Skocz do zawartości

szczecin 523 touring ktoś oglądał?


xs4u

Rekomendowane odpowiedzi

Ładna, szkoda, że bez klimatyzacji i z wnętrzem z karetki pogotowia.

 

dobre z ta karetka:)

 

jak dla mnie to co staje sie juz nudne u handlarzy, przebieg? no i te 8 poduszek - nie wiem jak oni to licza ale zawsze im tyle wychodzi

 

i brak klimy na pewno jest minusem bo mysle ze w tym roczniku jest spory wybor i wersje z klima mozna miec w zblizonej cenie i/lub niewiele wyzszej wiec chyba nie warto bez klimy

 

pozdrawiam,

darek

 

ps. a blachy nie koniecznie musza byc od tego auta, handlarze sa sprytniejsi niz by sie moglo wydawac, jesli cos widac na zdjeciu to nie przypadek... wiec wskazana ostroznosc..

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

byłem oglądałem w bagażniku są chyba oryginalne tablice z tamtego roku z początku wiosny dokumentacja pt książka serwisowa chyba sfałszowana pełno róznych miast wpisanych pali sie kontrolka airbagu jakoś nie wzbudza we mnie zaufania ten pojazd po krótkich oględzinach odpusciłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomiałem dodać ze powietrze ma spuszczone w przednich kołak ...więc typowy leżak którego nikt nie chce.....dlaczego w polsce można bezkarnie przekrecać liczniki fałszować ksiązki serwisowe i kłamac w żywe oczy klienta??mam problem chciałbym kupić auto ale te sprowadzana od handlarzy i te z komisów to bomby z opóznionym zapłonem co za kraj :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomiałem dodać ze powietrze ma spuszczone w przednich kołak ...więc typowy leżak którego nikt nie chce.....dlaczego w polsce można bezkarnie przekrecać liczniki fałszować ksiązki serwisowe i kłamac w żywe oczy klienta??mam problem chciałbym kupić auto ale te sprowadzana od handlarzy i te z komisów to bomby z opóznionym zapłonem co za kraj :(

 

niestety tej rzeczywistosci nie mozesz zmienic, mozesz jedynie kupic od kogos pewny i zadbany egzemplarz - ale jest on drozszy i to niezaleznie czy znajdziesz go w polsce czy w niemczech, prawda jest bolesna - dobrego auta nikt nie odda za bezcen - nie ma tzw. "okazji" - sa to tylko okazje z punktu widzenia handlarza a on naprawde ma gleboko gdzies twoje zadowoleni i bezpieczenstwo, summa summarow trudno cokowiek im udowodnic gdy cos sie stanie!

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.