Skocz do zawartości

HELP Czy felgi z e34 e32 et 15 podejda do e36


adek24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem na kupnie łądniejszych felg do mojej beci ale jest problem

bo felgi sa daleko i przymierzyc ich nie moge

a maja odsadzenie et15 a w e36 jest z reguly kolo et40.

 

Pytanie czy wejda bez broblemu i nie beda obcierac?? czy do tego zestawu bede musial kombinowac jakies dystanse ( wolał bym nie)

 

Jest ktos kto jezdzi na felgach z 5tki o podobnych wymiarach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze dodam jeszcze ze chce miec oponki przod 205/55/16 a tyl 225/50/16

z tegp co sobie rozrysowalem to te nowe felgi poszerza mi rozstaw samych opon co moze sie nie zmiescic pod błotnikami - musze sprawdzic na aucie czy bedzie tam 32 mm luzu.

 

ale bede bardzo wdzieczny za Wasze doswiadczenia w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam u siebie felgi 9x16 et 15. Oponki na tyle i przodzie po 205/55/16, i z przodu jest ok, ale z tylu juz obciera , oczywiscie nie caly czas ale na nierownosciach tak- polsrodek na takie cos to gumy usztywniajace...ale odradzam. Pozdrawiam

Sprzedam czesci do BMW E36 1.8(115KM)!!!

Kontakt: 502278481 lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys do swojej e36 tez chcialem kupic felgi od e34 z tym ze 17 cali, wystawały ok 3 cm z każdej strony, wyglądało super ale nie dało sie jezdzic bo caly czas tarło
........srebrne beem wjeżdża na teren........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jak te twoje Mki 7,5 calowe maja et 15 to chyba felga wejdzie i sie schowa w nadkole. Ja mam u siebie et 15 tyle ze felga jest szersza od Mki bo ma 9 cali, wiec smialo sprobowalbym z tymi felgami.

Sprzedam czesci do BMW E36 1.8(115KM)!!!

Kontakt: 502278481 lub pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 16stki powinny wejsc. Ale musialbys nietypowe opony do e36 zalozyc czyli z mniejszym profilem i bardziej naciagnac. Ja mam z 8" et35 z tylu i mam ponad 10mm luzu, wiec jesli ty masz 7,5" czyli ok 1cm wezsza felge natomiast o 20mm bardziej na zewnatrz to powinno byc ok na seryjnym zawieszeniu. Ja do mojej 8" chce jeszcze wrzucui dystans a mam z tylu -40mm zawiesznei obnizone.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.