Skocz do zawartości

Problem z LPG


domoko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowym użytkownikiem tego forum więc prosze o wyrozumiałość:)

Chciałem prosić o pomoc ponieważ inne środki (warsztaty, mechanicy itp,itd) zawiedli!mam Bmw e 36 1,8i z 92 roku i od 2 miesiecy założony gaz (zwykły, nie sekwencja). już od samego początku były z tym problemy!otóżz po odebraniu autka po montażu okazało się że faluja mu obroty na biegu jałowym! pojechałem do servisu, grzebali, grzebali i już prawie po 2 godzinach mechanik mówi że teraz auto chodzi tak jak by był zwykły gażnik bo inaczej nie da się ustawić!ale odziwo auto 1,5 miesiąca chodziło normalnie!do wczoraj....znowu to samo!odpalam silnik i przełancza się na gaz, dodaje gazu i nic!!!obroty więcej jak 1,5 tyś nie pojdą!!!auto gaśnie, i strzela!!!dzis musiałewm poprawiać gume tą na dolocie bo ja wywaliło!jeśli ktoś wie co może być przyczyną tego to proszę o pomoc!dziekuję!:)

(OO( )( )OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj wiary , ze nie chce mi sie juz o tym pisac-dlatego podpowiem Ci zebys wszedl w opcje SZUKAJ i wpisal LPG czy inne pokrewne hasła -falowanie itd.......

Sam pisalem o tym do oporu i to wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost: Panowie gaziarze sprofanowali ci auto, cofneli je technicznie o 30 lat :mad2:

Z tym falowaniem nic nie zrobisz, może ustawią, może będzie chwile dobrze, ale depniesz jej i nagle usłysz BOOM i jesteś 300zł w plecy, pójdzie np przepływka.

Wpisz hasło BLOS, to taki półśrodek ale się nawet sprawdza :D

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob tak jak ja:

 

- odkrec zwezke od przeplywomierza

- odkrec przewody od parownika i sam parownik

- odkrec butle (to jest bardzo wazne inaczej moj sposob nei zadziala)

- odkrec elektrozawor przed parownikiem i..

 

 

- wywal wszystwko w cholere!! :)

 

U mnie pomoglo. Juz nie gasnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok :wink: Juz zrozumiałem:D hehe, tylko widzicie jest mały problem, muszę mieć autko z gazem bo na BENZINCE jeżdżąc byłbym bankrutem po paru tygodniach:D(dojezdżam spory kawałek codziennie)mnie się to tez nie podoba ze musiałem montować coś "gorszego" do bardzo dobrej konstrukcji, no cóż takie życie!dzięki za odpowiedzi:Dpozdrawiam! :dance:
(OO( )( )OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ok :wink: Juz zrozumiałem:D hehe, tylko widzicie jest mały problem, muszę mieć autko z gazem bo na BENZINCE jeżdżąc byłbym bankrutem po paru tygodniach:D(dojezdżam spory kawałek codziennie)mnie się to tez nie podoba ze musiałem montować coś "gorszego" do bardzo dobrej konstrukcji, no cóż takie życie!dzięki za odpowiedzi:Dpozdrawiam! :dance:

Po pierwsze - egzekwuj gwarancje - jedz do tych jeleni co Ci zakladali i zadaj skutecznej naprawy badz zwrotu gotowki.

Jesli wyegzekwujesz zwrot gotowki doloz nieco i kup sekwencje (nawet wez na raty) - tylko instalke zaloz moze u innych (sprawdzonych) gazownikow ;)

Mialem wiele razy (10 lat LPG) rozne instalki (poza BLOSem) w roznych autach- z kazda byly mniejsze badz wieksze klopoty, teraz mam sekwencje STAG-a i nie zaluje ani jeden zlotowki ktora musialem doplacic do zwyklej instalacji, co i Tobie i wszystkim rozwazajacym LPG polecam.

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki "Cien", już dzwoniłem do tych trutni i w czwartek jestem umówiony na generalny przegląd!może coś się uda z tym zrobić!napisze po wizycie co i jak!

Nie odpuszczaj im - to TY masz byc zadowolony ze wszystko ladnie chodzi, a nie onie ze Ciebie sie pozbyli.

Wszystko ma ladnie chodzic - Ciebie nie interesuje jak to zrobia - niech darmo wymienia na sekwencje jak tego nie potrafią wyregulować.

Gdyby pan Bóg był za przednim napędem - chodzilibyśmy teraz na rękach ;)

http://miniurl.pl/becia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domoko W Twoim aucie jak to w kazdym BMW gaz nie najlepiej sie sprawdza ale widziałem takie silniki zagazowane, które chodziły bez zadnych strzałow i tego typu problemów. Nawet Vanosy chodza na takich instalacjach ! Pamietaj o tym ze jesli masz LPG 2 generacji to musisz miec dobre swiece zapłonowe i kable wysokiego napiecia.Nie zadne podróby kabli za 80 zł bo takie to mozna do smieci od razu wyrzucic. Bez tego zapomnij - nikt Ci tego nie ustawi. Jesli te rzeczy sa w porzadku reszta tkwi we wiedzy gazowników. Jesli chodzi o BLOS to warto dołozyc, napewno zyskasz na osiągach motoru.

Jazda BMW to podobnie jak jazda TIRem tylko zapas miejsca zostawiam po stronie zewnetrznej

http://img389.imageshack.us/img389/8589/obraz037editedeg8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytalem to nie dlugo masz ten gaz.

czyli masz gwarancje a to znaczy ze musza ci naprawic to co spaprali,nie daj sie naciagac na zadne koszta jak napisali zaplaciles po to aby bylo ok.

jak cie beda splawiac to im podpal ten interes i zadaj dalej tym razem zwrotu gotowki,

ja bym tak zrobil bez wachania.!!!

powodzenia

MY NAME IS, KRZYSIU JEZYNA ZE SZCZECINA :wink:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=60823 ZOBACZ TO!!

http://img261.imageshack.us/img261/6339/logorot125ee4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zrob tak jak ja:- odkrec zwezke od przeplywomierza- odkrec przewody od parownika i sam parownik- odkrec butle (to jest bardzo wazne inaczej moj sposob nei zadziala)- odkrec elektrozawor przed parownikiem i..- wywal wszystwko w cholere!! :)U mnie pomoglo. Juz nie gasnie :)
hehehe, czyli wyje....ales?? albo sekwencja albo w ogole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.