Skocz do zawartości

inspekcja


krych14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój problem dotyczy inspekcji a mianowicie po załączeniu zapłonu w dolnej linijce zegara pojawia się -250km i napis inspekcja z boku próbowałem to wykasować przy liczniku bez zmian również próbowałem sposobu ze zworką pinu 7i19 również bez efektu moje auto to bmw e46 rok 1998 proszę o podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej teraz mogę wam poradzić mianowicie wpiołem się w pin 7 i mase przez żaróweczke załączenie zapłonu i wtedy wpięcie się tak jak powyżej odczekanie kilkanaście sekund i po kłopocie inspekcja olejowa za 25000km polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej teraz mogę wam poradzić mianowicie wpiołem się w pin 7 i mase przez żaróweczke załączenie zapłonu i wtedy wpięcie się tak jak powyżej odczekanie kilkanaście sekund i po kłopocie inspekcja olejowa za 25000km polecam

 

mógłbys dokładniej opisac krok po kroku co zrobiles bo mam podobny problem wilometry w "-" i napis inspekcja a niechciałbym czegoś popsuc lub spalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej teraz mogę wam poradzić mianowicie wpiołem się w pin 7 i mase przez żaróweczke załączenie zapłonu i wtedy wpięcie się tak jak powyżej odczekanie kilkanaście sekund i po kłopocie inspekcja olejowa za 25000km polecam

 

mógłbys dokładniej opisac krok po kroku co zrobiles bo mam podobny problem wilometry w "-" i napis inspekcja a niechciałbym czegoś popsuc lub spalic

 

poszukaj na forum...kasowanie inspekcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się jeszcze podepnę z pytaniem bo dzisiaj coś zauważyłem: po przekręceniu kluczyka pojawia się informacja, że za jakieś 3500 km czeka mnie inspekcja. Wciskam prawy przycisk na zegarach i ze znaczkiem zegarka pojawia się 04.09 czyli w kwietniu przyszłego roku wymiana płynu hamulcowego. Natomiast jak znowu wcisnę prawy przycisk to nie pojawia się informacja "3500 km inspection" (w instrukcji pisze, że za każdym wciśnięciem powinno wyświetlić poprzednią informację) tylko "71 km inspection" :shock: Potem oczywiście wszystko znika, wskakują standardowe informacja czyli godzina czy średnie spalanie i jak wyjmę kluczyk i znowu to powtórzę to wszystko dzieje się tak samo: najpierw inspekcja za 3500 km, potem po wciśnięciu informacja o wymianie płynu hamulcowego a po następnym wciśnięciu znowu 71 inspection. O co z tym chodzi, czym się to pierwsze inspection różni od drugiego ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja o coś zapytam, tylko się nie wkurzajcie bo mało czaję w tym temacie. Czy w roczniku 2003 tak samo kasuje się inspekcję?
w roczniku powyżej 2000 powinno ci sie udać skasować inspekcje przez wduszenie przycisku kasowania licznika i przekrecenia stacyjki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5967&highlight= tu masz opisane obydwa sposoby. jak masz złacze DLC to przez zwore tez powinienes dac rade z tym ze inspekcje sie kasuje dłuzej okolo 10sekund musisz miec zwarte piny 7 i 19.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko git panowie, tylko pamiętajcie, że komunikat inspekcji to nie tylko "coś" co trzeba wykasować....trzeba także pamiętać o obsłudze auta....czyl wykonać pewne czynniści serwisowe...nawet BMW to nie perpetum mobile....

 

 

pozdrawiam,

michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cholerę jest, poszukałem znacznie więcej niż trochę, nie znalazłem odpowiedzi :)

 

A na jakie pytanie potrzebujesz pomocy moze bede wstanie tobie pomuc.

Przecież napisałem wyżej :)

 

Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów ta druga wartość inspekcji zmalała z 71 do 70. Pierwsza jeszcze nie drgnęła ale to wiem, że przeskakuje bodajże co 50 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.