Skocz do zawartości

OBNIZONY CZY NIE ???


Ortega

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. KUpiłem e 46 i nie wiem czy czasem autko nie jest obnizone przy 5 osobach jest problem przy przejdzie przez próg zwalniający praktycznie musze sie zatrzymać a zeby zaparkować przy krawęzniku to już nie ma mowy .W papierach mam jakieś ulotki z H&R oglądałem spręzyny ale nie były koloru czerwonego . Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ortega, jeśli masz auto z Niemcowni, to tam wszelkie obniżenie jest odnotowywane w Briefie i w nim szukaj informacji.

Ewentualnie zostaje Ci spisać numer seryjny ze sprężyny i sprawdzić na stronie HR.

 

Pozdrawiam

Przeczytaj moje artykuły:

Test 530d F10, przekrojowy o E30 i E36

http://img40.imageshack.us/img40/1371/renoma.jpg

http://images.spritmonitor.de/310241.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy o jakich progach kolega pisze. Widziałem rożne a ostatnio zawiesiłem sie na jednym chociaż gwint mam na zimę na maxa w góre

 

Sprężyny nie muszą być czerwone czy żółte żeby były obniżane nie wiem jak to w przypadku H&R ale Eibach przykładowo robi czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. KUpiłem e 46 i nie wiem czy czasem autko nie jest obnizone przy 5 osobach jest problem przy przejdzie przez próg zwalniający praktycznie musze sie zatrzymać a zeby zaparkować przy krawęzniku to już nie ma mowy .W papierach mam jakieś ulotki z H&R oglądałem spręzyny ale nie były koloru czerwonego . Proszę o pomoc

 

podjedz do ASO podaj VIN i wszystko sie wyjasni...ja tez nie wiedzialem ze mam sportowe zawieszenie i regulowane,obnizone....po rozkodowaniu VIN wszystko sie wyjasnilo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zależy jeszcze o jakich progach mowa i o jakim parkowaniu; tyłem czy przodem ;)

 

Kilka miesięcy temu miałem okazję zajechać do Warszawy z woj. Małopolskiego i po drodze musiałem zaliczyć niejedną nierówność, koleiny, itp., a potem w samej stolicy musiałem też trochę pozwiedzać ścisłe centrum. Na pokładzie włącznie ze mną 4 dorosłe osoby i pełny bagażnik - zupełnie nic nie ocierało. Ale pod niektóre krawężniki przodem nie podjeżdżam bo obetrze na pewno - przód w e46 ma wyraźnie niższy prześwit niż tył. Ale nie spotkałem jeszcze progu który sprawiłby problem, więc moim zdaniem autor wątku zawieszenie ma co najmniej nieseryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H&R ma nepewno spręzyny niebieskie, fioletowe, ziolone, czerwone, ale w E46 to były raczej białe i zółte, najlepiej to znajdz numery na tych ulotkach i porównaj se swoimi springami , choć w sumie to powinno być na nich logo H&R

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.