Skocz do zawartości

Problemy z obrotami po odpaleniu zimnego silnika


wilczy1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem w e34 520i V24 z wolnymi obrotami po odpaleniu zimego silnika. Po odpaleniu auata po nocy obroty wchodza na mniej wiecej 500 obrotow/min i ma problemu z dojsciem na 900obr/min a jak dojdzie to po delikatnym przygazowaniu obroty spadaja znowu na poziom 500 obr/min i faluja do 900 obr/min uormuja sie znowu przygazowka i znowu falowanie po mniej wiecej minucie pracy silnika wszystko zaczyna wracac do normy obroty trzymaja normalny stan. Przy kazdym kolejnym odpalniu jest wszystko ok.

 

Czy ktos moze mial taka przypadlosc????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka przypadłość miało 50 na 100 użytkowników BMW.Obroty obroty obroty...temat wciąż powracający na forum.Poszukaj.

W przypadku falujących obrotów szukamy:

-dojścia lewego powietrza

-zasyfionego filtra powietrza

-winy silniczka krokowego(przeczyścić)

-winy przepustnicy(przeczyścić)

-winy przepływomierza

-winy sondy lambda

 

Szukasz od najtańszego rozwiązania.

Ostatnio na forum ktoś narzekał na zbyt wysokie obroty.Okazało się, że to dywanik pod nogami podwinął sie pod pedał gazu i go uciskał.Ha.Szukaj po kolei.

 

Powodzenia :wink:

BMW? Bogini Moich Wrażeń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak masz racje od najtanszego tylko u mnie o tyle jest to dziwne ze taka przypadlosc raz nie wystapuje ciagle a dwa jak wystepuje to tylko po I uruchomieniu silnika po postoju nocnym, pozniej nawet ja ksilnik ostygnie jest zimny po odpaleniu wchodzi normalnie na obroty i wsyzstko jest git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.