Skocz do zawartości

obrysówki


marecki525

Rekomendowane odpowiedzi

słuchajcie drodzy koledzy..zauwazyłem ze wiekszosc slicznotek e34 w ameryce posiada tzw.obrysowki w zderzakach....moze ma ktos takie obrysówki..bo jestem skłonny załozyc sobie takie do mojej slicznotki...tak myslalem zeby przerobic kierunkowskazy na blotnik i zamontowac je na zderzakach...CO POWIECIE W TYM TEMACIE..MOZE MACIE JAKIS POMYSł INNY??POZDRO

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif


Babcia z duszą nastolatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:shock: chcesz zrobic pojazd do rozwozenia COCA-COLI? :shock:

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczerpujaca odpowiedz..nawet nie skomentuje tej odpowiedzi...prosze na przyszłosc o odpowiedz bardziej zblizona do postu....rozmuiem gdyby wogole e34 nie miało obrysówek to mógłbys tak napisac ale e34 wychadzace na rynek usa miały obrysowki i to nie jest nic dziwnego i swiadczacego o tym ze auto z obrysówkami miałoby byc autem do rozwozenia coca coli...kwestia gustu panie kolego!!!!! :mad2:

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif


Babcia z duszą nastolatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. pomysl calkiem fajny a kolega co gada o tej coca coli ma pomalowane sprejem kierunkowskazy i wydech jak od golfa 2 gti. Nie skomentuje tego. Tez widzialem seryjne e34 na rynek amerykanski i mialo obrysowki i fajnie to wygladalo. Moze na jakims eBay'u mozna kupic oryginalne? Pozdrawiam!
The Ultimate Driving Machine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak myslalem zeby przerobic kierunkowskazy na blotnik i zamontowac je na zderzakach...

 

Mój komentarz dotyczył dokładnie tego wątku :)....nie musze chyba tłumaczyć czemu :)...Odnośnie american-look mam odmienne zdanie i nie ukrywam ze mi sie nigdyamerykanskie wersje nie podobaly - chyba ze e24 :) - mial cos sympatycznego w sobie....e21 tez....A robienie dodatkowych lampeczek z oryginalnych kierunkow wydaje sie nieco niesmaczne...

 

Nawiązałem do pojazdu Coca-coli - bo one są tak fajnie oświetlone obrysówkami i jak sobie pomyslalem o e34 ktore swiecilo by jak choinka...hmm sam nie wiem :)....skoro konstruktorzy tego nie zrobili to po co je montowac ? = wypowiedz kolegi ktory pisze ze czesto jezdzi z przyczepa - ok - jesli bedziesz sie czul bezpieczniej i bardziej widoczny na drodze to czemu nie.

 

 

 

a kolega co gada o tej coca coli ma pomalowane sprejem kierunkowskazy i wydech jak od golfa 2 gti. Nie skomentuje tego.

 

Hmm....po 1) gdybym nie powiedział że to spray to bys nie wiedział :) , po 2) jak upchasz ten wydech do golfa to oddam honor :)....Nie wiem wogole po co byla ta dygresja??? temat jest zupelnie inny - masz szanse sie wykazac swoja opinią na temat mojego samochodu w innym temacie wiec pisz tam prosze drogi kolego :D....

 

No nie. Ostatno widuje coraz wiecej obrysówek. Nawet na Escorcie widzialem i Astrze. Upiekszajcie auta ale ze smakiem!

 

Całkowicie sie zgodzę z kolegą , obrysówki nie są gadżetem który poprawi wygląd to coś co raczej szpeci.....Jak chcecie takie gadżety polecam stoisko tunning w REALU , są naklejane diodowe obrysówki nawet na drzwi.....w sumie jest okolo 20 miejsc na ktore mozna je nalepić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

moze nie w standardzie ale jako opcja. na stronkach co podalem linki sa, a wybralem wersje europejska z kiera po lewej stronie.

 

Prosze idź do salonu i poproś o bmw z pakietem ameryknskim ;) popatrza na Ciebie jak na ufoluda.... Ciekaw jestem czy spodobalby ci sie czerwone kierunki :) skoro obrysowki to moze jescze taki gadżet :)?.....Wtedy gwarantuje zatrzymanie dowodu rejestracyjnego.

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda mi posiadaczy Volvo - ja bym na nich miejscu nie wyjezdzał z garazu :duh:

 

co to jest za wiocha jak sie ma wersje europejską nie można zrobić z niej amerykańskiej - idąc po linii jaką oferowało BMW - ludzie nie popadajcie w skrajność

 

u mnie po mieście jeździ 535i z światłami obrysowymi i fajnie to wygląda

 

ja miałem kierunki przednie z dwoma żarówkami która jedna była jako dodatkowe postojowe światło i wszytko oryginalne :)

 

 

Działaj marecki525 jak masz ochote w temacie a takie posty zlej bo są ....

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poddaje sie :duh: U mnie jeszcze jeżdżą z podswietlanymi spryskiwaczami i antenkami...

 

Wstawiaj co chcesz. Ale czy dasz radę zrobic to co on?

 

http://moto.ifd.pl/Clio_-_przebija_wszystko_co_widzialem_do_tej_pory-t421.html

 

 

Zastanówmy sie gdzie sie konczy dobry smak...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli pisanie ze oryginalne obrysowe swiatła to brak dobrego smaku to przepraszam ale nie mamy o czym tu dyskutowac

 

 

widocznie chcesz byc gwiazdą forum czy co nie mam pojecia, sadzisz docinki tak głupie i myslisz ze to smieszne - troche to wszysko dryfuje -

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Coraz blizej swięta, coraz blizej święta..."

http://data58.sevenload.com/i/cu/zs/pldszi8/66q.jpg

 

Przykład zastosowania obrysówek :) no nie powiem całkiem sympatycznie to wygląda :mrgreen:

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem calkiem niezle to wyglada :) ale to sa calkiem inne zderzaki ? czy sie myle?

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

światła obrysowe występowały w europejskich e34 jako opcja i nie wiem po co ta cała dyskusja :duh:

jeszcze pare lat temu były projekty, żeby wszystkie nowe auta w UE były wyposażone w ten rodzaj świateł, ale potem ucichło...

dokładnie tak jak pisze kolega no i najważniejsze że nie chodzi o zrobienie obrysówek z kierunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZacAnaheim przestań juz lepiej z tym pojazdem coca coli...szukałem listew oraz obrysówek na mozliwych forach bmw i allegro i nie ma nic takiego...więc zastanawiam sie czy nie zastosować w tym przypadku kierunkowskazów od modelu e39 gdyż kształtem zblizone sa do obrysówek.....widze ze najlepiej potrafisz szydzić z moich przemysleń...IWEC NIE ZAWIERAJ JUZ GłOSU...bo nic mi po twoich wypowiedziach..

TSA55 ty to juz wogole szukasz dziury w całym...podjaraleś sie widze ostro...kobieta cie nie zaspokaja??czy co??...po co wklejasz jakies zdjecia renówki clio???NAPISZE CI JESZCZE RAZ ZE PYTAłEM SIE O OBRYSóWKI !!!!!!!.......widze że inteligencją nie grzeszysz..więc lepiej nie zawieraj juz głosu w tym temacie bo sie kompromitujesz!!!!!!!!!

http://yourdomain.com/images/broken_link.gif


Babcia z duszą nastolatki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie rowniez chodzilo o orginalne listwy i orginalne obrysowki (sa razem ze swiatelkiem odblaskowym) po to przeciez przytoczylem linka z rozrysowanym zderzakiem. nie wpadlbym na to zeby montowac kierunek albo ledy z reala. looknij na fotki co wkleil robocop i powiedz jeszcze raz ze to wiocha. 3 swiatlo stopu tez kiedys bylo wiocha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.