Skocz do zawartości

M-technic, M-pakiet, M3 Do zwykłej E36 COUPE 2.0 Pare pytań


rifresz

Rekomendowane odpowiedzi

viruz to sie nazywa dyfuzor :)

 

Tez chce kupic od tego goscia z MOsiny co ty ziomek

 

Niechcial nic spuscic z ceny???? Koles mily??? Odbierales osobiscie czy wysylka?????? Jak stan zderzaka caly< nie polamany itp ?

 

 

A tylny z kad obczailes ?:)

 

 

Od kolesia z mosiny chce wziasc

 

Biale kierunki lamp i w blotnik

Zderzak przedni

Zderzak tylny

Wloty powietrza na tarcze

dokladneke przedniego zderzaka, ta lyżwe na dole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

rifresz :) dzieki za brakujące słowo DYFUZOR :) miałem to w głowie ale wyleciało :) co do zderzaka to jeszcze nie wiem jaki przyjdzie, jeszcze nie dotarł :) dam znac jak dojdzie !! tylny wyhaczyłem od gościa na allegro o nicku newmike bardzo solidny gość towar pierwsza klasa co najważniejsze oryginał..:) jestem zadowolony :) A czy ktoś odpowie na moje pytanie ?? dotyczące demontażu tylnego zderzaka i czy przy montażu przedniego z M trzeba zmieniać nadkola ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś spoko dało sie gadać :) spuścił z cany 10zł więcej nie szło utargować :) zobaczymy jak towar, napisałem mu żeby wysłał paczke z możliwością sprawdzenia otwarcia, zgodził się bez niczego, więc myśle że zderzak będzie ok... :) Jak dojdzie napisze czy WARTO :) pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede osobiscie odbiera; wiec jestem w lepszej sytuacji :) Ma 6 to jakis na pewno wybiore :P

 

Z tego co ja czytalem to nadkola na upartego pasują..... tylko jakies trojkaty przy nadkolach powinny byc inne ale te podobno tez da sie spasowac dobrze :)

 

najprosciej by bylo zobaczyc w ASO BMW czy maja w katalogu dostepne inne nadkola (do M) do e36 i bylo by wiadomo czy takie same czy inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy po niego jedziesz ?? zobacz czy jest tam jeszcze mój ten niebieski :) jak będzie to zapytaj czemu jeszcze nie wysłał go do mnie hehe...Daj znać jak oglądniesz je wszystkie i zdaj raport w jakim one są stanie...Myślę że w poniedziałek lub wtorek już dotrze do mnie mój nowy nabytek..pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadkola oczywiście pasują i łączniki nadkoli te trójkąty również, trzeba tylko tunele chłodzenia tarcz zmienić bo nie pasują od zwyklego zderzaka gdyz są inaczej wyprofilowane, a bez nich niezbyt ciekawie wyglądają takie dziury, a koszt nowych w ASO 49zł szt. Na allegro za używane nieraz więcej chcą tak samo jak za dyfuzor przedni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok przeczytalem opis :) Dzieki

 

 

Z montowanie M-pakietowego bedzie pewnie tak samo tylko w odwrotna strone ???? Czy ma on jakies dodatkowe mocowania ?????

 

 

Tunele oczywiscie wiem ze sa inne :) a na allegro po 150 chodza lol wiara nie mysli NIeraz nawet w ASO idzie zaoszczedzic SZOK

 

 

viruz po swoje jade w srode chyba :)

 

 

Wie ktos jak jest z mocowaniem listw progowych od M3 ??? Podobno maja wiecej mocowan niby 12 czy iles..... a niechcialbym wiercic moich progow :( Ma ktos foto takiej listwy od drugiej strony???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

rifresz napisał:

mam problem z zamontowaniem listew m3 do seryjnej e36 bez mpakietu Musze wiercic progi ;/

Jak nie chcesz wiercić w samych progach, to zamocuj nakładki na klej do szyb a boki przykręć do błotników tak jak masz otwory w nakładce!! Jak chcesz wiercić to musisz sobie wszystko dokładnie obmierzyć, by prosto zamocować, a powiercone otwory zabezpieczyć chociaż farbą podkładową!! Miałem ten sam problem w mojej E30, ale dałem rade i było ok!! Powodzenia!!

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powierce w progach zeby bylo profi i na wkrety z nierdzewki i zabiezpieczy sie czyms Tylko ta opcja na dole pod autem a co z gorna czescia przy tej uszczelce na gorze?? Listwy beda dolegaly same po przykreceniu od dolu czy na gorze przy uszczelce tez sie czyms przykreca lub przykleja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze w nakładce przy uszczelce masz spinki które w wciskasz w powiercone otwory w progu!! Do otworów w progu wciskasz wciski z otworem w które wchodzą te spinki, a jeśli ich nie masz to musisz zamówić sobie je w serwisie(groszowe sprawy)!! W serwisie możesz zamówić jeszcze szablon do zamontowania nakładek, ale nie wiem ile on kosztuje!! Ja do mojego E30 zakładałem bez szablonu :dance: !!

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szablonu nie widziałem, więc niewiem jak dzięki niemu zamocować nakładke ,ale pewnie przykładasz i wiercić! Moim zdaniem jeśli lubisz sobie pogrzebać w aucie i masz do tego smykałke to dasz rade bez szablonu, ale jeśli nie to lepiej kupić ten szablon niż później się gryźć że kiepsko wyszło bo się próbowało zaoszczędzić!!

Pozdrawiam.

BMW i tylko BMW!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.