Skocz do zawartości

!!POMOCY!! zgasla mi bunia


menio

Rekomendowane odpowiedzi

panowie tragedia mi sie stala :( jade dzis moim autkiem wjezdzam do garazu a tu nagle mi samochod gasnie :cry2: . krece kluczykiem -zalapuje ale po 2-3sekundach gasnie znowu.mimo usilnych staran nic nie moge zrobic. swiatla, radio itp chodza to wykluczam akumulator.wie moze ktos co moglo sie stac :?: acha-nie mam lpg tylko benzyniaka :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy moga byc dwa:

- paliwo nie dochodzi do silnika

- uklad zaplonowy nie daje iskry

Jezeli 'zalapuje', to wyglada na to, ze nie dochodzi paliwo.

Czyli prawdopodobnie pompa paliwowa - moze zdechla, moze nie ma zasilania.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pomoze, ale kiedys z ciekawosci odlaczylem jeden przeplywomierz w osemce. Auto zapalilo, po czym po sekundzie - dwoch zgaslo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazalo sie ze to nie pierwszy raz zgasla. bylem za granica teraz kilka tygodni i brat mowil ze 2 razy mu zgasla juz. wywala bezpiecznik-ten niebieski pierwszy od klapy bagaznika.gdzies zwarcie musze miec chyba co? jak podlacze pod kompa to pokaze mi czy i gdzie jest to zwarcie? albo ze pompa paliwa uszkodzona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujnik walu korbowego tez byl walniety. wymienilem ale dalej gasla. odebralem ja od elektryka w poludnie i nie gasnie jak narazie. chyba jest ok. popalone byly kable pod tylna kanapa. ale pompe tez bede musial wymienic niedlugo poniewaz ta pracuje podobno glosno to chyba nie jest z nia ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to wszystko wina jeżdzenia na zbyt małej ilości paliwa , podobno w baku powinno być minimum 25 litrów żeby pompy miały dobre chłodzenie !!! u mnie raz przestała działać połowa silnika i już zacząłęm kombinować co się zepsuło , aż wpadłem na pomysł żeby zalać bak do połowy i wszystko wróciło do normy.... więc dbajcie o pompy :D

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem mozliwe ze to wina ,alej ilosci paliwa- mam uszkodzony zbiornik i moge wlewac paliwa za 70zl max bo wyzej jest dziurka mala :( niestety ale mechanicy nie chca tego robic, gdyz jak mowia nie oplaca im sie. i tak od 2miesiecy jezdze z nie szczelnym zbiornikiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos moze ile kosztuje pompa do 730?

Po co pytasz, przecież "sieka jest".

Spalona pompa może robic zwarcie. Leży na warsztacie pare sztuk stopionych.

 

pytam z ciekawosci. nie dlugo pewnie czeka mnie wymiana pompy i chcialbym sie zorientowac ile musze szykowac pieniazkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.