Skocz do zawartości

525 tds 95r Makabryczny brak mocy


KampM

Rekomendowane odpowiedzi

Utwierdzcie mnie, czy mam racje ?

Kupiłem pompe regenerowana i sprawdzona. Po zamontowaniu miałem wyczyscic zbiornik paliwa (nie zrobiłem tego), wymieniłem tylko filtr paliwa.

Problem polega na tym, ze auto ma problem z odpaleniem na ciepłym silniku. Zajmuje to do 5 sekund i mam problem z wyprzedzaniem powyzej 3 tysiecy. Wogule sie nie wkreca, jakby nie było turbiny. Wczoraj sprawdziłem turbine - jest w dobrej kondycji. Poza tym silnik pracuje ładnie i czysto, bo jest po kapitalce z nowym rozrzadem.

Pompa była już dwukrotnie regulowana przez mojego mechanika, ale sie poddał i kazał pojechac do Boscha. Mam uszkodzony nastawnik pompy(brudny)powiedział :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jakto pompa nowa po regeneracji i walniety nastawnik?

to tez moze byc wina lancuch lub kat wtrysku a nawet byly opisywane inne cuda jak slaba bateria lub taz jak mowisz brud.

a niezapowietrza ci sie---nie masz powietrza w przewodzie z filtra do pompy wtryskowej- odpala dobrze na zimnym po dluzszym postoju?

PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozrzadu to jest nowy, a i na starym mocno zuzytym taka sama chistoria tylko silnik gozej chodził.Na zimnym silniku pali odrazu,a po tzw.

regeneracji wtryskiwaczy leje mi sie ropa ze sterujacego, baran go rozkrecał i teraz mimo dokrecenia znowu cieknie, zdazyło sie kilkakrotnie ze paliwo sie cofneło i musiałem troche krecic rozrusznikiem zanim zaskoczył po remoncie w Listopadzie 3razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozrzadu to jest nowy, a i na starym mocno zuzytym taka sama chistoria tylko silnik gozej chodził.Na zimnym silniku pali odrazu,a po tzw.

regeneracji wtryskiwaczy leje mi sie ropa ze sterujacego, baran go rozkrecał i teraz mimo dokrecenia znowu cieknie, zdazyło sie kilkakrotnie ze paliwo sie cofneło i musiałem troche krecic rozrusznikiem zanim zaskoczył po remoncie w Listopadzie 3razy

 

chroń nas Panie Boże przed takimi mechanikami....

 

nie lepiej było od razu do boscha jechać, fakt skasują może więcej, ale zrobią na pewno dobrze, a tak jeździsz po magikach, wydasz kupę kasy, tu 200 zł, tu 300 zł by rozgoryczony wylądować w boschu za jakiś czas i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.