Skocz do zawartości

obc i funkcja check


HAKII 325 TDS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

check samego wyswietlacza?? bez sensu, do sprawdzenia dzialania pikseli wyswietlacza jest inna funkcja.

Wg mnie jak masz kompa z funkcja check to powinno to dzialac jak wszystkim - pokazywac usterki itp. Wyjmij kompa i sprawdz co masz z tylu dokladnie. Moze ktos go dokladal??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam pelnego kompa i mam kwadraciki. A w ksiazce mam wpisane jako opca full komp. Nie jest powiedziane ze jesli ma sie obc 18 przyciskow to ma sie check. Check byl dodawany tylko w opcji!!!!!! Ja tam nie zaluje, przynajmniej nie wyswietla mi komunikatu kiedy przepali mi sie zarowka nad rejestracja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, czesto byly montowane kompy pełne bez modułu check w aucie. wtedy wlasnie po nacisnieciu check jest test wyswietlacza jest to jak nabardziej fabryczne rozwiazanie i nic nie jest zepsute.
Jedyną dobrą rzeczą w przednim napędzie jest to ze gdy cofasz masz napęd na tył !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ktos ma checkcontrol a tylko mu nie wyswietla to tak - zacznie dzialac

 

oczywiscie nie jest to zloty lek dla kogos kto nie ma checka

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto rozwiazanie na Wasz problem:

 

ukryte testy

 

test nr 11:

 

ma byc ustawione EINHEIT 1: 08

 

Slawo to ustawienie Einheit na tescie 11-tym ustawia sie tylko jak ktos namieszal sobie w kompie (poprzestawal ustawienia) Jakis czas temu pomagalem jednemu forumowiczowi poustawiac ustawienia prawidlowo i check zaczal dzialac. Ale jest tez tak jak koledzy pisza wyzej sa wersje OBC 18 przyciskowe bez funkcji check.

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak jak piszesz,chociaz u mnie nic nie przestawialem i nie dzialal check, dopiero po ustawieniu tego zaczal smigac

 

jesli ktos nie ma checka to ustawienie tego nie pomoze - jak pisalem nie jest to zloty lek

 

jeszcze nie spotkalem sie z obc 18 bez checka - dziwne to troche,ale rozne rzeczy sie zdarzaja ;)

slawo@antserwis.pl

gg 1041



PROJEKT SZYBKA ETA STAGE 2

http://img516.imageshack.us/img516/8284/113863664644f590e20953anv7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto rozwiazanie na Wasz problem:

 

ukryte testy

 

test nr 11:

 

ma byc ustawione EINHEIT 1: 08

 

Slawo to ustawienie Einheit na tescie 11-tym ustawia sie tylko jak ktos namieszal sobie w kompie (poprzestawal ustawienia) Jakis czas temu pomagalem jednemu forumowiczowi poustawiac ustawienia prawidlowo i check zaczal dzialac. Ale jest tez tak jak koledzy pisza wyzej sa wersje OBC 18 przyciskowe bez funkcji check.

 

PZDR

Ja mam właśnie cyba taki zonk, mam 323i w m-pakiecie z OBC 18 przycisków i raczej brak Chceck contrlo, jak ustawiłem test 11 jak mówicie to mam info Chceck Control In Acive i dalej słowo (insrukcja obsługi), ale chyba na 100% nie mam check'a, ponieważ nie mam czujnika np: przy zbiorniku z płynem do spryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po vinie raczej nie. naprosciej jest sprawdzic czy ma sie czujnik od poziomu plynu chlodniczego (u dołu zbiornikcza) czujnik poziomu plynu spryskiwaczy, dwa czujniki przy pedale hamulca (podwójny) a sam moduł check to czarne pudełeczko pod deską rozdzielczą. zdjecie mozna sobie zobaczyc np na ebay tam chlopaki sprzedają te modułki.
Jedyną dobrą rzeczą w przednim napędzie jest to ze gdy cofasz masz napęd na tył !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Witam odgrzewam kotleta po latach :cry2: ogólnie chyba już wszystko przeszukałem ale nie znalazłem odpowiedzi mam pytanie do tych którzy posiadają seryjnie obc18 ale nie posiadają modułu check! czy po przekręceniu kluczyka wyświetla się automatycznie tylko godzina jak u mnie? mam wyłączoną funkcję check w teście 11 ustawione einheit 1 - 04 !! wiem, że gdy opcja check jest włączona po przekręceniu kluczyka wyświetla nam się check control automatycznie ! Ogólnie szukam informacji czy możliwe jest ustawienie obc aby po przekręceniu kluczyka włączyła się godzina i np automatycznie wyświetlała temperatura zewnętrzna!

BAYERISCHE MOTOREN WERKE

"To ucieleśnienie sportowego charakteru,dynamiki,zaawansowanej technologii i ponadczasowej funkcjonalnej elegancji,oznaczonym Biało-Niebieskim emblematem symbolizującym obracające się śmigło.Samochód tej marki posiadamy dla radości z jazdy."

Oliver Hessmann

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.