Skocz do zawartości

bmw 735 E32 gaz-mikser


MX_DH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widze że tematgazu mocno sie rozwinoł

Więc powiedzcie mi czy robie gupote

Jutro montuje gaz w mojej 750il

Silnik jest sterowany 2sondami lambda kolektor aluminiowy

Montować mi będom instalacje zwykłom bez komputera

Tj 2 parowniki o zwiększonej mocy i co za tym idzie wszystko reszta podwójne

Kosztować to będzie 2300pln

Rafał750 czy w 750 nie jest przepływomierz przykręcony bezpośrednio do kolektora

Jak rozwi ązać ten problem

 

Jeszcze jedno

Bądzcie dla mnie delikatni w krytyce

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak montują Ci gaz za 2300zł to jest dobra cena. Mi chcieli zamontować instalke bez kompa we Wrocławiu za 5500zł. No a komputer do gazu zawsze potem możesz sobie doczepić. Przepływomierz jest przykręcony do gum, miedzy kolektorem ssącym a filtrem powietrza. A jak byś montował komputer do gazu to też montuj razy 2 bo zsumowanie z 2 sond lambda sygnału jest nieporozumieniem. Wydatek 2 kompy i 2 silniczki krokowe to jakieś 1000zł. No plus robocizna. Powodzenia.

 

Marek 750

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Betka schodzi mi nawet na trasie do 13.5l na 100km przy spokojnej jezdzie po mieście wyszło mi naazie maksymalnie 19 ale obawiam sie że jakby jej pożądnie podeptac to przekroczyło by 30

Teraz nie chodzi mi jeden cylinder i pali o 2l więcej

 

I mam już ukochany gaz ale ulga

Gaz bez kompa wpierdziela mi go 19-22l na 100 i jest troche slabsza

Na sporcie jak depne t5o bieg zmienia mi przy 5.5 a już 6tyś obrotów a na benzynie zawsze ciągła do 6.5tyś

Dalej nie pali mi ten jeden garek ale jak już sie z tym uporam to myśle że sie poprawi

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
WITAM CIĘ MIKSER TEGO TYPU MOŻNA KUPIĆ W KAŻDEJ HURTOWNI GAZOWEJ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU JAK JUŻ PISAŁEM JEST TO MIKSER STEFANELI "LINEAR" MA ON DOKŁADANE PIERŚCIENIE DO REGULACJI MOCY I SPALANIA JEST ON ZROBIONY W ZAKŁADACH LOTNICZYCH JEST TO ODWZOROWANIE TURBINY ODRZUTOWEJ MA ON ŚREDNICĘ WEW 50MM A NIE TAK JAK INNE DZIADOSTWO ZE ZWEŻKĄ 30-37MM TO NIGDY NIEBĘDZIE PRACOWAĆ MOJA BMKA MA LEPSZE OSIĄGI NA GAZIE NIŻ NA BĘZYNIE A SKĄD JESTEŚ KOLEGO BO JA ZE ŚLĄSKA KOSZT TEGO MIKSERA TO 120ZŁ.POZDRAWIAM
Elo Rafał , chciałem zapytać czy ten mikser będzie chodził w 730 ze zwykłą instalacją.Pozdrawiam Budyń 730 E-32
Budyń 730 E-32 było teraz E-34 tds touring.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, tak przeczytałem te wszystkie wypowiedzi jednym tchem, no i sporo sie dowiedziałem.

Ja jezdze 525 M20 B25 z gazem (juz kupiłem zagazowaną) i pali mi w trasie 10l/100km(przy predkosci 140 km/h) no a w miescie to zalezy jak deptam, ale srednio 15l w miescie(takze mniej niz wasze). Fakt ze jest troche slabsza na gazie i przy około 5 tys juz ja troche przymula. Z tego co sie wpatrywałem mikser mam przed przepływką, ale jak gdzies wczesniej wyczytałem to tak ma byc bo w tych modelach są klapowe przepływomierze. Gaz kichał mi jak mialem stare swiece, po wymianie, nie strzelił ani raz. Nauczyłem sie ze raz na jakis czas trzeba moja bejce przegnac na benzynie bo zaczynie nierowno pracowac. Po takim przegnaniu wszystko wraca do normy.

W niedlugim czasie zamierzam kupic e-34 525 ale M50. I z jedenej strony słysze ze w M50 nie ma problemu i mikser powinien byc za przepływką, a z drugiej strony platikowy kolektor. Czy instalacja za 2500zł z kompem ale bez wtrysków gazuwystarczy do M50?????

Pozdrawiam

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wysłany: Pon Lip 07, 2003 8:20 pm Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

WITAM CIĘ MIKSER TEGO TYPU MOŻNA KUPIĆ W KAŻDEJ HURTOWNI GAZOWEJ NA TERENIE CAŁEGO KRAJU JAK JUŻ PISAŁEM JEST TO MIKSER STEFANELI "LINEAR" MA ON DOKŁADANE PIERŚCIENIE DO REGULACJI MOCY I SPALANIA JEST ON ZROBIONY W ZAKŁADACH LOTNICZYCH JEST TO ODWZOROWANIE TURBINY ODRZUTOWEJ MA ON ŚREDNICĘ WEW 50MM A NIE TAK JAK INNE DZIADOSTWO ZE ZWEŻKĄ 30-37MM TO NIGDY NIEBĘDZIE PRACOWAĆ MOJA BMKA MA LEPSZE OSIĄGI NA GAZIE NIŻ NA BĘZYNIE A SKĄD JESTEŚ KOLEGO BO JA ZE ŚLĄSKA KOSZT TEGO MIKSERA TO 120ZŁ.POZDRAWIAM Panowie,jestem ciekaw czy ktoś z Was skorzystał z podpowiedzi RAFAŁA750 no i zamontował u siebie takowy mikser.Ciekawe jak po zamianie sprawa wygląda z osiągami i spalaniem gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZDRAWIAM Panowie,jestem ciekaw czy ktoś z Was skorzystał z podpowiedzi RAFAŁA750 no i zamontował u siebie takowy mikser.Ciekawe jak po zamianie sprawa wygląda z osiągami i spalaniem gazu? Sorry Panowie,trochę mi się pochrzaniło - nie odzieliłem cytowanego tekstu od mojego.To ja chciałbym dowiedzieć się jak Wam autka chodzą na nowym mikserze /-jeżeli ktoś już sobie wymienił/ Może ktoś zna adres ze stroną żeby moża go sobie obejżeć? Pozdr...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standartowy mixer to 35mm zwężka, każdy gazownik w Olsztynie mi to mówił i nikt nie wstawiał większych. Czy taki mixer stefanelli sprawdzi się w bumce 525i 12v. Tu jest klapkowa przepływka. W którym miejscu jest on montowany?
Nie chcem, ale muszem... jeździć na gazie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.