Skocz do zawartości

320im52 ile Wam Pali?


kobiol3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Trasa +- 8 - 8.5 litra

Miasto +- 10.5 - 11 litrów (ale moje miasto to troche mało dokładne obliczenie bo do pracy mam 18 km a z tego 7 km robie autostrada dlatego ciezko mi jest powiedziec ile by wyszlo samo miasto. Obliczenie dotyczy 7 km autostrada i 12 km w korku do pracy)

 

Średnie (wynik aktualny z komputera) 9.5 litra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wszystko zalezy jak bedziesz jezdzil.

 

Dla mnie po miescie na krotkich odcinkach 2km w jedna strone okolo 13,5-15l. Dluzsze odcinki 10l.

Na trasie juz jest lepiej spokojna jazda okolo 6-7l (do 110km/h) duzo butowania 9l. (Na zbiorniku do rezerwy (okolo 54l) po niemieckich autostradach zrobilem 600km - szybka jazda powyzej 180km/h, po polskiej stronie po 600km mialem 1/2 zbiornika jeszcze- do 110km/h max).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy jak bedziesz jezdzil.

 

Dla mnie po miescie na krotkich odcinkach 2km w jedna strone okolo 13,5-15l. Dluzsze odcinki 10l.

Na trasie juz jest lepiej spokojna jazda okolo 6-7l (do 110km/h) duzo butowania 9l. (Na zbiorniku do rezerwy (okolo 54l) po niemieckich autostradach zrobilem 600km - szybka jazda powyzej 180km/h, po polskiej stronie po 600km mialem 1/2 zbiornika jeszcze- do 110km/h max).

 

W trasie 6-7 litrow??!! :shock: JAK TY TO ROBISZ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zaplaciles? ja chce takie z 98roku z przebiegiem max 160tys do 6.500 tys ojro!czy uda mi sie takie wyrwac masz dokladnie to co ja bym chcial identyko o takim maze nawet kolor sie zgadza z felgami i wyposarzeniem poprostu wszystko!! probowales jechac nim bokiem?pisz na priva 573606 to moj numer gg ( jestem niewidoczny odezwij sie jak mialbys czas pomozesz mi w wyborze i powiesz cos o swoim sprzecie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Moje opony 205/55/R16.

 

6 wzielo mie przy naprawde spokojnej jezdzie. Wracalem z niemiec autem i po 6 miesiacach spedzonych w niemczech nie moglem sie przemoc na polskich drogach by przycisnac + zmeczenie (1200km na jednego). Poza tym chcialem autem dojechac i nie znalem go jeszcze za dobrze ;)

 

Auto ma przebiegu 114000 KM obecnie. Silnik M52. Budowa V 1998. Cena zabujcza 7400Euro + oplaty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m52 2.0

w miescie dokladnie nie powiem ale cos około 13 spali wole nie sprawdzać :wink:

w trasie jest duzo lepiej, regularnie pokonuje dystans 320km i spalanko wychodzi poniżej 8 (7,7-7,8 - lato+ klima), przy obecnej pogodzie i temp wychodzi 8,1-8,4 litra na 100km. Jazda rózna od 110km/h do 140km/h wszystko zależy od warunków na drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.