

E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz

Skype => callto://santex997/

tel.kom.: +48 880 445 818

--

http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie mamy sobie pozwolić na teksty "popieprzyć" itp. np. santexa, który coś mi się zdaje robi to teraz prowokacyjnie i złośliwie wiedząc, że tu się tego nie toleruje ?

To co w takim razie z szumnym ZMIENIAMY WIZERUNEK MARKI - WSZYSCY ?

 

I jeszcze jedno ... Zmniejsz dawkę krochmalu ... mówisz , o braku potrzeby pisania wątków stricte nie związanych z "techniczną" stroną beemek ...

 

Wyjaśnij mi ... albo nie wyjaśniaj, bo będzie to bicie piany ....

 

Tak tylko zwracam uwagę, że zawsze swoim "moralizowaniem" na siłę dorzucasz 3 grosze ....

 

"santex - po co Ty to robisz ?

Wiesz dobrze jakiego słownictwa używa się na Forum, a Ty swoje, chyba tak na pokaz... chcesz coś udowodnić ? Tylko co ?

_________________

Pozdrawiam,

Grzegorz"

 

Tak samo jak ja w tamtym wątku śmieciłeś ... jesteś taki jak ja ... niestety ....

Wejdź i nakarm głodne dziecko ! => http://www.pajacyk.pl/

E-mail => http://tinyurl.com/6qvjz

Skype => callto://santex997/

tel.kom.: +48 880 445 818

--

http://ot.mklub.net - Ciemna Strona Forum BMW Klubu Polska :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] nie ma sensu w tej chwili twożyć nowego forum i zamieszczać link do niego, bo nie wiemy jak to się będzie sprawować, a na takie eksperymenty szkoda Twojego czasu Adminie.[...]
Dziekuję że martwisz się o mój czas :)

Ale w związku z tym właśnie brakiem czasu najlepszym dla mnie rozwiązaniem jest założenie osobnego forum na OT, bo:

- nie ja będę zakładał to forum, więc nie tracę na to czasu

- nie ja będę adminem tego forum więc nie tracę czasu na administrowanie

 

Właśnie chodziło mi o Twój czas związany z zakładaniem nowego forum, ale skoro nie Ty będziesz go zakładał to ok, ale mimo wszystko ktoś na to straci czas i poświęci pracę i chwała mu za to :modlitwa:, ale ja proponuje sie jeszcze zastanowić, problem istnieje nie od dziś, a temat powstał dopiero wczoraj więc nie wszyscy jeszcze ochłoneli, pozwólmy tematowi rozwinąć sie jeszcze trochę może powstaną jakieś nowe pomysły, nie ma co działać pochopnie.

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
[...]a na jakieś rozsądne/mniej rozsądne. a nawet wesołkowate propozycje odpowiadasz w stylu "WASZE ZARZUTY" ... hmmm ... cóż, dobrze, że miłuję się w KK :> to mnie to nie razi ... ale można głupio się poczuć, jeśli jakieś propozycje poparte innymi (mądrymi czy nie) argumentami traktowane są jak "zarzuty"

Jeśli stwierdzenia Huberta że "że admin się zbytnio angażuje", mosa że "moim skromnym zdaniem to admin troche nas lekcewazy" oraz Noska "Do admina: troche wiecej luzu koles, jak narazie to zachowujesz sie jak jakas wyrocznia, albo kat " nie są zarzutami pod moim adresem to jak to nazwać?

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie więcej luzu po co tyle emocji.

Adminie, wydaje mi się że w tym kraju jest wolność słowa więc jeśli jest to zgodne z zasadami etyki to można misac co sie chce, i myśle że to nie są zarzuty tylko wyrażenie tego jak jesteś postrzegany,a pamiętaj my sami sie nie oceniamy ocenia nas otoczenie, my możemy tylko sobie na to zapracować.

Chyba nikt nikogo tu nie obraził

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To w takim razie mamy sobie pozwolić na teksty "popieprzyć" itp. np. santexa, który coś mi się zdaje robi to teraz prowokacyjnie i złośliwie wiedząc, że tu się tego nie toleruje ?

To co w takim razie z szumnym ZMIENIAMY WIZERUNEK MARKI - WSZYSCY ?

 

I jeszcze jedno ... Zmniejsz dawkę krochmalu ... mówisz , o braku potrzeby pisania wątków stricte nie związanych z "techniczną" stroną beemek ...

 

Wyjaśnij mi ... albo nie wyjaśniaj, bo będzie to bicie piany ....

 

Tak tylko zwracam uwagę, że zawsze swoim "moralizowaniem" na siłę dorzucasz 3 grosze ....

 

"santex - po co Ty to robisz ?

Wiesz dobrze jakiego słownictwa używa się na Forum, a Ty swoje, chyba tak na pokaz... chcesz coś udowodnić ? Tylko co ?

_________________

Pozdrawiam,

Grzegorz"

 

Tak samo jak ja w tamtym wątku śmieciłeś ... jesteś taki jak ja ... niestety ....

To dotyczy innego wątku więc po co santex przenosisz go tutaj? Myślisz że po to zamknąłem tamten wątek żebyś kontynuował go w innym miejscu czy po to żeby go zakończyć?

 

 

Jak Wy sobie wyobrażacie założenie działu OT skoro nawet tutaj niektórzy mają problem z dostosowaniem się...

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Panowie więcej luzu po co tyle emocji.

Adminie, wydaje mi się że w tym kraju jest wolność słowa więc jeśli jest to zgodne z zasadami etyki to można misac co sie chce, i myśle że to nie są zarzuty tylko wyrażenie tego jak jesteś postrzegany,a pamiętaj my sami sie nie oceniamy ocenia nas otoczenie, my możemy tylko sobie na to zapracować.

Chyba nikt nikogo tu nie obraził

Oczywiście istnieje wolność słowa. Można mieć uwagi do mojej pracy na tym forum. Ale jeśli ktoś pisze że go lekceważę to wg mnie jest to zarzut pod moim adesem. Tym bardziej krzywdzący jeśli pisze to osoba która na forum napisała raptem kilkanaście postów.

 

 

Ale ten wątek nie o tym jest tylko o dziale OT. Więc wróćmy do tematu.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na forum może nie tak długo jak wy, lecz bacznie i z uwagą je obserwuje 8)

Wchodząc na forum trzeba zapoznac sie z jego zasadmi i dostosować sie do nich, jeśli nie droga wolna...

 

Pomysł z założeniem działu " OT " w pełni popieram :cool2: , bo czasami mamy ochotę popisać jakieś głupoty o naszych beemkach po MaŁyM PiVkU. :mrgreen:

Jeżeli tylko znajdzie się troszkę wolnego miejsca + osoba która by to prowadziła to w czym jest problem :?:

 

A jak ktoś nie potrafi się dostosować, to istnieją środki przymusu :police: :arrow: :bokser:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby to o mnie chodzilo :lol:

wiecej loozu

chyba tylko sobie dyskutujemy

a to, ze napisalem tylko kilkanascie postow to znaczy, ze nie mam prawa glosu?

obserwuje forum od dawna i troche przeczytalem topicow

wiem o jakim problemie mowa wiec wzialem udzial w dyskusji

 

proponuje podejdzmy loozniej do tematu bo cos zaczyna tu nawalac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
czyzby to o mnie chodzilo :lol:

wiecej loozu

chyba tylko sobie dyskutujemy

a to, ze napisalem tylko kilkanascie postow to znaczy, ze nie mam prawa glosu?

Chyba mnie nie zrozumiałeś.

Oczywiście że masz prawo głosu jak każdy.

Chodziło mi jedynie o to że osoby nowe (a do takich Cię zaliczam) nie powinny raczej wypowiadać tak radykalnych osodów że admin lekceważy forumowiczów. Nie sądzisz?

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo jak mamy robić jakieś składki to nie ma problemu moge się dożucić.

Poza tym, oczywiście jeśli miałby być jakiś dział OT to oczywiście kultura musi być zachowana. Przeklinanie oczywiście niedozwolone miałoby być (według mnie). Jeśli powstanie jakieś osobne OT to napewno nie będzie tam kultury, jeżeli Admin i Moderator nie wkroczy tam.

Co do kultury wypowiedzi to zobaczcie to forum:

http://www.e-go.pl/motodawcy/viewforum.php?f=6&sid=7b918c87835884f0978438fd6cf46fb0

ludzie tam mają wiedzę, ale o w gąszczu przekleństw ciężko tam coś ciekawego wyczytać, więc moja rada, forum takie (może nie Ot, ale Przy piwie, czyli moderowane), mogłoby powstać.

 

Ale warto pamiętać o tym, że to forum to Forum BMW Klubu polska, więc chyba wszystkie zmiany zależą od członków tego Klubu, a nie od forumowiczów. Choć my możemy sugerować i proponować zmiany w Forum, to ostatni głos i tak należy do Klubowiczów.

 

Pozdrawiam

 

Ps. Panowie nie bulwersujcie się za bardzo przy monitorach, ważne aby to spokojnie i racjonalnie rozwiązać, a nie wyzywać się, czy kłucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Myślę że w tym temacie zostało już chyba wszystko powiedziane. W tej chwili mam strasznie dużo roboty w robocie, ale obiecuję że problemem się zajmę. Nie jestem dziś w stanie określić czy to będzie za tydzień czy za 2 tygodnie ale sprawa działu OT w niedługim czasie zostanie załatwiona.

 

Jeśli pojawią się tu jakieś inne niż dotychczas ciekawe propozycje to oczywiście zostaną wzięte pod uwagę. Jeśli natomiast ktoś zacznie sobie tu nabijać bezsensownie posty to będę usuwał :twisted:

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie chyba tu masz racje, powinienem powiedziec

ze lekceważysz mnie a nie wypowiadac sie za wszyskich

sorki

 

nie lekcewaz mnie Adminie bo Ci jeszcze auto zginie :P :P :P

 

hihi nie bierzcie tego na powaznie, to tylko tak by rozladowac nagromadzone napiecie

 

pozdrowionka 4 all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lekcewaz mnie Adminie bo Ci jeszcze auto zginie :P :P :P

 

hihi nie bierzcie tego na powaznie, to tylko tak by rozladowac nagromadzone napiecie

 

pozdrowionka 4 all

 

Mos tak sie zastanawiam czy Ty jesteś mądry, to wcale nie było śmieszne i nie rozładowało atmosfery po tu panuje pełen luz, na mnie takie texty działają jak płachta na byka bo mam przykre doświadczenia z tego typu wypowiedziami.

 

Zastanów się a jeśli Adminowi (odpukać) naprawde zginie autko to ciekaw jestem jak sie będziesz czół, i do kogo admin pierwszy udeży, troche rozsądku, mogłes inny wierszyk zrymować :evil:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak to czytam i doszedłem do wniosku, ze najlepszym rozwiązaniem chyba będzie towarcie OT poza forum i pozostawienie go bez jakich kolwiek ograniczeń tematycznych, słownych itp, itd. tedy wyjdzie czarno na białym kto jaki jest i myśle, że kazdy by nie zepsuć sobie dobrego imienia nie będzie tam za bardzo "rozrabiał".

 

Z adminem zgadzam się w 100%- to jest forum BMW i tematy mają być o BMW, reszta gdzieś delikatnie z boku :)

Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę,

bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwólmy tematowi rozwinąć sie jeszcze trochę może powstaną jakieś nowe pomysły, nie ma co działać pochopnie.

 

CHAT :roll:

a ja jak najbardziej popieram pomysł stworzenia CZAT-a, tematy OT jak i inne gadki od rzeczy byly by poruszane na tym czacie. Akrurat z tym nie ma problemow bo na roznych portalach mozna zalozyc pokoj, zrobic kilku admimow (do dbania o porzadek) i nie bylo by zbednych klotni .... Rownie dobrze mozna zrobic jakas sonde i sprawdzic czy takie cos przejdzie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem naprawde co jest grane ale chyba zbyt powaznie odebraliscie nawet zwyczajny przyglupawy malutki dowcip

oczywiscie, ze nie zycze Adminowi by mu zniknela furka

 

dobra koncze z zartami bo nie miejsce na to :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.