Skocz do zawartości

Opinie o BMW na innych forach!


wert

Rekomendowane odpowiedzi

Ojciec kupil sobie mercedesa C220CDI koniec 2002r. wyglada nie najgorzej jakos jedzie ale przesiadlem sie do niego z E39 i jakos nie powalil mnie na glebe co prawda to inna klasa. Jakosc wykonania jest bardzo dobra ale nie jest lepsza niz w bmw. Moze jak pojezdze nim dluzej to sie przekonam. Ale marki nie zmienie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja gdybym miał napisać - to podobnie jak przemo tds więc podpinam moje zdanie pod te argumentacje.

Cóż, na taryfie stoją same merole na czele ze 124/E więc gdyby bunie były trwalsze (czyli pośrednio tańsze w utrzymaniu to by szeregiem stały tam E34/E39. A co do meritum to ja nie spotkałem się z jakimiś niewywoływanymi wypowiedziami na innych forach gdzie bywam (na mazdzie, nissanie czy subaru. Tak samo tu - w okresie świąteczno-noworocznym dość ostro poczesałem forum, sporo czasu miałem, a ani razu nie natknąłem się na Mercedesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
od czasu do czasu zagladam na forum audi, ci ktorzy maja jako takie pojecie o motoryzacji chyla czolo w strone silnikow bmw, reszta to albo zakochani w napedzie quattro (dlatego nic innego tylko audi), albo ludzie powtarzajacy bmw=bedziesz mial wydatki

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o mnie chodzi ...

 

Najbardziej atrakcyjnym modelem Mercedesa pod wzgledem wygladu jak dla mnie jest SEC C126. Po prostu old school... '88

Kto widzial 'buffalo soldiers' to sobie przypomni :D

Okularniki mi sie nie podobaja... z wyjatkiem CL-klasse C215.

Klasyczna linia 'Wxxx' jeszcze przejdzie.

Z pewnoscia kiedys bede kupowal c126, ale narazie rzadzi bmw - to pewne.

 

Jest rzeczywiscie taki stereotyp ze MB to auto dla emerytow...

 

Audi...

80 i a4 zwyczajnie mi sie nie podobaja.

a6 jest ladne, a8 przesadzone...

 

Napewno nigdy bym sie nie przesiadl na a4, chocby miala zloto w srodku i komfort statku.

Przedni naped jest dla ... :twisted2:

a6 lub a8 z napedem na tyl lub quattro i owszem.

 

Do tej listy musimy dodac rowniez volvo i lexusa, bentleya omine bo to juz nie ta skala...

 

Jesli chodzi o wyglad to zadne auto nie ma takiego charakteru jak e34, jak mawiaja 'ostatnie bmw'. Szczerze to e39 mi sie juz tak nie podoba...

Ten model ma to 'cos'.

Nie moglbym jezdzic czyms co mi sie nie podoba.

I w tym porownaniu eliminuje ze wzgledu na wyglad wiekszosc konkurencyjnych marek.

 

Moje porownywalne typy dla bmw to a6/a8, c126, seria w, lexusy i volvo (ktore moze i sa znacznie bardziej komfortowe, ale nie podobaja mi sie tak jak e34)

 

Ktos ostatnio pisal o porownaniu silnikow, osiagow i spalania audi bmw i mb.

bm palilo najmniej przy najwiekszych osiagach...

jak dla mnie wszystko jasne.

:twisted2:

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio czytalem chyba w Motorze porownanie BMW3, Audi A4 i Mercedesa C wszystkie diesle. Te 2 ostatnie to nowe wypusty BMW bylo najstarsze z nich ale zajęło 1 miejsce. Wygrało miedzy innymi osiągami, chyba spalaniem i własciwościami jezdnymi. Drugie było Audi a poźniej jakiś najmłodszy emeryt z tej stawki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam MB 124 z 92 roku. I szczeże powiem że są to bardzo dobre samochody. Silnik 300 w dieslu ma nakręcone 390 tyś (choć na bank był kręcony) i dalej śmiga. To prawda że osiągami samochód nie powala, ale to jest zwykły wolnossący diesel gdzie z 3 litrów wyciągneli tylko 115 KM a napędza budę o takiej samej masie jak 300 BMW z której wyciągnięto 190 KM. I tak jak MB z przebiegiem 400 tyś jeszcze bedzie smigał bardzo długo tak za BMW z takim przebiegiem nikt sie nie obejrzy bo powiecie ze to zaraz napewno turbina do naprawy i że silnik dorżnięty.

 

Kazdy z samochodów ma swoje wady i zalety i każdy jest dla innego klienta jak sądze. Cała dyskusja przypomina rozważania nad wyższością Ściąt Wielkiej Nocy nad Świętami Bożego Narodzenia.

 

:lol:

Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o bmw i użytkownikach tych aut z forum onetu :

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/1672786,11,item.html

 

Cytat : " do ludzi z BMW powinno sie strzelac bez ostrzezenia. "

 

tragiczni ludzie to piszą

 

:duh:

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak.BMW nie konkuruje tak na prawdę z nikim,ani z audi,ani z merolem.Jest marką która sama siebie kreuje i ma swoją klientelę i wielbicieli.

Uważam że klub BMW powstał dla włascicieli i miłosników tej marki by wymieniac sie doświadczeniami itd.a nie spekulacje jaka marka lepsza.

 

Ps.BMW to auta z Charakterem i Duszą

 

Pozdrawiam

BMW M-Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat: "BMW uderzyło w gimbusa (...)", koniec cytatu.

Sformułowanie powyższe potwierdza skretyniały analfabetyzm motoryzacyjny naszych mediów zwłaszcza z telewizją na czele.

Słysze bowiem zewsząd: Opel najechał na Skodę...albo Fiat zderzył się czołowo z...

A nie przyjdzie do głowy redaktorkom że samochód to nie żywa istota i nie przyjedzie do głowy napisać poprawnie: Kierujący BMW uderzył w...Kierujący Oplem najechał...Kierowca Fiata...itd !?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc i czytając opinie i porównania,moge stwierdzić,że ilu opiniujących tyle samo opini :evil: .Każdy z nas bedzie chwalił to czym jezdzi czy się w tym miłuje.Dla Przykładu mam 2-ch sasiadów co jeżdżą E-klass-okular i swiata niewidzą :clap: następny ma dwa Amerykańce i mówi ,że :cool2: .A ja twierdze ,że mam BMW i następne auto to będzie BMW.I dokąd będzie mnie stac tak będzie bo wszyscy nie mogą miec takich samych kobiet bo byłoby nudno ,każda ma inny charakter.Dlatego nie opluwajmy sie nawzajem kierowcy i posiadacze róznych marek bo niema to sensu,każdy z nas ma inny gust.

 

pozdrawiam :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój krótki, niewiele znaczący komentarz:

 

A cóż może powiedzieć właściciel opla, audi, fiata o tylnym napędzie, kiedy tylko słyszał od kolegi z garażu obok, że kolega kolegi jeździł polonezem i się zakopał w zimie?

 

A cóż może powiedzieć właściciel opla, audi, fiata o spalaniu BMW, kiedy tylko słyszał od kolegi z garażu obok, że kolega kolegi widział, jak ktoś na stacji benzynowej lał do BMW 60l paliwa?

 

Nie ma się co rozpisywać, przetestowałem dziesiątki modeli aut różnych marek, doszedłem do wniosku, że tylko jedna marka jest słuszna.

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.