Skocz do zawartości

zakup kolejnej e38 730d, co sądzicie?


priwat74

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

przymierzam się do zakupu e38 z niemiec, jak widać na zdjęciu,

co sadzicie?

proszę o opinie, bo do tej pory pomykąłem 3.0 benz, ale rozstrzaskałem,,,

nie mam doświadczenia w dieslach 3.0, rocznik 99,

jakie słabe strony, jakei niebezpieczęństwa?

dZiekuje z góry,

i pozdrawiam,

gdańsk

 

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=20557485&tabNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=35&vehicleCategory=Car&segment=Car&fuel=DIESEL&minFirstRegistrationDate=1999-01-01&maxFirstRegistrationDate=1999-12-31&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&grossPrice=false&lang=de&pageNumber=1

e 38 jest najlepsze... po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Współczuje z racji roztrzaskania 730.Coś poważnego?

Co do auta z ogłoszenia to wydaje mi się,że szpary między maską a błotnikiem po lewej stronie(patrząc z auta)są mniejsze a niżeli po prawej.Kierownica-nie wiem czy tak światło pada czy jest przecięta,napewno lekko przetarta ale skóra w dobrym stanie.Auto ma hak(albo zderzak pod hak)a takowego nie widze w opisie(może drobnostka,a może w standardzie był inny zderzak).

3 litrowy dieselk jest b.fajny.

Pozdrawiam

Może być każde auto,pod warunkiem że będzie to BMW...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj se luz z dieslem, do V8 zapodaj sekwencję i bedzie o niebo lepiej i taniej

taniej bedzie jak instalacja bedzie gratis a za gaz beda mu doplacac zeby tylko chcial brac... nie baw sie w zadne gazy, bierz diesla, lej rope i pomykaj.

nie wiem jak z awaryjnoscia ale mnie to sie marzy taki dieselek wlasnie. 1999 rok to nie jest jakis stary - jeszcze by tym niezle ciorał a i sprzedac kiedys tez by sprzedal.

kolor tapicerki troche wsciekly :D ale to jest ostatnia rzecz na jaka bym patrzyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Panowie,

dziekuję za odp,

- co do tapicerki, to najzwyczajniej w świecie mi się podoba, ale to oczywiście kwestia gustu,

- ta szpara faktycznie mnie zastanowiła, bo rzeczywiście jest węższa od szpary z drugiej strony,hmmm,,,

- co do gazu, to V8 trudno się gazuje, i problemy z kompem itd nie rekompensują chyba problemów z dieslem, a co do tych problemów, to szczerze mówiąc nei mam doświadczenia, mam tylko nadzieję, że nie będzie się psuło, dlatego czekam na opinię posiadaczy 730 diesli,,,

może coś podpowiedzą,

również będą cenne uwagi jak się dieslem jeździ,

bo całe życie spędziełm na benzynie, a słyszałem, że są jakieś myki,

(trzeba poczekać zaniem się zgasi silnik po jeździe, trzeba poczekać po odpaleniu 30 sekund zanim się ruszy, nawet na ciepłym silniku itd...)

będe wdzieczny za opinie z życia wzięte,

pozdro,

e 38 jest najlepsze... po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem to auta na żywo. Skrzynia biegów tragedia, brak wstecznego. Moim zdaniem auto po lekkiej kolizji przodem ale nic strasznego. Nie pamiętam czy rzeczywiście ma ksenony. W zderzaku sprysków brak.

Co do koloru tapicerki mnie osobiście się podoba.

 

 

730d jeździ naprawde super. Miałem juz pare takich aut więc wiem co pisze i zdecydowanie polecam. Duży moment obrotowy daje swoje. Auta idzie od samego dołu. Oczywiście nie ma co porównywać z 7 4,4 V8 ale różnice w spalaniu dają mu ogromną przewage. Nie każdy chce mieć przecież LPG z różnych powodów.

Co do tych wypowiedzi o awaryjności 730d to bym nie brał ich tak poważnie pod uwagę. Wręcz powiem że jest to auto bezawaryjne jak się o nie dba i myśli jeżdząc nim .

 

Tyle ode mnie

 

pzdr

Krzysiek

 

p.s. mam 730d z 2000r na sprzedaz że tak skromnie się pochwalę :D

 

www.PewneAuta.republika.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dzwoniłem, po przeczytaniu Twojego posta, Krzychu, dziękuję,

rzeczywiście, wsteczny nie działa, w takim wypadku chyba odpuszczę temat, bo nie będę tego w Polsce na[prawiał, nawet nie mogę się domyślać co to może być,,, (żeby jeszcze koleś spuścił trochę z ceny... ale nie chcą)

jakieś sugestie co do tej awarii i możliwości naprawy?

ppodeslij mi proszę szzczegóły tej Twoje do sprzedaży, stan, naprawy dokoonane, itd...

na priwa lub na maila ptakbird@wp.pl

 

dziekuje z góry,

pozdro,

 

ps tez mi się wydaje, że z tą awaryjnością nei jest tak źle,,,

mam nadzieję, że egzemparz który kupię będzie się dobzre sprawował,

 

 

aaaa, już pamiętam,

byłem na stronie Twojej wczoraj,

oglądałem go,

najtańszy nie jest... ale wygląda bardzo ładnie,

reasumując, w tą skrzynię nie pchałbyś się?

e 38 jest najlepsze... po prostu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

dzwoniłem, po przeczytaniu Twojego posta, Krzychu, dziękuję,

rzeczywiście, wsteczny nie działa, w takim wypadku chyba odpuszczę temat, bo nie będę tego w Polsce na[prawiał, nawet nie mogę się domyślać co to może być,,, (żeby jeszcze koleś spuścił trochę z ceny... ale nie chcą)

jakieś sugestie co do tej awarii i możliwości naprawy?

ppodeslij mi proszę szzczegóły tej Twoje do sprzedaży, stan, naprawy dokoonane, itd...

na priwa lub na maila ptakbird@wp.pl

 

dziekuje z góry,

pozdro,

 

ps tez mi się wydaje, że z tą awaryjnością nei jest tak źle,,,

mam nadzieję, że egzemparz który kupię będzie się dobzre sprawował,

 

 

aaaa, już pamiętam,

byłem na stronie Twojej wczoraj,

oglądałem go,

najtańszy nie jest... ale wygląda bardzo ładnie,

reasumując, w tą skrzynię nie pchałbyś się?

 

jak jesteś poważnie zainteresowany tym autem to zadzwoń do mnie i tyle . Tel 604 409 216 Po co takie podchody :D

 

pzdr

KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.