Skocz do zawartości

Cabrio: Jak przewiezc rower


jose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamierzam sie z zakupem bagaznika na rower na wiosne.

 

Interesuje mnie Wasze doswiadczenia w przewozie rowerow na tylnej klapie.

Czy pasuja bagazniki do sedanow?

Czy musze kupic jakis specjalny dla cabrio?

 

Bede wdzieczny za wszelkie porady i zdjecia z przykladem przewozu roweru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz hak to sa bagazniki ktore sie do haka przyczepia!!sa bardzo praktyczne i nie rysuja lakieru :D tesc ma taki w Passacie i nie nazeka :wink:

...mimo staran otoczenia nie udało mu sie zmadrzec...BMW

http://allegro.pl/show_item.php?item=641252496


http://img.userbars.pl/80/15963.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam haka i raczej nie zamierzam go instalowac. Myslalem o tym ale to napewno zwiekszy koszt.

 

Mnie ciekawi raczej bagaznik na tylna klape - wydaje sie mi ze to moze zadzialac.

 

A czy bedzie wygladalo smiesznie? Niechaj wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś woziłem rower lasce , na tylnej kanapie :mrgreen: , fajnie sie ludzie patrzyli jak koła wystawały ponad zagłówki, wiozłem też zderzak do wysłania na poczte, ale to jest nic kumpel w audi 80 cabrio woził żywą choinkę :mrgreen:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie taniej wyjdzie wypożyczyć rower na miejscu gdzie jedziesz ? bo jazda z takim rowerem drastycznie zwieksza spalanie...

 

bagaznik na klape ok... ja mialem taki co prawda w sedanie... a nie cabrio...

teraz chce zakupic dachowy ...tobie odpada...

co do przewożenia... Miejscowość janki pod Warszawą Biały Peugeot 307 cc ... 3 Tuje ...i to takie wysokie ok 1,5 m min.... wiózł na tylnim siedzeniu... :dance:

wiec możliwośc i w swoim cabrio masz duzo wieksze jak my z dachem :)

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie taniej wyjdzie wypożyczyć rower na miejscu gdzie jedziesz ? bo jazda z takim rowerem drastycznie zwieksza spalanie...

 

Wiem ze zwieksza spalanie taka jazda ale jak na to wszystko patrzec przez pryzmat paliwa to kupilbym sobie motor .. tez bez dachu.

 

A ponadto swoj rower to swoj i nie po to go kupilem aby stal w garazu w sloneczna pogode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki za zdjecia.

To sa rozwiazania na hak a ja nie chce montowac dodatkowych elementow. do podwozia.

 

No to coś mi się wydaje, że cieżko będzie Ci przewieść rower na zewnątrz pojazdu bez montowania haka jedyne wyjście to wyjąć kanape z tyłu i tam wozić rower

Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagażnik do sedana jest montowany na dach - i do cabrio na pewno nie podejdzie. Bagażnik na tylną klapę musiałby być dość skomplikowany - może i takie istnieją, ale ja nie widziałem.

 

Jak dla mnie, to albo odkręcić koła i rower do środka, albo zamocować hak - zdejmowalny oczywiście.

 

 

I nie wiem co widzicie dziwnego w wożeniu drzew w cabrio :lol: - upychanie choinki do sedana - to dopiero wyzwanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki bagarznik ktory montuje sie do tylniej klapy . caly cierzar spoczywa na tylnim zderzaku a reszta jest na pasach o szybe niby sie opiera ale jak bym go inaczej wyreguklowal to by sie nie opieral i by sie nie przesowal , wrzystko bylo by ok Kiedys go porzyczylem od siostry i tak u mnie zostal . jest on firmy TRECK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zadzwoń do Interpacku, mają swoje sklpey we Wrocku, pewnie Ci odpowiedzą na pytanie. Zdjęcie powyższe zostało wzięte z ich strony.

 

www.interpack.com.pl

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.