Skocz do zawartości

Podświetlanie przycicków od szyb - zawsze włączone??!


dredd

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to normalne. Żebyś po wyłączeniu na postoju auta wieczorną porą widział przyciski, w przypadku gdy zostajesz w samochodzie po wyłączeniu silnika. Gasną po kilku minutach.

 

Całkowicie potwierdzam, u mnie przy zaryglowaniu się świecą, po jakimś czasie ( :dance: nie mierzyłem stoperem) przygasają.

Ale u mnie jest automatyczne domykanie drzwi po zaryglowaniu, więc to jest sprzężone z centralnym z. i alarmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze nie dziala Ci czujnik zamkniecia/otwarcia drzwi kierowcy. Podswietlanie powinno zgasnac po otwarciu i zamknieciu drzwi kierowcy (tak jak gdybys wysiadal).
Dredd moim zdaniem to doszukujesz się sam problemu którego nie masz... :wink: Z tymi przyciskami tak ma po prostu być i koniec tematu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie świecą na stałe , przychodzę po kilku godzinach do auta i świecą , tak jest i jakoś mi to nie przeszkadza w spokojnym śnie i problemów z aku też nie mam i nie miałem też w zimie .

Zdziwisz się jak pewnego razu aku będzie miał gorszy dzień.Masz coś nie tak,ale o tym było nie tak dawno...

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Ja osobiście nie mam zamiaru nic w tym podświetleniu zmieniać :roll:

 

I tu mam dla kolegi smutne ostrzeżenie - spotkałem czas temu pewnego pana (pozdrawiam go, jeśli to przeczyta :) ) mającego e32 (później zmienił na e38), któryż to pan musiał wymieniać całą tapicerke skórzaną w aucie przez pożar we wnętrzu.

Nie był to klasyczny pożar, ale nie gasnące podświetlenie tych przycisków było przyczyną jakiegoś spięcia na nich. Całe wnętrze się mocno zadymiło - i - co prawda wnętrze doczyścił, ale nie dał rady pozbyć się "smrodu" dymu ze skóry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.