Skocz do zawartości

Jakie amortyzatory?


Tomek01

Rekomendowane odpowiedzi

Kayaba? :duh: 2 pozostałe marki OK (o ile to drugir yo miał byc Bilstein)ale co Ty chcesz zrobic z Buni myslac o jakiejs Kayabie? Corolle? Moje BOGE które demontowałem w tym roku miały jeszcze znaczek BMW, czyli wytrzymały 15 lat do chwili kiedy jeden sie wylał po przejechaniu przez małe rondo z predkoscia 80 km na godzinę. Założyłem więc sportowe Sachsy z firmy BOGE-SACHS. Edytowane przez TSA55
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki. A więc komplet Bilsteinów zamówiony i faktycznie całkiem w przystępnej cenie - przód 305zł sztuka, tył 247zł sztuka. A jak pytałem o Sachsa to jeden na przód 480zł :duh: Muszę zmienić bo jeden jest już słabiutki a reszta też powoli się kończy, poza tym w sobotę mi jeden zamrzł i walił niemiłosiernie...
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamow i przy okazji wez tez laczniki stabilizatorow.

Ja z kolei u siebie mam na tyle amory NK, wydaja sie ok, ale za krotko na nich jezdze zeby cos wiecej powiedziec.

Przy okazji jaka macie u siebie skutecznosc?

Sam jak mialem kupowac to sie troche zorientowalem i masz do wyboru:

 

amory kamoka (na allegro za ... 89zl) olejowe, z gwarancja na 2lata bez limitu km - sam wzialem nieco drozsze gazowe nk - wtedy byly po 130, billstein byly pare zl drozsze, a sachsy juz dosc duzo drozsze.

kayaba slyszalem ze sie popsula, zreszta one sa nieco twardsze podobno.

na nk roznicy miedzy sachsami nie odczulem.

NK ma 3 letnia gwarancje rowniez bez limitu (jak montujesz w zakladzie, gdzie moga ci przybic pieczatke), jak sam to 2 lata. Ja zrobilem u znajomego w zakladzie wiec beda 3 latka, a mam nadzieje tyle przetrwaja :D

Skutecznosc mialy cos po 60% (ale na starych sprezynach, co duzo zaniza) poza tym nowe musza sie 'dotrzec' jak wiadomo. Niedlugo pojade na stacje i zobacze ile teraz jest.

Jak chcesz to moge Ci polecic sprzedawce na allegro jakbys sie na nie zdecydowal.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamoka to jakaś nowa gra czy co bo chyba nie jakis dobry producent części?

 

Kamoka, Komako, Makoka... Jaka różnica... Czepiasz się Kolego TSA55 producentów porządnych amorków :mrgreen:

 

P.S. Mam nadzieję, że nie obrazisz się za pomałpowanie ikonki w podpisie??? Strasznie mnie zaintrygowała... :norty:

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha :) Logujesz sie na stronce http://www.spritmonitor.de , zakladasz sobie konto za free i wpisujesz kolejne tankowania. Naprawdę fajna sprawa i mozesz sprawdzic zuzycie w długim okresie czasu... Po pierwszych tankowaniach pojawi sie w opcjach zuzycie w postaci ikonek na forum i mozesz sobie śmiało wkleić.
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ;)

 

A tak wogole to jak sie robi ta ikonke ? :mrgreen:

 

Normalnie :) Partnerka z przodu klęczy a Ty podpinasz się z tyłu :) Kłania się kamasutra, braki wychodzą :)

 

Kolego TSA55, już Ty nie rób ze zwyczajnego podglądania zwierząt czworonożnych takiej sztuki :mrgreen:.

 

Poprzedniku TSA55: zapodaj mi fotkę, a zrobię Ci wzorujac się na stylu ikonki Kolegi TSA i prześlę ikonkę w dowolnej konfiguracji :mrgreen:. Mam złamaną nogę i duuuużo wolnego czasu.

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki tsa

 

Poprzedniku TSA55: zapodaj mi fotkę, a zrobię Ci wzorujac się na stylu ikonki Kolegi TSA i prześlę ikonkę w dowolnej konfiguracji Mr. Green. Mam złamaną nogę i duuuużo wolnego czasu.

 

Zglosze sie jak bede mial jakas ciekawa :D

Narazie niestety brak :/

Wspolczuje z powodu nogi, ile w gipsie?

Jezdzisz z nia ? ;)

 

 

edit

 

Trip odom. co oznacza bo nie mam pewnosci?

wpisuje to jak wyjezdze wszystko czy jak

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki tsa

 

Poprzedniku TSA55: zapodaj mi fotkę, a zrobię Ci wzorujac się na stylu ikonki Kolegi TSA i prześlę ikonkę w dowolnej konfiguracji Mr. Green. Mam złamaną nogę i duuuużo wolnego czasu.

 

Zglosze sie jak bede mial jakas ciekawa :D

Narazie niestety brak :/

Wspolczuje z powodu nogi, ile w gipsie?

Jezdzisz z nia ? ;)

 

OKI, masz ok. 5 tygodni jeszcze... Noga w gipsie i nie w gipsie (połowa skorupki, także można demontować na wietrzenie :doh:)... Jak mnie nie podp... do ZUS, to wiedz, że jeżdżę, tej przyjemności nie mógłbym sobie odmówić... Ale tylko tyle ile muszę, bo źle mi jest hamować

 

Trip odometer to licznik przebiegu dziennego, taki co sobie możesz skasować... Kasuje się przytrzymując dłużej przycisk na zegarach, ale nie za długo, bo sobie testy właczysz...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to nie jest czasem opcja ktora jest tylko w obc ?

Nie mam kompa u siebie, tylko zwykle kasowanie na licznikach, ktore zreszta nie zawsze dziala, czasem mi sie sam zresetuje np widze nastepnego dnia, a czasem nawet jak wciskam to nie reaguje, ktos wie dlaczego?

A jak dluzej trzymam to jakie testy sie wlacza, tego jeszcze nie odkrylem? :D

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... i zaczyna się test zegarów i sekwencja liczb o których do dziś nie wiem do czego są :)

 

Z testami to jajca sobie z Kolegów robisz, czy rzeczywiści nie wiesz??? Podesłać Ci ciekawy artykuł na ten temat??? Otrzymałem go od jednego z Kolegów z forum...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.