Skocz do zawartości

525 TD (nie TDS) 127.000 km 1500 EUR kupić czy nie ??


speedy99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znalazlem w Niemczech E34 525 TD (to nie jest TDS) 116 PS, auto nie bite, bardzo zadbane no i przebieg orginalny. cena 1500 eur

Ciekawy jestem jak sprawuje się ten motor ,jakie ma wady i czym się rozni od TDS

 

kupuj nie pytaj sie motory b.dobre i z tym przebiegemmm..... :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tds`a rozni sie tym ze nie ma intercoolera co znacznie (bo o 27 KM) obniza jego moc. Osiagi zadowalajace, ja mam i nie narzekam. Moment obrotowy zadowala mnie w 100%

Wady :?: Jak kazdy motor ma, a poza tym jest to diesel wiec trzeba dbac o niego zwlaszcza zima.

Pozdrawiam i zachecam do kupna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Który to jest rocznik tego BMW? Cena jest zdecydowanie za niska. Nikt w Niemczech nie kupuje diesela żeby przez kilkanaście lat zrobić nim 130 tys km. Musi w tym być jakiś przekręt. Nie bądź naiwny jak 95% Polaków i nie kupuj złoma z przekręconym licznikiem albo z silnikiem do remontu. W branży samochodowej nie ma okazji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kupiłem :)

 

rocznik 1994

przebieg potwierdzony ks. serwisową (127 tys)

okazalo sie ze ma austryjackie papiery ale to nie robi wiekszej roznicy

nie bity- sprawdzany miernikiem gr. lakieru

lekko wgiety blotnik od strony kierowcy w dolnej czesci

kolor brokatrot metallic, felgi z polerowanym rantem (fabryczne),

klima,el. szyby, drewno i szara tapicerka (planuje kupic skóry)

ostatecznie kosztowal 1400 eur i co ciekawe auto mialo 5 wlascicieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor Brokatrod metalic jest bardzo ładny (oglądałem takiego TDS) pieknie sie mienił i rzadko spotykany kolor

 

 

a czy TD ma teżtakie problemy co TDS?? nastawnik pompy odpalanie na ciepłym???

 

Jesli ma taka sama pompke... a raczej ma. To zaleznie jaki przebieg i jakie paliwko bylo lale - to tak tez ma problem ;D

http://img571.imageshack.us/img571/7404/logotds.jpg

Naj.... forum o TDS-ach http://www.bmw-diesel.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TD ma dokładnie te same problemy co TDS- pompa jest taka sama. O problemach coś wiem, bo wciąż z nimi walczę.. A co do wielu właścicieli- miałem z tym przykre doświadczenie, gdy kupowałem auto do firmy- opel omega 2.0- autko miało 6ciu właścicieli, ale było naprawdę w pięknym stanie- nie bite, czyste, zadbane, serwisowane- po zrobieniu 700km korbowód wyskoczył przez blok. Okazało się że handlarz mnie po prostu oszukał i wiedział ze silnik się kończy, zalał motodoktorem i sprzedał. Niestety czasami tak się zdarza..

Żółw się rusza...

Nie sprzedam mojego is-a (a na pewno nie tanio) :D

Fotki http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=96849

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.