Skocz do zawartości

Telefony kompatybilne z bluetooth w E60


guteg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przysługuje mi wymiana telefonu... Do tej pory użytkowałem SE K750i i wszystko pięknie działało, ale wiadomo - telefon już się trochę podniszczył itd, poza tym mam kilka fajnych telefonów za złotówkę do wzięcia, więc czemu nie skorzystać. Ale nie o tym;) : czy możecie napisać jakie komórki używacie w E60 łącząc się poprzez bluetooth? Jakie w ogóle mogą się połączyć? Znam tą broszurę ze stron bmw, ale jak jest w praktyce? Próbowałem z Nokia e65 i niestety - wyświetlana jest tylko nazwa telefonu, czyli auto go widzi, ale nie można w ogóle skorzystać... Liczę na Waszą pomoc;) Pozdrawiam
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej wiedzy lista telefonów kompatybilnych jest inna dla różnych modułów bluetooth montowanych w e60. Na przykład moja nokia e50 w ogóle nie współpracowała z e60 z kwietnia tego roku, a już współpracuje (ale bez książki telefonicznej) z moim e60 z września tego roku.

Aktualne informacje o kompatybilnych telefonach dostępne są na stronie www.bmw.de. Ale nie ma tam mojej nokii, więc najlepiej zawsze wykonać próbę połączenia telefonu z modułem bluetooth w danym samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9300i działa, ale bez książki. Poza tym niestety nie jest to telefon którego pragnę... ok czekam jeszcze na jakieś odpowiedzi;) Pozdrawiam
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam przetestowane kilka telefonów

1 Działające w 100% wraz z transferem książki telefonicznej:

- Nokia 6230i

- Nokia 6280

- Nokia 6500 classic

- Siemens S55

- Iphone

2. Działające w ograniczonym stopniu (bez transferu kontaktów)

- Nokia N95

- Nokia E60

3. Nie działające w ogóle, albo działające sporadycznie

- Nokia N73

- Nokia E50

 

Pozdrawiam

Tomek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie !

miałem ten sam problem co wszyscy - próbowałem połączyć się swoją Nokią E50 z bluetoothem w mojej bmw e60 i oczywiście bez powodzenia - Nokia 6230 i oczywiście chodzi super ale szczerze mówiąc wolałbym używać innego telefonu , ostatnio próbowałem Nokię 6500 slide - działała ale niestety bez książki , chociaż na forum angielskim znalazłem informację , że trzeba przekopiować książkę z karty sim do telefonu i wtedy będzie wszystko ok . Dostałem również link do strony bmw na której można sprawdzić jakie telefony współpracują z danym samochodem - wszyskim polecam , warto zajrzeć .

http://www.bmw.co.uk/bmwuk/bluetooth/?siteID=1312#tabletop :D

Wesołych Świąt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
Witam panowie trochę może odświeżyć ten temat mam e 60 z roku 2004 i chce się połączyć znim pręż mój s4 i nie widzą się alcatel tez nie widzi co jest grane ?? Innych nie sprawdzałem czy musze mieć tel jeden z tych co wy macie chodzi o bluetooth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wydaje mi się, że sparować można max 3 urządzenia, może macie pełną listę i nie można dodać kolejnego telefonu. U mnie auto potrafi korzystać z książki telefonu co podobno nie działa z każdym telefonem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Lista to praktycznie telefony z własnym OS, dziś na rynku smartfonów to albo Android albo 'ogryzek'. Teoretycznie jak działa jedna wersja Androida to wszystkie telefony z tym systemem /tą wersją/ powinny działać. Różnica to wersja BT w telefonie bo są takie które mają BT LE /BT w wersji LowEnergy/ i mając E60 ze starym softem może być problem z kompatybilnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.