Skocz do zawartości

zgubione kluczyki


gladol

Rekomendowane odpowiedzi

a komu chcesz beta zawinąć? :twisted2:

 

tego Twojego tds-a moge przyjac na klamoty :norty:

to widze ze potrzebny jest ci dawca e36 a to pytanie o 323 to niby zmyłka że zgubiłeś kluczyki :twisted2: :twisted2:

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci tego nie powie, gdybym nawet wiedział to bym nie powiedział, bo mógł byś być potencjalnym gościem do kradzieży mojego BMW.

 

A co do dorobienia kluczyka, to w ASO nie ma problemu zamawiasz dziś (potrzebny jest numer nadwozia) i w przeciągu tygodnia masz nowy działający kluczyk.

Co do ceny to kluczyk z pilotem to koszt koło 700 zł, a normalny bez niczego to 400. Jakoś tak ale nie jestem pewien.

Tuning is not a crime it's a way of life!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie wiem ze komp musi byc zgrany ze stacyjka,

 

komplet zamkow i stacyjka to jakies 300 zl, ale do tego dochodzi jeszcze koszt zgrania nowego imo ze starym kompem

 

gdyby nie fakt ze stacyjke mam juz uszkodzona przez poprzedniego wlasciciela to zamówienie kluczyka w serwisie to doskonale rozwiazanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent jest taki, zeby w ASO po numerze VIN (i okazujac dowod rejestracyjny i dowod osobisty) zamowic oryginalne kluczyki z immobiliserem.

Inne 'patenty' to potencjalne zrodlo informacji dla amatorow cudzej wlasnosci. Zamykam.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.