Skocz do zawartości

wycieraczki ,regulacja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Mam problem z lewa wycieraczka. Podczas pracy da dole szyby dotyka plastikow i stuka a jak sie wychyli to dotyka az slupka...da sie to jakos wyregulowac ??

pozdrawiam

mavic

Opublikowano

Miałem podobne problemy ale z prawą wycieraczką. Jak ją opuściłem to dotykała mi do maski. Odkręciłem ramię i opuściłem je delikatnie. Problem jest w tym, ze wieloklin ma małą możliwość ruchu i albo ramie uderza o maskę albo sporo wchodzi na szybę.

Znowu ta od kierowcy ma faktycznie tendencje do obijania o plastikowe podszybie.

Jedyne co to wziąć o ile dobrze pamiętam nasadową 13 stkę i spróbować ustawić w możliwie najlepszym położeniu. Mi się jakoś to udało.

> Pozdrawiam <

*MariuszBurgi*


(OO=[][]=OO)

"""""""""""""""

Opublikowano
Odkręć ją i przestaw na wieloklinie - na pewno się da sam osobiście sciągąłem wycieraczaki nie patrzac jak były ustawione wcześniej, i da się spokojnie je ustawic poprostu przestaw o jeden albo dwa ząbki i wszystko wróci do normy
http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Opublikowano
wszystko sie zgadza, tylko że Mavic pisze że mu udeża i z jednej i z drugiej strony czyli wycieraczka chodzi w zbyt dużym zakresie przestawienie na wieloklinie nic tu nie da.

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Opublikowano
wszystko sie zgadza, tylko że Mavic pisze że mu udeża i z jednej i z drugiej strony czyli wycieraczka chodzi w zbyt dużym zakresie przestawienie na wieloklinie nic tu nie da.

Racja nie poczytałem uważnie - sorki - wiec moze ma zadługie pióro - dół by się ustawił na wieloklinie no a ze uderza jak się wychyli to moze oznaczac ze pióro za długie - nic innego nie moge powiedziec.

http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Opublikowano
  • Autor
Wycieraczki sa oryginalne. U mnie sie nie ustawia lewej wycieraczki 13 nasadowa tylko sa 2 imbusy , jeden od wieloklinu a drugi od sprezyny ale to wg mnie nie ma zadnego znaczenia. Niecierpie jak cos mi stuka !!

pozdrawiam

mavic

Opublikowano
A wedlug mnie ma za duzy luz na mechnizmie wycieraczki i dlatego nie da rady jej ustawic. Wez ramie wycieraczki do reki , unies troche i zobacz , czy da sie ja przesunac.Jak bedzie minimalny luz to dobrze , ale jak da sie przesunac o pol centymatra albo wiecej to masz mechanizm do wymiany.
Fiu , fiu - zaszczekał kot Filemon :-))
Opublikowano
  • Autor
Czyli jak zwykle musze sie do tego dobrac i sam naprawic :)

pozdrawiam

mavic

Opublikowano
no ja za Ciebie tego nie zrobie :wink:

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.