Skocz do zawartości

Top New Cars - kupił ktoś z Was od nich auto?


ventola

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To dziwne, bo ty, jak zabrakło argumentów, zacząłeś po prostu lawirować i komentować tylko to, co było dla ciebie wygodne, udając, że nie widzisz całej fali ktyryki twojego współpracownika i skupiając się na szufladkowaniu forumowiczów.
Przejrzałem raz jeszcze cały wątek i nie wiem w czym miało mi braknąć argumentów? Od początku proszę o dowody które miałyby wskazać, że TNC ma jakiekolwiek przewinienia. Dowody,a nie teorie czy domysły napisane przez ludzi, którzy zalogowali się na forum TYLKO i WYŁĄCZNIE ABY UDERZYĆ W TNC.

Po chwilę obecną takowych nie dostałem ,a tak nalegaliście że mam się do nich odnieść. Na domiar tego Adalbert próbując wyjść z twarzą szybko chłopaczyna (bez urazy) próbował znaleźć nasze aukcje by na końcu ostatecznie nas wypunktować. Cóż! Nie udało się, a wszystkie tezy rzucane w TNC okazały się kłamstwem.

Kiedy podaję fakty o obrocie firmy i istnieniu pojawiają się spece, którzy to podważają, bo oni wiedzą lepiej co i ile sprzedaje TNC. I o dziwo nikt nie chce tego sprawdzić czy zweryfikować np. u kupujących, po prostu SPECE z FORUM wiedzą lepiej.

Cóż, myślę sobie fajne forum.

Ale idziemy dalej. Pojawia się temat ShootArta i tu znów TNC jest winne i jest złe, bo kiedyś Kamil z Shootarta próbował się tłumaczyć na forum. I robił to źle. A że ja jestem kontrahentem Shootarta to mam obrywać za niego...

Hm... Myślę sobie, słuszna idea. Bo przecież jak idę do Biedronki po bułki, to również powinienem odpowiadać za Jeronimo Martins, który jest właścicielem Biedronki, a i moim kontrahentem bo przecież kupuję u niego bułki... 100% logiki. :?

Prawda jest taka w tym wszystkim, że za wszelką cenę ktoś próbuje uderzyć w TNC. I nie ma znaczenia czy uderzenie nastąpi prawdą czy nie prawdą, ma być wyprowadzony cios. A jak się nie uda w TNC, bo TNC jest 100% czyste to można walnąć w Shootarta, bo to jest kontrahent TNC.

I wracamy do punktu wyjścia , czyli do pierwszego mojego postu na tym forum. Raz jeszcze powtórzę. Naprawdę rozumiem to że sukces boli. Że ktoś jest zły, bo komuś się udało. TO przecież takie polskie, naturalne...

 

Jak byłem młody, zawsze "drażniło" mnie to, że ktoś już miał fajne bmw czy audi, a ja po ukończeniu szkoły będę musiał pracować na etacie za najniższą krajową.

Pewne rzeczy się odmieniły, gdyż miałem szczęście poznać kogoś kto strzelił mnie "w łeb" i powiedział "zakasuj rękawy i do roboty". Wtedy z dnia na dzień przestałem patrzeć na innych i im zazdrościć, a cieszyłem się z każdego sukcesu jaki sam w życiu osiągam.

Dlatego też, szanowni koledzy, pozwólcie że nie pozwolę aby ktoś ANONIMOWO i OSZCZERCZO niszczył to nad czym pracowałem tak długo. Po prostu nie mogę na to pozwolić.

Jeżeli moja firma popełni błąd (a czasami się zdarza) to zawsze wychodzimy z tego z twarzą i nie pozwalamy aby finalny klient na tym ucierpiał. Dlatego też ludzie do nas wracają i mają pełne zaufanie, a to w tym wszystkim jest najważniejsze.

I tak przez 12 lat... oby następne również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrzuty z aukcji E70 która w opisie ma 129tys a na fotce licznika przebieg zaczyna się na 2...

Ostatnie zdjęcie trzeba zapisać i powiększyć i za kierownicy wyłania się 2...

Ciekawi mnie jak byście zinterpretowali taką sytuację.

Wystawiam CZARNĄ Bmw X5, jest 50 zdjęć CZARNEJ X5, a w opisie wystawiający pisze że auto jest SREBRNE,

Zdjęcia mówią,że jest CZARNA, Vin mówi że jest czarna, ale w opisie ktoś napisał ,że jest srebrna.

90% ludzi uznałoby to za pomyłkę w wystawieniu, ale (!) co poniektórzy np. na tym forum napisaliby ,że ten sprzedawca na pewno PRZEMALOWAŁ całe auto.

Litości panowie...

 

Na innych zdjęciach był widoczny licznik z przebiegiem 220 tys. I dalej nie rozumiem o co chodzi, przecież jak byk są zdjęcia na których widoczny jest przebieg = 220 tys.

Na drugi dzień po zauważeniu opis został zmieniony z błędnych 127 na prawdziwe 220 i autko szybko się sprzedało. Aż mnie dziw bierze, że nie dopuszczacie aby fotograf, który dziennie robi

kilka tysiecy zdjęć i wystawia kilkanaście aukcji -popełnił błąd. Zakładam się że 90% z nas przy takiej ilości w co drugim ogłoszeniu strzeliłaby gafę dwa razy większą.

Oj, chłopaki. :?

Edytowane przez TNC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak lepsze od przebiegu jest : 3.0 TDI :)

Mi się wydaje, że powinniśmy powołać komisję śledczą która ustaliłaby dlaczego w tym samochodzie zmieniono silnik z AUDI.

BO przecież ludzką pomyłkę wystawiającego należy wykluczyć.

PIWKO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek nic nie rozumie i szkoda znim dyskutować. Nadal gada jak zdarta płyta na adapterze "Bambino" TNC, pamiętaj, że jak się bierze psychotropy to trzeba się położyć spać, a nie popijać je alkoholem. Pózniej są właśnie takie skutki. Jeżeli wciągasz jakiś biały proszek, to też od sprawdzonego dilera. Będziesz miał pewność, że to nie tłuczone szkło. Przy takich obrotach firmy powinno ciebie stać na czystą kolumbijkę. Pytasz skąd to wszystko wiem? A z wykopalisk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie został zmieniony opis... poza tym na telefon przebieg był 129tys. :norty:

Czyli Wasz "telefonista" też się myli.

A "telefonista" co mówił o silniku ? Że jest TDI ? :)

Ciekawi mnie jak zapytałeś o konkretnie tę X5, jak na przełomie kwietnia,maja i czerwca sprzedaliśmy ponad 10 sztuk x5 i większość z nich w czarnym lub "monaco" kolorze.

Pytam z ciekawości, bo nie raz na placu nie potrafię odróżnić jednej od drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek nic nie rozumie i szkoda znim dyskutować. Nadal gada jak zdarta płyta na adapterze "Bambino" TNC, pamiętaj, że jak się bierze psychotropy to trzeba się położyć spać, a nie popijać je alkoholem. Pózniej są właśnie takie skutki. Jeżeli wciągasz jakiś biały proszek, to też od sprawdzonego dilera. Będziesz miał pewność, że to nie tłuczone szkło. Przy takich obrotach firmy powinno ciebie stać na czystą kolumbijkę. Pytasz skąd to wszystko wiem? A z wykopalisk.

Spokojnie Adalbert. Nie mam problemów z żadnymi używkami więc nie patrz na mnie przez swój pryzmat.

W powyższym jednym przykładzie normalnie zgłupiałem :shock: Pokazujecie mi X5 z przebiegiem 220 tys., pokazujecie zdjęcia na których jest 220 tys. i mówicie, że auto ma cofnięty przebieg, mimo że na liczniku jest te 220... Normalnie nie rozumiem :?

Idę spać, może jutro pokaże to chłopakom w pracy to oni mi powiedzą o co chodzi.Za dużo na dziś.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam w jednym z pierwszych swoich postów napisałem:

1. handlarz jest zawsze niewinny.

Na telefon nie można się pomylić, czy jak? Ja też tego nie rozumiem, podobnie, jak tnc.

W sumie byłaby to całkiem ciekawa dyskusja, shoot-ban zapowietrzył się momentalnie, a ten trzyma fason do końca. Nikt mu nic nie udowodnił, shoot-ban to osoba obca, której tu nie ma, a telefon odbierał pewnie Jeronimo Martins.

Jakkolwiek by tego lawirowania nie komentować, to nie jeden polityk mógłby się uczyć. Tu należy się pełny szacunek. Jak udawać świętoszka, spychać winę na innych, twierdząc jednocześnie, że winy nie było, wpleść niewinne oskarżenia odwracające uwagę od siebie, połączone z zakamuflowanym obrażaniem, czując się jednocześnie samemu niesprawiedliwie obrażanym, dając temu oburzony, świętoszkowaty upust. Ja potrafię to dostrzec i docenić.

Mi handlarz kojarzy się ze prostym ściemniaczem w żywe oczy, bez psychologicznych gierek. A tu mamy całkiem inny poziom. Zaprawdę powiadam Wam, choć jak słusznie adalbert zauważył, że gość już leży, to będzie do swojego ostatniego postu twierdził, że zadowolony jest, że z braku argumentów ze strony forumowiczów cieszy się, że wyszedł z dyskusji obronną ręką. Wiecie to tak dobrze, jak ja, od pięciu stron w ten sam dzwon bije.

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam w jednym z pierwszych swoich postów napisałem:

1. handlarz jest zawsze niewinny.

Na telefon nie można się pomylić, czy jak? Ja też tego nie rozumiem, podobnie, jak tnc.

.

Cieszy mnie twa wypowiedź bo zmywa ona mą błędną interpretację Twojej osoby.

Z niniejszych przykładów i oskarżeń wiem, że najprawdopodobniej jestem WINNY.

Przyznaję się zatem 0 jestem pierwszym handlarzem w Polsce, który wystawia auta z cofniętymi przebiegami,

ale w ogłoszeniach daje zdjęcia liczników z prawdziwym przebiegiem. Normalnie sam sobie muszę bić brawo, żem

taki uczciwy jest.

Znacie jeszcze takich handlarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie o tych aukcjach tnc i shootart byl program uwaga w ostatnich 2 miesiachach? nie pamietam daty :mrgreen: najlepsze tlumaczenie jest takie panie ja mam plac to nie sa moje auta to chlo je wstawia ja tylko wynajmuje plac :> .ciekaw jestem jakby mowil jakby chlopaki ktorzy to sprawdzali nie zadzwonili do nienmieckiego aso po historie i typ chcial kupic nie znajac prawdziwej histori mysle ze juz nie bylo by to moj plac tylko umowa i nara paka strzala ! :arrow: :arrow: :arrow: :idea: :idea: :idea: :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jestem tu nowy ale chcialbym do tej dyskusji rowniez wtracic swoje trzy grosze.Niedawno ogladalem superwizjera o handlarzach z Gubina.

Oto link do filmu > http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/odmlodzic-samochod-o-150-tys-km-zaden-problem,207219.html

Prosze zwrocic szczegolna uwage na komis w ktorym stoi biale BMW X5 i Audi Q7.

Otoz to nic innego jak "nasza wspaniala" firma tnc i wypowiedz jej szefa.

Ocencie sami czy ta pseudofirma moze byc w jakims stopniu wiarygodna, bo moim zdaniem jej szef ta wypowiedzia sam wbil sobie gwozdz do swojej trumny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejne oskarżenia.

Zapraszam do firmy, zobaczycie czy to nasz komis :)

3 dni ekipa tv jeździła po Gubinie szukając przekręconego licznika i nie znaleźli ani jednej sztuki. Jest fragment z jednego z gubińskich

komisów, kiedy młody pracownik komisu mówi, że "przekręcenie licznika w VW TOuaregu to 'grubsza strzelanina' ", ale nawet w tym wypadku

oba Touaregi były oryginalne.

Tak czy siak 90% materiału jest z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic.

Znowu pudło koledzy :cool2: Strzelajcie dalej... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, Ty jako moderator powinieneś dbać o to forum, by nikt tutaj ANONIMOWO oskarżeń bezpodstawnie nie rzucał.

Każdy myśli że kryje się za bramą internetu i pozwala sobie na oszczerstwa a Ty jako osoba pilnująca ładu na to pozwalasz.

Jaką dasz mi gwarancję, że nowe pozakładane konta na tym forum nie służą tylko po to by kogoś zniszczyć? Weźmiesz za to odpowiedzialność?

Podpiszesz się imiennie pod zarzutami które postawiłeś wcześniej? Zakładam, że nie i ani TY ani nikt inny, bo wiecie że to kłamstwa, a

za kłamstwa się odpowiedzialności nie bierze.

A jak my się pologujemy i popiszemy ze 100 postów chwalących firmę to będzie ok? Trochę rozumu panowie. Rozumiem zawiść, ale aż tak?

 

ps. na brak klientów nie marudzę, więc za takich klientów jak TY i kolesie z forum podziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo myślałem, że jesteś naćpany. Ale okazuje się, że jesteś bardzo poważnie chory. Nie wypada sie śmiać z cudzego kalectwa, więc podchodzę do tego całkiem poważnie. W związku z tym, jeżeli ciebie uraziłem słowem lub czynem to przepraszam.

Twój protekcjonalny ton i próba zdyskredytowania mnie w oczach innych nie może się udać i nie uda się.

Powód jest iście banalny. Już Zygmund Freud w "Psychoanalizie" pisał, że jeżeli chcesz kogoś wyniośle poniżyć, to musi

być zachowana zasada, że osoba którą atakujesz musi być mniej inteligentna niż TY sam, bo w przeciwnym razie takowy atak

obraca się przeciwko atakującemu.

Tyle teorii.A w praktyce. Jeżeli liczysz, że sprowadzisz mnie do poziomu obrażania, ubliżania i tak Wam nieobcym Oszczerstwom, to jesteś w

błędzie. Nie ta liga!

Jeżeli chces podyskutować na moim poziomie - zapraszam. Poczytaj parę mądrych publikacji, dokończ ze dwie klasy lub zapisz się na kurs mądrego pojmowania

świata i śmiało, możemy usiąść i wymienić poglądy.

Dzisiaj język ,którym się posługujesz jest dla mnie nie do zaakceptowania i prawdę mówiąc niezrozumiały. W moim środowisku dyskusja na takim poziomie to udręka. Naprawdę!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bezczelnosc tego frajera mnie rozwala. Obojetnie ile dowodow byscie nie dostarczyli to i tak bedzie szedl w zaparte.

Rozpoznalem ten komis na filmie bo bylem tam kilka razy i wlasciciela tez znam z widzenia.Wsumie siedzi ich tam zawsze kilku , a jeden cwaniak wiekszy od drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie bezczelnosc tego frajera mnie rozwala. Obojetnie ile dowodow byscie nie dostarczyli to i tak bedzie szedl w zaparte.

Rozpoznalem ten komis na filmie bo bylem tam kilka razy i wlasciciela tez znam z widzenia.Wsumie siedzi ich tam zawsze kilku , a jeden cwaniak wiekszy od drugiego.

 

Abstrahując od tego, czy TNC jest cwanym, typowym handlarzykiem czy nie ..... Jaki dowód dostarczyłeś?

Ja - jako zupelnie postronny "czytacz" tego wątku - z dwóch wersji historii o tym, czy na tym filmie jest TNC czy nie wybiore jego wersje. Jezeli juz chcesz kogos oczernić/zdyskredytować to - na zeusa! :) - rób to z głową!

v40 -> s60 -> s40 -> s60 -> wrx -> e90 ->A6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Andrzej, Ty jako moderator powinieneś dbać o to forum, by nikt tutaj ANONIMOWO oskarżeń bezpodstawnie nie rzucał.

Każdy myśli że kryje się za bramą internetu i pozwala sobie na oszczerstwa a Ty jako osoba pilnująca ładu na to pozwalasz.

Jaką dasz mi gwarancję, że nowe pozakładane konta na tym forum nie służą tylko po to by kogoś zniszczyć? Weźmiesz za to odpowiedzialność?

Podpiszesz się imiennie pod zarzutami które postawiłeś wcześniej? Zakładam, że nie i ani TY ani nikt inny, bo wiecie że to kłamstwa, a

za kłamstwa się odpowiedzialności nie bierze.

A jak my się pologujemy i popiszemy ze 100 postów chwalących firmę to będzie ok? Trochę rozumu panowie. Rozumiem zawiść, ale aż tak?

 

ps. na brak klientów nie marudzę, więc za takich klientów jak TY i kolesie z forum podziękuję...

 

Nikt bezpodstawnie Cię nie obraża, to Ty mijasz się z prawdą w opisach aut i twierdzisz że przez pomyłkę...

Twierdzisz że w E70 (ta widocznym innym przebiegiem) zmieniliście opis i sprzedaliście a obaj wiemy że opis nie był zmieniany...

Twierdzisz że te "pomyłki" są przypadkowe bo Wy nie potraficie nawet odróżnić aut na placu ale ktoś kto odebrał telefon potrafił podać przebieg jak i vin właściwej sztuki.... i nie było to 220tys..... tylko tyle co w opisie.

Pewnie nie wiesz ale byłem też u Was osobiście i auto które oglądałem pomimo zapewnień przez telefon nie było zgodne z opisem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.