Skocz do zawartości

Proszę o opinie dotyczące kupna BMW


marcin-wro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!

Chciałbym Was prosić o opinię w sprawie podanych ogłoszeń, ponieważ wkrótce będę kupował auto i prawdopodobnie będzie to BMW :D . Postanowiłem, że będzie to seria 5, E 39.

Podaję przykładowe oferty, które mnie zainteresowały ( auto chciałbym kupić z Wrocławia bądź okolic ) . Co sądzicie o tych podanych ogłoszeniach?

Czy warto ? Czy ktoś oglądał może już te autka ? Z góry dziękuję za pomoc.

 

Oferta 1

Oferta2

Oferta3

Oferta4

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta3

 

To możesz sobie od razu darować, takie zużycie skórzanej kierownicy w BMW nie wiem czy można osiągnąć nawet przy dwu krotnie większym przebiegu niż deklaruję sprzedawca. U znajomego co na 300 tys. nie ma w zasadzie żadnych obtarć, a tu?? :duh:

 

Z Wrocławia nie masz tak daleko do Niemiec, przy takim aucie warto poszukać lepiej, bo łatwo wpaść na "minę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dotychczasowe opinie. :)

Dzisiaj byłem oglądać BMW z oferty 1 i autko prezentuje się całkiem dobrze i rozważam jego zakup. Jednak chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś oglądał to auto. Zastanawiam się, czy cena nie jest zbyt podejrzanie niska jak za takie auto oraz gdzie można we Wrocławiu najlepiej sprawdzić stan techniczny BMW. ( w Dealer BMW Inchcape Motor na ul. Karkonoskiej wołają od 750 zł za przegląd :jawdrop: ). Natomiast w Amicarze na Robotniczej przegląda kosztuje 50zł :shock: , ale nie wiem co mi tam za tą kwotę sprawdzą :) ). Warto jechać do Amicaru na ten przeglądzik?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta 1 dosyc fajna ...wez jakiegos mechanika...blacharza..lub lakiernika i obejrzyj jeszcze raz lub dwa....a co do przegladu to 750zl to przeginaja....jak maja przyzady to i za 50zl. zrobia dobry przeglad... :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.