Skocz do zawartości

Wybór i porada HID xenon


chrust7

Rekomendowane odpowiedzi

Prawda jest taka ze kazdy na swoj sposob bedzie interpretował przepisy. Kazdy przeciez chyba zdaje sobie sprawe ze decydujac sie na xenony robi to wyłacznie na swoja ospowiedzialność. Słyszałem przypadki ze ludzie dostawali mandaty za ringi po 200 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
Witam! :)

Mam pytanie odnoście xenonów HID.

Po zamontowaniu występuje w komputerze błąd "spalonej żarówki"??

jak wymienisz na oryginalne od e46, to nie.

ale musisz jechac na kompa zeby to skonfigurowac,bo chyba nie chcesz wsadzic hid-ow do lampy bez soczewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o samopoziomowanie to nie będzie jak założę oryginalne??

nie bedzie, bo samopoziomowania nie masz,jak nie masz ksenonow.powinienes dolozyc jezeli chcesz byc w zgodzie z prawem.pozatym spryskiwacze ksenonow.

w ogole to droga zabawka,ja juz wydalem 3k,i ciagle nie mam samopoziomowania.. :arrow: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich

Posiadam ksenony typu HID i do tego lampy przystosowane pod ksenony z homologacją.Po założeniu pierwsze kilometry mojej trasy to droga do OSKP, w celu ustawienia nowych lamp.Panowie z miłą chęcią ustawili mi lampy, ale gdy zapytałem czy podbiją przegląd zapytali, czy posiadam spryskiwacze i samo-poziomowanie.Bez tego ani rusz... .

 

Nie znam się na przepisach, ale jednak chciał bym znać podstawę prawną czy muszę mieć te samo-poziomowanie czy nie, bo jeżeli chodzi o spryskiwacze to oczywiście jestem własnie na kupnie, z tym,że chce kupić same spryskiwacze, które podłącze pod spryskiwacze od szyb.Myślę,że to zda egzamin.

 

Poza tym dałem żonie mój samochód i jechałem przed nią kilka kilometrów w celu sprawdzenia, czy będę raził i wcale nie rażą. Mijaliśmy się też kilka razy na różnych drogach(wyboje i proste drogi) nie odczuwałem by mnie jakoś znacznie raziła.Wniosek z tego taki,że to wszystko zależy od ustawienia lamp.

 

Dodał bym zdjęcia jak wyglądają moje lampy z ringami i jak świecą, ale niestety (wstyd się przyznać) nie umiem dodać zdjęć na forum,ale jak ktoś mnie pokieruje to w wolnym czasie na pewno wstawię zdjęcia.

 

Nie chce Was też obrażać ale ja nie mam samochodu marki BMW i wiem,że mnie nie powinno tu być, ale w przyszłości jak będę sprzedawał to co teraz mam , to będę chciał zakupić właśnie tą markę.Teraz posiadam audi a4 z 96roku.

 

Pozdrowienia dla Was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.