Skocz do zawartości

Prosze o doradzenie!:)


michalADM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Właśnie dosyć poważnie przymierzam się do zakupu 320D, a konkretnie tego cacka:

http://e4c.bmwgroup.com/eric/loadVehicleDetails.do?vehicleId=12461#0012461E#0012461E

 

Oczywiście jako , że samochód sprzedaje ASO chyba nie musze martwić się o orginalny przebieg i stan techniczny pojazdu...a może powinienem??

Gościu z serwisu uprzedził mnie , że samochód miał "małą przygodę" - bliskie spotkanie z rowerzystą po którym to zostało wymienione:błotnik, lampa, maska, szyba przednia, poszycie fotela pasażera.

Naprawa była wykonana w autoryzowanej stacji BMW Auto-Fus Ostrobramska na co(na robocizne i części) jest jeszcze gwarancja. Ma też wszystkie wpisy z przeglądów robionych oczywiście w ASO.

I właściwie wszystkie by było ok gdyby nie tak wysoka cena....zastanawiam się poprostu czy rzeczywiście ten egzemplaż jest aż tyle wart...

Chętnie poznam wasze opinje na ten temat...czy warto "w to wejść"...???

 

 

pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki zupełnie GOŁY nie jest....

Brak całości w skórze, tempomatu, navi....ale reszta jest. Sportowe fotele pół-skórka, climatronik,6 poduszek....bardzo fajne nagłośnienie...właśćiwie to nie wiem co jeszcze mógł by mieć....kupiony w polskim salonie - dlatego może nie jest full wypas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego powiem ci ze rewelacji tu nie ma zadnej,cena jest moglbym nawet powiedziec wygorowana.jakis miesiac temu znajomy sprowadzil sobie taka trojke czarna w combi z 2003r z oplatami wyszla go 45tys z tym samym wyposazeniem i lampami red-white z tylu i o wiele mniejszym przebiegiem...sadze ze ta becia jest zbyt droga
"Zapytać - może oznaczać moment wstydu, ale nie zapytać i pozostać ignorantem, to wstyd na całe życie..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu napewno się z tobą zgodze...cena...tylko widzisz , trzeba mieć czas i troszke szczęścia żeby pojechać i w kilka dni znaleść i kupić...pozatym jechać w ciemno chyba nie bardzo się opłaca...nie jestem tak do końca przekonany , że wystarczy pojechać do Niemiec i "coś lepszego" napewno się znajdzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamation - skąd Twój znajomy sprowadził tą 320d? Belgia? Pewnie sam szukał... 45tyś za 03r z małym przebiegiem - b. dobra cena.

 

A odnośnie tematu - taka goła nie jest. Chcesz mieć auto z dokumentacją - bierz. Jak jednak Ci się nie pali - szukaj tańszej.

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No taki zupełnie GOŁY nie jest....

Brak całości w skórze, tempomatu, navi....ale reszta jest. Sportowe fotele pół-skórka, climatronik,6 poduszek....bardzo fajne nagłośnienie...właśćiwie to nie wiem co jeszcze mógł by mieć....kupiony w polskim salonie - dlatego może nie jest full wypas....

 

piszesz ze nie goly a gdzie kierown.wielfuk. ,otwieranie szyb ztylu na korbke,podgrzewane fotele,itd.chyba ze interesuje cie dyskoteka to nie pytaj sie o zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to na czym mi zależy to nie jest to "dyskoteka" :)

Teraz jak sobie poprzeglądałem Mobile.de to powiem wam , że nie ma takiego superr wyboru...

a już wogule nie widziełem samochodów z 2003 za 10000-11000 Euro....

Dla mnie najbardziej liczy się stan techniczny samochodu i to czy moge ten stan zweryfikować...

Fajnie jak by kierownica wielofunkcyjna była...no ale fura jaka jest taka jest...

 

A jeszcze jedno pytanie...zakładając, że stan techniczny jest ok i jest odzwierciedleniem przebiegu to jakie ,większe, naprawy mogą na mnie czekać po zakupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie CI mądralińscy co nie widzieli po lifcie niebitego ze starymi lampami??

 

Szukac nie musiałem przyszła koza do woza :D

 

I niech teraz odważny (nicka przez grzeczność nie wspomnę a były dwa :D )

powie ze takiego nie widział!! :D

 

Jak to jest ze wszystkie samochody maja w okolicy 120 tkm? :D

Albo bity, albo nie po liftingu a silnik podmieniony bo tamten zarżnięty aby raptem 100 tkm wytrzymał :D albo komus sie podobały pomarańczowe kierunki i wioche zrobił :-))))

 

 

Smierdzi handlarzem i chałą!!!

 

Ze o wygórowanej cenie nie wspomnę. Za znaczek to można dać 50 zeta i tez jest bmw- nie trzeba zaraz kilku tysiaków przepłacać :-)

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie CI mądralińscy co nie widzieli po lifcie niebitego ze starymi lampami??

 

Szukac nie musiałem przyszła koza do woza :D

 

I niech teraz odważny (nicka przez grzeczność nie wspomnę a były dwa :D )

powie ze takiego nie widział!! :D

 

Jak to jest ze wszystkie samochody maja w okolicy 120 tkm? :D

Albo bity, albo nie po liftingu a silnik podmieniony bo tamten zarżnięty aby raptem 100 tkm wytrzymał :D albo komus sie podobały pomarańczowe kierunki i wioche zrobił :-))))

 

 

Smierdzi handlarzem i chałą!!!

 

Ze o wygórowanej cenie nie wspomnę. Za znaczek to można dać 50 zeta i tez jest bmw- nie trzeba zaraz kilku tysiaków przepłacać :-)

 

Filon, napisz to jaśniej, bo ja nie rozumiem.

Auto jest z 2003roku, ma silnik 150KM i jest po lifcie, więc dlaczego wspominasz coś o aucie ze starymi lampami?

Stare lampy miały kierunki skierowane w dół, to wiadome i nie potrzeba tego podkreślać. Ta 320d jest 100% po lifcie (to też jest oczywiste) tylko ma żółte kierunki i tyle.

Nie sprzeczam się, bo to błahostka, tylko stwierdzam fakt.

Chyba, że o czymś innym myślisz... dlatego proszę o wyjaśnienie :wink:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o to na czym mi zależy to nie jest to "dyskoteka" :)

Teraz jak sobie poprzeglądałem Mobile.de to powiem wam , że nie ma takiego superr wyboru...

a już wogule nie widziełem samochodów z 2003 za 10000-11000 Euro....

Dla mnie najbardziej liczy się stan techniczny samochodu i to czy moge ten stan zweryfikować...

Fajnie jak by kierownica wielofunkcyjna była...no ale fura jaka jest taka jest...

 

A jeszcze jedno pytanie...zakładając, że stan techniczny jest ok i jest odzwierciedleniem przebiegu to jakie ,większe, naprawy mogą na mnie czekać po zakupie?

 

nie wiem jak ty liczysz ten co podales to 14000-15000 euro a nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kurcze, przecierz to autoryzowany serwis....czy oni mieli by czelność robić taką kiche i wciskać kiche??? Jakoś , być może mylnie, ale takie rzeczy jak ocena techniczna i przebieg w serwisie producenta powinien dawać 99% pewności...

Co do przebiegu , to ja nie uważam , że jest np. podejrzanie mały...samochód został zakupiony w grudniu 2003 i był użytkowany do końca stycznia 2007 - czyli przez 3lata , czyli 40000 rocznie , a to chyba nie mało....

Pozatym , jeśli się zdecyduje to zamierzam podjąć próbe negocjacji oczywiście....

 

PS.: Przymierzam się do zakupu autka już trzeci miesiąc....przeglądam różne fora , ford, VW, Renault i powiem Wam nie ma chyba auta polecanego przez wszyskich:)najlepiej do salonu i nóweczke nabyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kurcze, przecierz to autoryzowany serwis....czy oni mieli by czelność robić taką kiche i wciskać kiche??? Jakoś , być może mylnie, ale takie rzeczy jak ocena techniczna i przebieg w serwisie producenta powinien dawać 99% pewności...

Co do przebiegu , to ja nie uważam , że jest np. podejrzanie mały...samochód został zakupiony w grudniu 2003 i był użytkowany do końca stycznia 2007 - czyli przez 3lata , czyli 40000 rocznie , a to chyba nie mało....

Pozatym , jeśli się zdecyduje to zamierzam podjąć próbe negocjacji oczywiście....

 

PS.: Przymierzam się do zakupu autka już trzeci miesiąc....przeglądam różne fora , ford, VW, Renault i powiem Wam nie ma chyba auta polecanego przez wszyskich:)najlepiej do salonu i nóweczke nabyć...

...

 

nie wiem jak ty szukasz ale mi do 15000euro wyskoczylo 450szt samochodow ten byl jako nr.1...http://www.mobile.de/SIDKQm.NfX9NaIy2vCzBuKy8w-t-vaNexlCsAsCsK%F3P%F3R~BmSB11LsearchPublicJ1194292100A1LsearchPublicD1100CCarY-t-vctpLtt~BmPA1A1B20C477%81o-t-vCaMiMkPRQuRDSeUnVb_X_Y_x_ycoetrdsO~BSRA6A1B10D3500I150000000BGND2004CPKWA0HinPublicA2A0A0A0ADFDieselD2002A0/cgi-bin/da.pl?bereich=pkw&sr_qual=GN&top=2&id=11111111285544499&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie auto jest godne zainteresowania przede wszystkim ze względu na pełną dokumentację (tak mniemam) i to, że jest z polskiego salonu.

Przebieg może być realny i nie ma sensu podważać to stwierdzeniem, że w Niemczech takie auta mają więcej.

Nie każdy diesel oznacza przebieg 200k km i to, że jeździł, by na siebie zarabiać. Ja szukam diesla, bo lubię te silniki, a rocznie robię kilkanaście tysięcy km :)

Wyposażenie nienajgorsze, choć nie jest to full. Jedynym minusem jest właśnie ta naprawdę wysoka cena.

Wg mnie auto powinno być kilka tysięcy tańsze... no ale to salon sprzedaje, więc się ceni.

 

PS. Powinni opuścić na nowe lampy tył z białymi kirunkami, białe kierunki przód, chromowane nerki i większe alu np siedemnastki i byłoby git! :8) :wink:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, kurcze, przecierz to autoryzowany serwis....czy oni mieli by czelność robić taką kiche i wciskać kiche??? Jakoś , być może mylnie, ale takie rzeczy jak ocena techniczna i przebieg w serwisie producenta powinien dawać 99% pewności...

Co do przebiegu , to ja nie uważam , że jest np. podejrzanie mały...samochód został zakupiony w grudniu 2003 i był użytkowany do końca stycznia 2007 - czyli przez 3lata , czyli 40000 rocznie , a to chyba nie mało....

Pozatym , jeśli się zdecyduje to zamierzam podjąć próbe negocjacji oczywiście....

 

PS.: Przymierzam się do zakupu autka już trzeci miesiąc....przeglądam różne fora , ford, VW, Renault i powiem Wam nie ma chyba auta polecanego przez wszyskich:)najlepiej do salonu i nóweczke nabyć...

 

jak nie sluchasz tylko po swojemu to kupuj....to auto chyba jezdzilo w firmie

bo tyle przebiegu rocznie i jeszcze dzwon ...ty myslisz ze firmy nie chca latwo

zarabiac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta 320d nie jest warta tej kasy, a nawet mniejszej.

Za te piniądze chcesz kupic auto naprawiane ? Poza tym, dlaczego w serwisie nic tobie nie wspomnieli o kierownicy, bo wyglada na wymienianą albo na nowo obszytą, po 120 tys.km na pewno tak nie wyglada (rowerzysta :wink: ???). Nawet na tej fotce widać inny odcień lakieru na błotniku.

Poczekaj, kupisz coś taniej i przynajmniej auto nie ruszone.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas każde auto od pierwszego właściciela jest drogie . czemu nie wiem. moim zdaniem jedz do gościa i walnij mu np.48000 i zobaczymy co on na to. jak zechce sprzedać to opuści. pomarudz mu że bite, że ten rocznik kosztuje tyle a nie tyle co on chce itp. wiadomo że każdy chce sprzedać jak najdrożej a kupić jak najtaniej. to że tyle chce nie musi oznaczać że za tyle sprzeda . jeżeli obejrzysz i warta będzie zainteresowania to się targuj :cool2: powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM zdawało mi sie- Przyznaje sie do błedu. Wyadawało mi sie (ale tylko wydawało) zo po lifcie sa białe kierunki. Zainteresowanych przepraszam :D

 

 

Co nie zmienia faktu ze drogo :D

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM zdawało mi sie- Przyznaje sie do błedu. Wyadawało mi sie (ale tylko wydawało) zo po lifcie sa białe kierunki. Zainteresowanych przepraszam :D

Co nie zmienia faktu ze drogo :D

Przepraszać nie musisz, przecież ja się nie spierałem, kierowała mną jedynie ciekawość czym się kierowałeś tak twierdząc :) (za dużo kierowania hehe)

Racja, o "dychę" za drogo :mrgreen:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niestety wszyscy macie koledzy racje...Jedno jest pewne, tyle na pewno nie zapłace za niego....chociaż rozluźniając atmosfere przyznam , że gdybym miał kase jak go oglądałem i JEŹDZIŁEM to bym nawet się nie targował :)

Poszukam jeszcze w naszych przyjaciół na wschodzie i spokojnie podejme decyzje...

 

Wszystkim Wam Koledzy bardzo dziękuje za delikatne ostudzenie mojego zapału:)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem cena jet akceptowalna.... przede wszystkim mozesz odtworzyc dokładnie historie serwisową. Co z tego ze sprowadzisz z zagranicy "super wypas" skoro za te pieniadze będzie to auto albo z przebiegiem 200000 albo poskładane z paru.

 

Nie wiem jak reszta ale dla mnie bardziej od wypasu liczy sie stan techniczny.... no i pochodzenie... (mojej szukałem 7-mcy az znalazłem.... w Polsce heh bo w przeciwienstwie od "składaków" niegdzie nie miala śladów ingerencji blacharza tylko typowo pozdierane zderzaki od jazdy miejskiej no i przebieg 100000km i jak własnie stała w ASO w komisie to miala wymienione całe zawieszenie po 85000km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.