Skocz do zawartości

Sosnowiec - szukam BMW taxi


Doda_BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Powaznie odpowiadam. Biorac pod uwage popularnosc Dody, mysle ze kazdy uzytkownik BMW przynajmniej raz chcialby posluzyc za taksowke. :wink:

 

Moze zamiast szukac na forum wystarczy wykonac kilka telefonow do firm oferujacych taksowki i zapytac czy posiadaja BMW.

Lista firm "radio taxi" w Sosnowcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage popularnosc Dody, mysle ze kazdy uzytkownik BMW przynajmniej raz chcialby posluzyc za taksowke. :wink:

 

Ja np. chcialbym ja przewiezc tak, jak Clive Owen Madonne w 'The Star' ;).

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiem o co biega z tą DODĄ. DODA to obok Madonny nawet nie stała. Co do podwiezienia, z chęcią na Kamczatkę w jedną stronę, nawet na mój koszt.

 

Gdzie są moderatorzy? Wyraz DODA i BMW w jednym wersie, ba! W jednym wyrazie/loginie!

"... Jednością Silni, Rozumni Szałem... "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sosnowcu swego czasu jeździła nawet E23 na Taxi :norty:

Ale straszna padlina :mad2:

Widziałem tez dwie E32, jakiś rok temu.

W Dąbrowie Górniczej napewno jest czarne E32.

 

Doda, doda, nie kojarzę, ona jest kimś znanym... :worried:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suka mojej koleżanki też Doda się wabiŁa i podobnie śpiewaŁa.

 

Wiesz co?? Jesli chcesz gadac o 'suke, ktora wabi sie doda' to idz na inny forum, a tu to nie jest forum DODY. Lepiej przeczytaj jaki to forum zanim mi cos napiszesz o Dody!!! Wydaje mi sie ze jeszcze nie skonczyles podstawowke, co?

 

U mnie w pipidówku jeździ e60 taxi, skóra krem, diesel.

Ja sie nie pytalam jaki BMW jezdzi po twoim miescie, tylko gdzie jest bmw taxi w sosnowcu. Teraz to radze najpierw przeczytac o co pytalam wtedy mi cos napiszesz o tym e60, ktory jako taxi w twoim miescie nie istnieje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suka mojej koleżanki też Doda się wabiŁa i podobnie śpiewaŁa.

 

Wiesz co?? Jesli chcesz gadac o 'suke, ktora wabi sie doda' to idz na inny forum, a tu to nie jest forum DODY. Lepiej przeczytaj jaki to forum zanim mi cos napiszesz o Dody!!! Wydaje mi sie ze jeszcze nie skonczyles podstawowke, co?

 

U mnie w pipidówku jeździ e60 taxi, skóra krem, diesel.

Ja sie nie pytalam jaki BMW jezdzi po twoim miescie, tylko gdzie jest bmw taxi w sosnowcu. Teraz to radze najpierw przeczytac o co pytalam wtedy mi cos napiszesz o tym e60, ktory jako taxi w twoim miescie nie istnieje!!!!

 

lol, Doda a co z Twoim polskim? :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.